Seat Cover

Autor željko, Rujan 01, 2017, 14:38:07

« natrag - naprijed »

Mrki

Jblo majku izgleda da me podpirilo ispod dupeta na donji dio leđa kod trtice.. uklješti me danas popodne toliko jako da mi dupe utrnulo.. jedva na nogama ostao..   :'(

Ponti

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 20:16:22
Jblo majku izgleda da me podpirilo ispod dupeta na donji dio leđa kod trtice.. uklješti me danas popodne toliko jako da mi dupe utrnulo.. jedva na nogama ostao..   :'(

A mojim godinama si se smijao  :buahaha:

Mrki

Citat: Ponti  u Listopad 16, 2017, 20:20:47
A mojim godinama si se smijao  :buahaha:

Ja radim stalno pa nije ni čudo da me uhvati.. ti ne radiš ništa osim što vještici dodaješ novce da broji.. pa je čudno da si kljakav  :)

Danijel 23

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 20:16:22
Jblo majku izgleda da me podpirilo ispod dupeta na donji dio leđa kod trtice.. uklješti me danas popodne toliko jako da mi dupe utrnulo.. jedva na nogama ostao..   :'(
Kazes, dupe ti utrnulo kad te neko napirio? Ak sam dobro shvatio!?  :huh:

Osy

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 20:16:22
Jblo majku izgleda da me podpirilo ispod dupeta na donji dio leđa kod trtice.. uklješti me danas popodne toliko jako da mi dupe utrnulo.. jedva na nogama ostao..   :'(
Ti još čuvaj jaja, svakako ti trebaju, al ne znam kojis qrtz ovi matorci žale :ooda: :buahaha:

Mrki

Citat: Danijel 23  u Listopad 16, 2017, 20:44:06
Kazes, dupe ti utrnulo kad te neko napirio? Ak sam dobro shvatio!?  :huh:

Vidi se da si jako dobar sa zorro-om u zadnje vrijeme.. počeo si kupiti gay fore  :tongue:

zorro

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 20:51:32
Vidi se da si jako dobar sa zorro-om u zadnje vrijeme.. počeo si kupiti gay fore  :tongue:
..samo pravi ljudi su dobri samnom  :thumbup: ..pičke znaju da ih nabijem na qrac  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Mrki  u Listopad 16, 2017, 20:35:55
Ja radim stalno pa nije ni čudo da me uhvati.. ti ne radiš ništa osim što vještici dodaješ novce da broji.. pa je čudno da si kljakav  :)

Pa, mene nisu nikada leđa ni noge zabolile.  :)