Relej za migavce

Autor Saxi, Studeni 29, 2020, 19:13:28

« natrag - naprijed »

Saxi

Uzeo sam led migavce, Bugi glavni izvođač radova kaže da uzmem i pin, na Aliju ima neki od 7 pinova, pa mi treba info dal taj paše i na moju hiljadarku iz 2018. jer u opisu piše da je za staru verziju V Stromova. Mada kod Kineza često ne napišu a paše, pa da pitam sta da tražim [emoji16]



€ 3,27  22%OFF | 7-Pin LED Flasher Relay Indicators Auto Strobe Motorcycle Decoder For SUZUKI SV650 SV650S SV1000 SV1000S Motorcycle Accessories
https://a.aliexpress.com/_mtGHY8p



Paf

 Bez tog releja nece ti raditi Led,sa njim ce ti raditi i standardne zarulje ili mores kombinirati,ali sa standardnim relejem nece raditi Led...  ;)

Saxi

Vidim niko ništa ne odgovara, a uzdao sam se u razne da će imati korisnih saveta i odgovora. Elem, gore postavljeni link je za stare male Smorove i velike do 2010 koji su izašli. Od 2014 se priča menja i ide relej sa 2 pina, a od 2018 modela se menja na 3 pina. E drugi problem je a gde su releji sakriveni [emoji848]
Ispod akumulatora su smešteni i znalci sa Stromtroppera kažu da ima w načina stići do njih, jedan je skinuti akumulator a drugi sa zadnje strane da se može prići, iskopcati stari, udzekati novi i zakaciti ga pored starog vezicama.

Paf

Citat: Saxi  u Studeni 30, 2020, 18:52:45
Vidim niko ništa ne odgovara, a uzdao sam se u razne da će imati korisnih saveta i odgovora. Elem, gore postavljeni link je za stare male Smorove i velike do 2010 koji su izašli. Od 2014 se priča menja i ide relej sa 2 pina, a od 2018 modela se menja na 3 pina. E drugi problem je a gde su releji sakriveni [emoji848]
Ispod akumulatora su smešteni i znalci sa Stromtroppera kažu da ima w načina stići do njih, jedan je skinuti akumulator a drugi sa zadnje strane da se može prići, iskopcati stari, udzekati novi i zakaciti ga pored starog vezicama.
aa,jesi ga iskomplicira,a tako e jednostavno,al ti si previse ozbiljan,nikad se ne smijes...pa cu zavrsiti.,a i tako sam Ignore pa i ne vidis sta pisem...  :vino:

VUCIBATINA

Nije te ignorira nego u potpunosti nisi odgovorija na pitanje.
Zna on da mu relej triba ali nezna a koliko pinova niti dal ova od starijeg modela pase na novi
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Paf

Citat: VUCIBATINA  u Studeni 30, 2020, 22:55:05
Nije te ignorira nego u potpunosti nisi odgovorija na pitanje.
Zna on da mu relej triba ali nezna a koliko pinova niti dal ova od starijeg modela pase na novi
Pa evo malo, vidim da on ima 1000 novijeg,kako onda da nema Led na njemu tvornicko,moj Strom e 650,2017god,pa ima Led... al ako vec nema oli zeli ugradjivati,to je jednostavno,samo malo moras znati,da je kod mene tako nesto,ja bi uzeo Relej sa 3 Pina max.do 20 A.,mores ga spojiti na postojecu instalaciju naravno,jer tu su krajevi,te releje imas u svakom auto-ducanu,al ope kazem...za 650 Stroma znam,al od 1000  mislim da je to sve isto,ja kod mene u garazi kad imam volje,a znanja imam,al me proslo...napravim mu i krila ako treba...  ;)

Paf

 aaaaaaaaaaa,nasa sam mu Stroma,to ova GRDANA...vid,stvarno nema LED...eeee,evo Saxy, SHEMA...sad mores i zatvorenih ociju pospajat..,maa to ti e 42 min.posla i too poomalo...kad bude LED,onda i novo ime... Lipa-Grdana ...  ;)

zubakis

Ima da Grdana izgori ka Petar Zoranić [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Osy

