KTM 1090 ADVENTURE R

Autor Mrki, Kolovoz 06, 2017, 20:05:22

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Patak  u Lipanj 11, 2018, 10:16:04
:ooda: https://youtu.be/X8X4ughWL7s
..kad je netko maher..onda je maher  :klanjase: ..pa sve da mu daš i drlo od GSA  :smijeh:  ..on će ga tak vozit  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Citat: Vinko  u Lipanj 11, 2018, 10:41:26
Chris Birtch za volanom....27 na Dakru, 2010 pobjednik Red Bull Romaniacs.... :blato:
On je učio i Diskovica, ako se sećate ludog fotografa, meni inače neobično dragog sa skupa u Boru... koji je inače ovde sa svojom Yamahom XT 660 osvojio sva prva mesta pa su mu ukinuli taj razred, tako da se sad u subotu debitantski takmiči sa DrZom na Tari, ako ne bude kiše idem da pomažem tj da mu fino smetam.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


fatboy


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Saxi  u Lipanj 11, 2018, 17:34:48
On je učio i Diskovica, ako se sećate ludog fotografa, meni inače neobično dragog sa skupa u Boru... koji je inače ovde sa svojom Yamahom XT 660 osvojio sva prva mesta pa su mu ukinuli taj razred, tako da se sad u subotu debitantski takmiči sa DrZom na Tari, ako ne bude kiše idem da pomažem tj da mu fino smetam.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Fotograf koji je visio sa motora i prkosio svim silama :thumbup:

fatboy


zorro

Citat: fatboy  u Lipanj 11, 2018, 21:25:30
Pa vozi sa ceparicama Mitas (bivsa Sava)...
..a zo  :thumbup: ..taman jučer naručio zadnju čeparicu C02..pa rekoh..šta ovaj spominje Mitas..da neš ne valja   :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Citat: Saxi  u Lipanj 11, 2018, 17:34:48
On je učio i Diskovica, ako se sećate ludog fotografa, meni inače neobično dragog sa skupa u Boru... koji je inače ovde sa svojom Yamahom XT 660 osvojio sva prva mesta pa su mu ukinuli taj razred, tako da se sad u subotu debitantski takmiči sa DrZom na Tari, ako ne bude kiše idem da pomažem tj da mu fino smetam.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


U kojo klasi nastupa taj s DRZom?
I neki moji lokalni extreme endurasi nastupaju u Tari na trci.....
Citat: fatboy  u Lipanj 11, 2018, 21:25:30
Pa vozi sa ceparicama Mitas (bivsa Sava)...
Mitas je jedna od boljih guma, vrlo popularna u hard enduru, modeli EF07, C18, XT754 najcesce sa zelenim crtama su kod nas najtrazeniji..... :blato:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Saxi

Vinko pojma nemam, mislio sam da ima samo jedna klasa sa DrZom, mene to ne zanima, ubijaju i sebe i motore ali mi je super Diskovic koji je relativno kasno ušao u ovaj sport, po šumi i kamenjaru je nenadjebiv ali zato cim izadje na asfalt padne il napravi kurslus neki, inace mnogo dobar lik, gotivan u svakom pogledu i pravi fantastične fotografije, kao naš Saša ovde [emoji8]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Suki

...jedna njegova od prošle godine :)...od aktera sa slike na forumu su Damjan, Bajki und Ich :ooda:...
:moto2:

098 9232180

bajki


Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Vinko

Citat: Saxi  u Lipanj 11, 2018, 23:12:02
Vinko pojma nemam, mislio sam da ima samo jedna klasa sa DrZom, mene to ne zanima, ubijaju i sebe i motore ali mi je super Diskovic koji je relativno kasno ušao u ovaj sport, po šumi i kamenjaru je nenadjebiv ali zato cim izadje na asfalt padne il napravi kurslus neki, inace mnogo dobar lik, gotivan u svakom pogledu i pravi fantastične fotografije, kao naš Saša ovde [emoji8]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Klase su trenutno PRO, Expert i Hobby
Nastupati i to uspješno sa XTom ili DRZom je podvig i pol :thumbup:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Bagy

Citat: Špoki  u Lipanj 12, 2018, 07:11:36
Strom kolovođa :ooda:

Pa, kralj i treba biti na 1. mjestu!  ;)
mob: 095/573-6874

Ćoso