V-Strom 1000 L4-L7 [2014-2017]

Autor Mrki, Siječanj 19, 2018, 18:52:46

« natrag - naprijed »

zorro

nemojte samo dozvoliti da vam pritisak bude na parnom broju   :-\ ..najbolje 2.7 \ 2,5  ili 2.5 \ 2.3  :) 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

 bah,nijedna atmosfera se ne slaze sa mojom...ko mene je pred.2,3...zadnje 2,6... i super plovi i lipi...  :)

zorro

Citat: Paf  u Studeni 20, 2020, 17:45:53
... i lipi...  :)
aha..vidli smo kak lipi ...po gumama kad si pokazao  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Citat: zorro  u Studeni 20, 2020, 18:13:12
aha..vidli smo kak lipi ...po gumama kad si pokazao  :buahaha:
a,tvoj po Lišću jos bolje lipi...  :tongue:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Paf


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Bagy


Na Stromu su mi trenutno Metzeler Tourance next gume s prijeđenih cca 5,000 km. Vidim da se prednja guma puno više troši u odnosu na zadnju i da ima života za još nekih 1000 km!? To mi se nije događalo na kenji - tamo sam gume redovito mijenjao u paru. Kakva su vaša iskustva s drugim proizvođačima guma?  :misli:
mob: 095/573-6874

zorro

Nema ti to veze s proizvođačem nego sa stilom vožnje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Meni su se Anakee 2 trošile ravnomjerno, obije su bile proizvedene u Francuskoj (ako se ne varam).
Onda sam set Karoo Street potrošio prednju do kraja a zadnja je bila na 60%, prednja je bila Kina, zadnja Njemačka.

Jedina razlika je što sa kada sam stavio Karoo Street sam stavio i četveroklipne čeljusti. Inače ja kočim sa obije podjednako, pa je moguće da su nakon promjene čeljusti prednje više grizle i samim time više trošile prednju gumu.

Možda je i tebi tako sad kada si prešao na Somaru pa su bolje kočnice naprijed, pa težina kod kočenja više ide na prednji kotač i tako se više troši.

A možda je i do zemlje proizvodnje, ajde znaj sigurno.

Bagy

Citat: zorro  u Lipanj 25, 2021, 12:57:01
Nema ti to veze s proizvođačem nego sa stilom vožnje

Kolega, de objasni?! Stil vožnje je ostao isti. Motor je sad jači, što znači da bi zadnja trebala biti nešto potrošenija?

Na kenji sam vozio isključivo Pirelli, a da li je do proizvođača to ću saznati samo kad stavim gore iste šlape... na kenji su trajale 12-15,000 km!

A baš sam počeo pisati o jačem kočenju radi bolje prednje kočnice, kad je i Mrki to napisao...
mob: 095/573-6874

gianni

 Previse kocis :smijeh:
Same gass :)
12-15 iljada, nema sanse, pomiri se

Bagy

Citat: gianni  u Lipanj 25, 2021, 13:27:59
Previse kocis :smijeh:
Same gass :)
12-15 iljada, nema sanse, pomiri se

10 iljada - ja bi bio zadovoljan!   ;)
mob: 095/573-6874

Saxi

Na malom sam mogao na 2 zadnje jednu prednju, ali sam menjao u paru uvek, a gume su trajale do 18000km čak.
Na velikom mi je prednja bila bolja od zadnje na oriđiđi postavci, a na Mitascama se zadnja malo više troši od prednje. Auto put ne vozim skoro nikad, 160 retko prelazim, sem kad su duge krivine, kocim retko, ne vozim grad.

Bagy

Pouzdanost i preporuka kupovine rabljene somare (Motorrad/Motorevija).  :thumbup:

Test 1250 GS na 100,000 km nije usporediv s ostalim testovima motora koji su napravljeni na 50,000 km. Ali kažu da bi sigurno bio plasiran u top 10 ove tablice...  :-\
mob: 095/573-6874