Fiksne kamere u 2018 i 2019

Autor Bagy, Veljača 09, 2018, 09:01:22

« natrag - naprijed »

Black Betty

Citat: zubakis  u Ožujak 27, 2019, 13:10:07
Jel bi sad ja triba naucit napamet ove adrese...??? :buahaha:

Da,ispitat ču te kad se vidimo,to ti jedna od mnogih zadača koju češ morat odraditi  :-* ;)
Prepostavka je majka zajeba

Bagy

Citat: Black Betty  u Ožujak 27, 2019, 13:01:47
PU istarska
Radari

LABIN, Vinež, Štembergerova ulica nasuprot kbr. 18 (Ž5081), RAŠA, raskrižje državne ceste D66 i ulice Ivana Batelića, MARČANA, Loborika, Loborika 31(D66), SVETVINČENAT, Jurišići (ispred kapele), KANFANAR, Putini, Putini 2A (D303), ROVINJ, Kokuletovica, raskrižje ceste Svetog Maksimilijana iz Veštra-Ž5096, POREČ, Kadumi (D302), POREČ, Stranići kod Nove Vasi (Ž5041).


Evo vam za Istru

To znači da su već postavljene ili je samo prepisano iz popisa kamera?  :misli:



mob: 095/573-6874

Ponti

Citat: Black Betty  u Ožujak 27, 2019, 13:20:53
Da,ispitat ču te kad se vidimo,to ti jedna od mnigih zadača koju češ morat odraditi  :-* ;)

:buahaha: :buahaha:

beli

Citat: zare  u Ožujak 27, 2019, 10:45:49
Što se Siska tiće već su izdane elektroenergetske suglasnosti  :bzvz:
... da, a i kestenove bandere na koje su postavljene imaju FSC certifikat !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

fatboy

Citat: zubakis  u Ožujak 27, 2019, 13:10:07
Jel bi sad ja triba naucit napamet ove adrese...??? :buahaha:

Nemoj se opterećivat...bit će svaka kazna sa navedenom adresom i vremenom...tako da ne moraš pamtit... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Black Betty

Prepostavka je majka zajeba

Black Betty

Citat: Bagy  u Ožujak 27, 2019, 13:22:44
To znači da su već postavljene ili je samo prepisano iz popisa kamera?  :misli:

Bo,saznat će se...
Prepostavka je majka zajeba

Ponti

Citat: Black Betty  u Ožujak 27, 2019, 13:26:59
Unas se koristi Č,moram vas pripremit za Istru  :-*

Ma da ... činkve tere, pizza činkve stađoni  :smijeh:

zubakis

Citat: Black Betty  u Ožujak 27, 2019, 13:20:53
Da,ispitat ču te kad se vidimo,to ti jedna od mnogih zadača koju češ morat odraditi  :-* ;)
Al Če stvarno taj susret bit? Imam neke svatove i godišnjicu mature taj vikend  :smijeh:

Black Betty

Ako ne bude ,ode ja po drugi motor kod Lavandića,uplate imam :vino:  :)
Prepostavka je majka zajeba

Osy

Citat: zubakis  u Ožujak 27, 2019, 13:40:43
Al Če stvarno taj susret bit? Imam neke svatove i godišnjicu mature taj vikend  :smijeh:
Samo se sprdaj starijima, neka, neka :) :smijeh:

HAL

Baš malo pratim ovu situaciju oko tih kamera i kako to nalažu znanstvene metode potrebno je izraditi analizu učinkovitosti.
Tako da ću analizirati ovu godinu preko  MUP ovog "Bilten o sigurnosti cestovnog prometa" i usporediti ju sa godinom prije,. Ako je pad poginulih i prometnih nesreća vidljiv onda kamere imaju smisla, a ako ne lijepo ćemo izaći na ulicu i vozit svoje motore 40 km/h na sat i tako usporiti sav promet u RH u znak protesta (slična metoda se pokazala učinkovita i u Sloveniji)

Skoro kao kod naplate cestarine za motore... 

Dinko

Citat: RoadRunner  u Ožujak 27, 2019, 13:15:34
Ja svakako podržavam stavljanje radara na mjestima na kojima treba "kultivirati" ljude, pa makar i na silu...
Znači, kod vrtića, škola, mjesta gdje je hrpa pješaka i gdje je uvijek gužva... postavit radare i tada ti radari imaju smisla i preventivnu ulogu!

Apsolutno se slažem... U Italiji su kamere najavljene te se nalaze u narančastom kućištu najčešće i sa oznakom najveće dopuštene brzine na tom dijelu ceste jer im nije cilj punjenje proračuna nego poticanje vozača da na tim mjestima voze primjerenim brzinama.

Suki

Citat: Dinko  u Ožujak 28, 2019, 00:10:00
Apsolutno se slažem... U Italiji su kamere najavljene te se nalaze u narančastom kućištu najčešće i sa oznakom najveće dopuštene brzine na tom dijelu ceste jer im nije cilj punjenje proračuna nego poticanje vozača da na tim mjestima voze primjerenim brzinama.
Eh kad bi barem kod nas bilo tako, a ne da se murjaci sakrivaju iza kontejnera, parkiranih auta, nepreglednih zavoja, žbunja, drveća i granja i onda ko nindže iskaču pred tebe ozarenog lica i iskebečenih očiju od sreće što će te moći fino oderat i na kraju smjene dobit tapšanje po ramenu od nadređenog :samaranje: :bzvz:.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Sada ću još brže voziti s blatnjavom tablicom, nek se napuše  :finger: