Produživanje crijeva kočnice i kvačila

Autor Mrki, Kolovoz 20, 2021, 19:34:50

« natrag - naprijed »

zubakis

Citat: fatboy  u Kolovoz 21, 2021, 11:56:49
Ne rugaj se nama sa istancanim osjecajem za voznju...stanes prije zavoja, pometes kamencice, pogledas dolazi li netko u suprotnom smjeru i onda lijepo prodes zavoj...na kvacilu, naravno... :belj:
A vi ste te dobre vile koje nam pometu zavoje prije sezone...  :bravo: Hvalaaa.... :-*

challenbeen

Savršen odmor? Posjeti: www.babsypovljana.com


VUCIBATINA

možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

fatboy

Citat: zubakis  u Kolovoz 21, 2021, 12:44:05
A vi ste te dobre vile koje nam pometu zavoje prije sezone...  :bravo: Hvalaaa.... :-*

:smijeh: :smijeh:

Osy

Citat: zubakis  u Kolovoz 21, 2021, 09:53:02
Mozda tebi nece, ali meni sa istim takvim riserima je voblalo za pipizdit. I Toni se žalija da mu je na africi bila ista stvar. Stavija san poslin od 3 cm i sve je ok. Meni je to radilo samo na dugim i brzim zavojima. Moraš probat, tebi mozda bude ok  [emoji1417]
Jel nisi imao trnce u rukama, prstima?

zubakis

Citat: Osy  u Kolovoz 22, 2021, 12:40:48
Jel nisi imao trnce u rukama, prstima?
Ma kakvi trnci. Ti si vjerojatno ima infarkt [emoji1787][emoji1787]

Osy

Citat: zubakis  u Kolovoz 22, 2021, 20:19:24
Ma kakvi trnci. Ti si vjerojatno ima infarkt [emoji1787][emoji1787]
Nisam, ali imam predispozicije :)  :P Sad kad su bili Slovenci, Glažar i ja smo se mjenjali za motore. Njega su boljela leđa u nekih 25 km, a ja sam imao trnce u rukama sa njegovim riserima :huh:

fatboy

Citat: Osy  u Kolovoz 22, 2021, 20:47:33
Nisam, ali imam predispozicije :)  :P Sad kad su bili Slovenci, Glažar i ja smo se mjenjali za motore. Njega su boljela leđa u nekih 25 km, a ja sam imao trnce u rukama sa njegovim riserima :huh:

Nije to do motora... :smijeh:

Osy


challenbeen

Citat: VUCIBATINA  u Kolovoz 21, 2021, 14:31:25


Znaci i ti vozis ka slina?

da, malo mi je volan previše naprid... na Xmaxu 300 sam to sam uspio riješit bez većih prerada, ovdje je drugačije složeno da bi to tasko moga riješiti pa bi rado probao distancere
Savršen odmor? Posjeti: www.babsypovljana.com

Bagy


Nakon ugradnje podizača volana malo mi je napeto crijevo kvačila. Izgleda da ću i ja morati naručiti taj adapter:

https://voigt-mt.de/3cm-brakehose-or-clutchhose-extension-adapter-universal-CNC-milled



mob: 095/573-6874

Saxi

Koje si podizace stavio, koliko ti idu u vis?
I ja sam se drnda oni sve je napeto, rado bih ovo narucio, samo mi zao, za duplo manje para sam volan svojevremeno kupio,trazio sam po netu jeftinije ali nisam našao [emoji16]

Bagy

Pitanje za znalce - da li ugraditi ove adaptere koje je Mrki stavio ili zamijeniti crijeva dužim, opletenim crijevima?  :misli:

Adapteri su 39,5 E + poštarina, a crijeva 15 E... cijene su za 1 komad!
mob: 095/573-6874

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain