Motorkote 100

Autor Zlac, Rujan 28, 2019, 09:01:54

« natrag - naprijed »

Zlac

Dali ima netko kakvih iskustva s ovim aditivom za ulja..

Zlac

mislio sam motorcoat 100

Bagy

Ne znam za 100-tku, ali koristim ovaj sa slike. Kad prođem još 100 tisuća km, reći ću ti jel dobar!  ;)
mob: 095/573-6874

Zlac

na taj sam i mislio.
pitam jer smo raspravljali oko toga pa jedan moj kaze da je super star da ga stavlja i u auto i motor neko vrijeme cak i auto dizalicu, a ja sam oko tih aditiva onak podjeljen i bi i nebi. :misli:

jeeves

Ja sam probao pred nekoliko godina i u motoru i skuteru. Ne sjećam se da je bila neka osjetna razlika.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Borko

Došlo vrijeme za promjenu tekućina. Prijatelj mi uvalia bubu u glavu sa ovim ls-27. Stavia ga je u kawu vn, kaže da se ćuti razlika. E sad... Kupia sam ga i ja, stromek ide na rastavljanje za koji dan. A ja još u dilemi. Piti ili ne piti, šta kaže dobri stari Shake(a)spear. :) Vidim svašta po netu, od onih koji bi ruku dali za ovo, do onih koji ni ga pod razno ne bi livali.
Pa kaže...  :)

Osy

Nedavno kupio komšijama preko Dunava, jer kod njih nema, pa kad istestiraju, javim ;)

Borko

Citat: Bagy  u Rujan 28, 2019, 09:22:00
Ne znam za 100-tku, ali koristim ovaj sa slike. Kad prođem još 100 tisuća km, reći ću ti jel dobar!  ;)
Bagy, šta kažu podaci s terena?

Bagy

Citat: Borko  u Veljača 13, 2020, 08:55:32
Bagy, šta kažu podaci s terena?

Motor ima 103,000 km - a ide ko da mu je 100 manje!  :ooda: Javim se kad napravim još toliko!  ;)
mob: 095/573-6874

Osy

Ajde malo detaljnije...šta znači ide, gdje se osjeti promjena i kakva i takooooo... :misli:
Kenja ne može brže od 140 bez naprezanja, pa jel sad brža :)
Ili...

Borko

Citat: Bagy  u Veljača 13, 2020, 09:22:28
Motor ima 103,000 km - a ide ko da mu je 100 manje!  :ooda: Javim se kad napravim još toliko!  ;)
Znači, da pričekam.  :)

zorro

Citat: Bagy  u Veljača 13, 2020, 09:22:28
Motor ima 103,000 km - a ide ko da mu je 100 manje!  :ooda: Javim se kad napravim još toliko!  ;)
Pa zar nije SVRHA ovog "ELIKSIRA" između ostalog..što je najbitnije da motor ne troši ulje
A ti si maloprije u drugoj temi napisao da kenjac i dalje troši ulje  :huh:

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy

Citat: zorro  u Veljača 13, 2020, 10:07:51
Pa zar nije SVRHA ovog "ELIKSIRA" između ostalog..što je najbitnije da motor ne troši ulje
A ti si maloprije u drugoj temi napisao da kenjac i dalje troši ulje  :huh:

Kenjin motor je očito tako konstruiran, mora malo trošiti. Mada stručnjaci kažu da ne postoji motor koji uopće ne troši ulje...

https://autoportal.hr/novosti/ne-troshi-ni-kapi-motornog-ulja-kakva-zabluda/

Kako onda ovo objasniti - da čujem strojare?  :misli:

https://www.youtube.com/watch?v=8s1qLLPgZO0

mob: 095/573-6874

Bagy

Citat: Osy  u Veljača 13, 2020, 09:28:27
Ajde malo detaljnije...šta znači ide, gdje se osjeti promjena i kakva i takooooo... :misli:
Kenja ne može brže od 140 bez naprezanja, pa jel sad brža :)
Ili...

Iskreno, ne vidim nikakvu promjenu - nit lošu nit bolju. Eventualno rastavit mašinu nakon 150-200,000 km pa da se izmjeri potrošenost dijelova u odnosu na motor koji ne koristi taj "eliksir".

A nakon stavljenog manjeg prednjeg lančanika (zub manje) krajnja brzina se poprilično smanjila (jedva navuče 170 km/h), ali iskreno tko se još kenjom vozi tom brzinom!?  ;) Zato s druge strane mali jako dobro povuče - e to je poboljšanje!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

Borko

Nemaš problema sa kvačilom? Nema proklizavanja?