Highway pegs

Autor Paf, Rujan 30, 2020, 22:31:48

« natrag - naprijed »

Paf

 Pitanje...Dali neko na Stromu ima te nogice naprijed...te dali se to smije imati,i opet dali je funkcionalno,jer sam vidio na nekim motorima,pa kad vozim dalje,lipo e malo ispruzit noge,pa ope mos voziti...gledao sam na e-bay,oko 60 eur.za Stroma,ali oce li to biti OK...  :cupakosu:

Saxi

https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-1000-v-strom-2013-2018/foot-peg-lowering-kit-detail

Ista je cena, samo druge oznake za tvoj motor, uzmi to i progledaces kažu iskusniji. Noge će te manje boleti.

Grba

Član foruma Ćoso zna sve o pegsima,
navodno ih u slobodno vrijeme koristi ko nunčake.
Možda ga znaš, markantan momak, vozi gsa
098 737 604

Paf

Saxy,ne kuzim bas ovaj sto si pokaza...kako bi to zavida na Crash-bar...na e-bay.ima original,samo zavidas sa nosacem ka za maglenke,i dizu se...more se i napraviti to,al sta cu se zafrkavat za 50-60 eur... :misli:

Ćoso

Citat: Grba  u Rujan 30, 2020, 23:42:23
Član foruma Ćoso zna sve o pegsima,
navodno ih u slobodno vrijeme koristi ko nunčake.
Možda ga znaš, markantan momak, vozi gsa
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Plačem

Black Betty

Pa zar opet saga o Higway pegsima....
Prepostavka je majka zajeba

Zoran

Citat: Paf  u Rujan 30, 2020, 23:57:03
Saxy,ne kuzim bas ovaj sto si pokaza...kako bi to zavida na Crash-bar...na e-bay.ima original,samo zavidas sa nosacem ka za maglenke,i dizu se...more se i napraviti to,al sta cu se zafrkavat za 50-60 eur... :misli:

To ne vidas na crash-bar nego stime spustas fuzice za par centimetara sto isto nije lose.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Saxi

Paf, nisu pegsi, spuštaju fuzastere dole i opuštaju kičmu, kolena i zglobove, a za pegse je ovlašćen i stručan isključivo Ćoso, a može i Gogs da mu pomogne u tome [emoji16]
Zoran me pretekao [emoji4]

Bagy

A kako je ta saga na kraju završila, jel su pegsi konačno prodani, poklonjeni...?  :misli:
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Bagy  u Listopad 01, 2020, 07:49:24
A kako je ta saga na kraju završila, jel su pegsi konačno prodani, poklonjeni...?  :misli:
...kaj ti je :bzvz:...zašarafljeni na krešbar :ooda: :).
:moto2:

098 9232180

Paf

Baaahaaaaaaa...il ja neznam objasnit,il e neka zavrzlama...maaa,ka ja to stavim pokazem vam,pa da znateeeee...  :ooda:

Ćoso

Baš sam nešto proučavao ovih dana, međutim nisam se odlučio za kupovinu/montažu istih.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

montiranoo...ajmo daljee...

Paf

Ko se smie...baah,sigurno ti sve znaju...pa ja sam u mehanici otkad znam za sebe,al oko auta,a nees ti,pa oko Stroma e radit ka sa igrackom... bolji ste u voznji,al po ovim pitanjima,paaaa ja izmislim od igle,vlak...eto...ka ga nabacam,bees ga...izgledace kaa GS...baaaaaaaagfahahahaha...  :misli: