Preglasno šaltanje brzina - V Strom 1000 L4

Autor Bagy, Srpanj 27, 2021, 15:02:01

« natrag - naprijed »

gogs

Citat: zorro  u Srpanj 29, 2021, 09:50:38
mmmmmmmmmm to mi radi  :-*
:smijeh:

Dogovoreno!
Donest ću slijedeći puta perušku od nekog starog kukuruza. Kad te ispljuskam bit će ti mmmmmmmmmm   :smijeh:

Suki

Citat: zorro  u Srpanj 29, 2021, 09:28:22
Kod jednocilindraša voziti oštrije po zavojima i ne koristiti međugas znači vrlo vjerojatno blokiranje zadnjeg kotača ..čak samo jedna brzina niže, a o dvije niže da ni ne pričam
Jedino momci koji voze super moto ne koriste međugas uprav zbog toga da bi izveli blokiranje zadnjeg kraja i nakon toga slajdanjem prošli kroz zavoj. Ali oni su već druga dimenzija za to moraš biti pravi maher i za tak nešt postoji upozorenje "Ne pokušavajte sami kod kuće"  :smijeh:
:thumbup:
Ja ga roknem dvije niže bez onog iz Dicma i bez blokanja kotača. Sliperi kvačilo odradi svoje :thumbup:.

Ovo s blipanjem gasa, kvačilom, trt mrt...bogati moraš i razmišljat, dok se sjetim odo ja u kanal  :-\
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Srpanj 29, 2021, 11:08:45
:thumbup:
Ja ga roknem dvije niže bez onog iz Dicma i bez blokanja kotača. Sliperi kvačilo odradi svoje :thumbup:.

Ovo s blipanjem gasa, kvačilom, trt mrt...bogati moraš i razmišljat, dok se sjetim odo ja u kanal  :-\
Nisam znao da ti imaš to sliper kvačilo..još mi čudno kak ne koristiš međugas, a znam kak smo se zajedno vozili i ja iza tebe nisam ni jednom primjetio da ti bloko kotač ..kad ono..  :)

A što se tiče razmišljanja prije tih radnji..ma NE..to ti s vremenom isto rutina  :thumbup: .. kao kad ga rušiš u zavoj..nemaš šta razmišljat o nekakvim counter steering-ima ..kurcima-palcima itd.   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: Suki  u Srpanj 29, 2021, 11:08:45
:thumbup:
Ja ga roknem dvije niže bez onog iz Dicma i bez blokanja kotača. Sliperi kvačilo odradi svoje :thumbup:.


Tak sam ja u jednom zavoju, i skoro je bilo highside! Unatoč sliperiju... :-\
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Bagy  u Srpanj 29, 2021, 13:14:55
Tak sam ja u jednom zavoju, i skoro je bilo highside! Unatoč sliperiju... :-\
Okasnio si onda :). Dvije niže se ne šalta u zavoju :-\.
:moto2:

098 9232180

Bagy

Citat: Suki  u Srpanj 29, 2021, 13:32:00
Okasnio si onda :). Dvije niže se ne šalta u zavoju :-\.

Ispravak netočnog navoda - bilo je to netom prije nadolazećeg zavoja... :bzvz:
mob: 095/573-6874

Suki

A onda ok :). No sikiriki, to sve treba tako bit ;) :) :thumbup:.
:moto2:

098 9232180