Citat: zubakis  u Prosinac 01, 2020, 08:01:32
Ima da Grdana izgori ka Petar Zoranić [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
:ooda: :-\

Paf

Ne kuzim zasto uopce mjenjati u LED,kad su ovi originali isto OK...  :kava:

Bagy

Citat: Saxi  u Studeni 30, 2020, 18:52:45
Vidim niko ništa ne odgovara, a uzdao sam se u razne da će imati korisnih saveta i odgovora. Elem, gore postavljeni link je za stare male Smorove i velike do 2010 koji su izašli. Od 2014 se priča menja i ide relej sa 2 pina, a od 2018 modela se menja na 3 pina. E drugi problem je a gde su releji sakriveni [emoji848]
Ispod akumulatora su smešteni i znalci sa Stromtroppera kažu da ima w načina stići do njih, jedan je skinuti akumulator a drugi sa zadnje strane da se može prići, iskopcati stari, udzekati novi i zakaciti ga pored starog vezicama.

Daklem, imam problem s dotičnim žmigavcima, a kako Zorro kaže - otiš'o relej!?! Kad uključim žmigavce oni stalno svijetle, tj. ne blinkaju. Zna li netko od vlasnika somare L4 (Bajki...) nešto više o tom problemu? Gdje kupiti, koji je to model i gdje se uopće nalazi taj relej, s obzirom da ga je i Saxi svojevremeno tražio - mada je kao za njegovu Grdanu drugačiji tip releja...  :misli:
mob: 095/573-6874

Bagy

Citat: Saxi  u Studeni 30, 2020, 18:52:45
Vidim niko ništa ne odgovara, a uzdao sam se u razne da će imati korisnih saveta i odgovora. Elem, gore postavljeni link je za stare male Smorove i velike do 2010 koji su izašli. Od 2014 se priča menja i ide relej sa 2 pina, a od 2018 modela se menja na 3 pina. E drugi problem je a gde su releji sakriveni [emoji848]


S obzirom da ja vozim somaru L4, u prilozima je dotični relej i mjesto gdje se nalazi (11). Posudio sam ispravan relej od Kermita i sve radi kako treba. Kod mene je bio neki zamjenski s tri pina. Iz trećeg pina žicom je bio spojen na - pol akumulatora?!? Bacam to smeće i kupujem originalni relej.  :bzvz:
mob: 095/573-6874

bajki

Ja nisam imao problema sa tim relejom, tako da nisam proučavao tematiku.

Ja bi otišao do ovlaštenog i uzeo tamo ako nigdje dalje nemožeš naći. Vidim da se taj relej koristi na dosta Suzukijevih modela.
Imaš ga i pod Suzukijevom oznakom: 3861006F01

Bagy

Citat: bajki  u Kolovoz 24, 2021, 08:22:56
Ja nisam imao problema sa tim relejom, tako da nisam proučavao tematiku.

Ja bi otišao do ovlaštenog i uzeo tamo ako nigdje dalje nemožeš naći. Vidim da se taj relej koristi na dosta Suzukijevih modela.
Imaš ga i pod Suzukijevom oznakom: 3861006F01

Poslao sam upit u Novemu, odgovorili su da imaju relej po cijeni od 280,00 kn. Da li je original ili zamjenski - ne znam... Bitno je da smo detektirali kvar!  :thumbup:
mob: 095/573-6874

zorro

Citat: Bagy  u Kolovoz 24, 2021, 09:12:48
Poslao sam upit u Novemu, odgovorili su da imaju relej po cijeni od 280,00 kn. Da li je original ili zamjenski - ne znam... Bitno je da smo detektirali kvar!  :thumbup:
OKTJ  :-\
Daj čovječe po tom broju/nazivu :Turn Flasher Relay FE246SH možeš kupiti 20 kom. za tu cijenu iz Noveme  :thumbdown:
Kaki kurac palac original  :bzvz:
Vjerojatno ima i po kojekakvim dućanima auto dijelova ak ti se već neda čekat s yebaya ili Aliexpresa
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: