GS 1250 Exclusive

Autor Grba, Travanj 19, 2020, 10:45:33

« natrag - naprijed »

Bagy

Citat: Ćoso  u Rujan 02, 2020, 08:58:18
Pa nisam ja ovo napisao. Iskreno, nisam ni znao do danas da GS kratica znači Gelände / Straße iliti Off-road/Cesta. Zadnji komentar autora članka sve govori..."isprobaj i složiti ćeš se". Ja vozim kravu koja je super vozna...Mogu samo zamisliti kako se tek ovaj obični, poboljšani vozi...Bude mi Gogs rekao.

Sviđa mi se i komentar vezano za povezanost velikog profita i daljnjeg ulaganja u usavršavanje GS-a.

Evo, čitam - i ne vjerujem!?! :-\  ;)
mob: 095/573-6874

MaRi0_St

a normalno je da skuter košta 100t kn i da ih ne stignu naručit kolko ih prodaju (t-max)?

nego pustite vi sad to, ako naleti kome kakva useljiva kuća s okućnicom za 30 t eura, javite dok se ne proda  :)
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

gogs

Citat: Ćoso  u Rujan 02, 2020, 08:58:18
Pa nisam ja ovo napisao. Iskreno, nisam ni znao do danas da GS kratica znači Gelände / Straße iliti Off-road/Cesta. Zadnji komentar autora članka sve govori..."isprobaj i složiti ćeš se". Ja vozim kravu koja je super vozna...Mogu samo zamisliti kako se tek ovaj obični, poboljšani vozi...Bude mi Gogs rekao.

Sviđa mi se i komentar vezano za povezanost velikog profita i daljnjeg ulaganja u usavršavanje GS-a.

:smijeh: :smijeh: :ebudale: