Čišćenje moto odijela

Autor Osy, Ožujak 04, 2018, 09:59:08

« natrag - naprijed »

Špoki

Zanderu, do Budimpešte ni 300km, tebi treba prašak za pranje i eto spoji ugodno s korisnim pa na đir, nema ni 400km :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

Meni je tacno 400km u jednom pravcu...kad se sabere bio bi to najskuplji prasak na svetu :)
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Joke

Citat: zander  u Srpanj 03, 2019, 08:20:27
Meni je tacno 400km u jednom pravcu...kad se sabere bio bi to najskuplji prasak na svetu :)
Isao si do Medulina prespavati i nazad. skupo spavanje. mogao si doma ostati bilo je jeftinije.  ajde sjedaj na motor drugaricu posjedni i podji popit kafu i usput uzmi sredstvo za pranje. po stare dane si postao ekonom. ne ne ti si zubar i o ekonomiji nemas pojma. pali masinu i gas   :P
Volim sve što vole mladi, samo mi se počme spavati iza 22:00

zander

sad sam u Crnoj Gori....ima vremena za pranje...kad se vratim doma...a vraticu se doma ko zna kad ...lepo mi na moru skroz...
OPENMINDED PEOPLE WANTED

beli

.... nije samo za lajner, no evo malo texta općenito za razbibrigu, a bar se tog da nać po internetu  :)

https://www.revitsport.com/en/learning-center/wash-and-care-instructions-to-keep-gear-in-top-condition/gore-tex/
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Špoki da je pravi pozvao bi ga u Đakovo jer tamo ima DM, a u Osijeku  Muller i 200 km do nas  :thumbup:

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Osy  u Srpanj 03, 2019, 09:07:17
Špoki da je pravi pozvao bi ga u Đakovo jer tamo ima DM, a u Osijeku  Muller i 200 km do nas  :thumbup:

Imam DM na 500m od kuce... pogledacu sta imaju kad se vratim....a u Osijek cu doci kad prodju komarci :buahaha:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Osy  u Srpanj 03, 2019, 09:07:17
Špoki da je pravi pozvao bi ga u Đakovo jer tamo ima DM, a u Osijeku  Muller i 200 km do nas  :thumbup:

A osy mogao mi ti do Mullera da vidis sta ima.... pa posalji po golubu ili gavranu kao u Igri prestola  :ooda:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Špoki

Najavili za sutra aviotretiranje protiv komaraca, more bit bidne da ih bude manje sad, iako sumnjam. Nakoti se gamad brzo. Nedavno sam bio do Kopačkog rita, pitam konobara gdje su komarci, a on kaže pa nema ih kod nas, ima ih više u Osijeku :misli: Ustvari ima komaraca, ali ne u birtiji :) Uz jezero, tam di je voda i hlad deru, neće na sunce đubre pa nije lud :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Špoki

Citat: Osy  u Srpanj 03, 2019, 09:07:17
Špoki da je pravi pozvao bi ga u Đakovo jer tamo ima DM, a u Osijeku  Muller i 200 km do nas  :thumbup:
Što je Đakovo-Osijek 200km :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

iviccaa

A taman Mrki uredio temu, kad odmah offeri navalili. Uzalud vam trud svirači. [emoji16]

zorro

Citat: iviccaa  u Srpanj 03, 2019, 11:46:01
A taman Mrki uredio temu, kad odmah offeri navalili. Uzalud vam trud svirači. [emoji16]
.
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Znam da nema puno kože na ovom forumu, ali možda netko zna (Ćoso?):
Kako čistite kožna moto odijela?
Žena ima Revit Ignition, to je kombinacija kože i mesh materijala, a došlo je vrijeme da se malo opere. [emoji16]

zorro

Sprej za njegu kože..ima onih za cipele.
Dok sam bio u rišpekt fazonu znao sam namazati/utrljati s nivea kremom

Poslano prek "one" stvari..
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: