Yamaha XT660Z Tenere

Autor Mrki, Kolovoz 03, 2017, 17:20:19

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 03, 2017, 18:44:10
Pričala mi jedna ženska, njen muž ju vozi s tim ..... sa svakog puta dužeg od 5 km se vraća mokra i napaljena. Da su to tako dobre male i onako kratke ali stalne vibracije različitog intenziteta, da ona jednostavno više ne zna što će.
nemoj ebat  :smijeh: ..de je preporuči jednom svom kolegi..rec on isto ima jednocilindraša..i da tvrdi kak to nisu istine o vibracoijama..pa nek čisto dođe da testira  :zbunj:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gianni  u Kolovoz 03, 2017, 18:54:24
Ti bi jos morao i doplatiti za xtz, cijene su takve jbg
Obican 660 R je puno jeftiniji
A dobro sad.. za 2007-08 ..baš i ne ;) ..mo0žd bi dobio soma ojra pride..ovak sam dobio 2 i pol :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Meni fin motor, jedno vrijeme bio u užem izboru, al jbg, osiguranje me sjebalo i isplatilo odštetu tolku da sam uzeo Africu :) :smijeh:
:moto2:

098 9232180

bajki

Neznam kako vama, ali slabo je to za po cesti! :huh:

Muha

kaj nije da to ima identičnu mašinu ko i Pegaso i xt660?

Suki

:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: bajki  u Kolovoz 04, 2017, 07:09:54
Neznam kako vama, ali slabo je to za po cesti! :huh:
za dvoje definitivno je  :-X
..al solo ..čuj..nek ti veli tvoja istočno slavonska ekipa  ;) ..esu me igdi čekali..i koj kog u biti čekao  :smijeh:
Citat: Muha  u Kolovoz 04, 2017, 07:58:33
kaj nije da to ima identičnu mašinu ko i Pegaso i xt660?
je
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

Citat: Suki  u Kolovoz 03, 2017, 21:29:08
Meni fin motor, jedno vrijeme bio u užem izboru, al jbg, osiguranje me sjebalo i isplatilo odštetu tolku da sam uzeo Africu :) :smijeh:
Bolje si prošao, znaš i sam :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Citat: bajki  u Kolovoz 04, 2017, 07:09:54
Neznam kako vama, ali slabo je to za po cesti! :huh:
Za dvoje i kofere je vjerovatno.. ali za solo ja mislim da je sasvim ok..

Suki


...naravno da je za cestu bolji mali strom, ali toliko koliko je on bolji od tenerke na cesti, toliko je ona bolja od stroma izvan asfalta ;)...
:moto2:

098 9232180

bajki


zorro

Citat: bajki  u Kolovoz 04, 2017, 09:38:21
Govorim o cesti!
..ok..možemo i o tom i ako ćemo o solo vožnji  :thumbup:
..Kenja ima 15-ak KS više .. moj konjić je lakši 30-ak kg. tu se to negdje iskompenzira..na bilo kojoj cesti (sem na autoputu)..2 alpari vozača će biti egal ..garantiram  ;)
Vozio sam somaru..i nakon nje..vidim i osjetim kak strada ide ..parira kenji 100% ..ko ne vjeruje..nek proba  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Kolovoz 04, 2017, 09:43:26
..ok..možemo i o tom i ako ćemo o solo vožnji  :thumbup:
..Kenja ima 15-ak KS više .. moj konjić je lakši 30-ak kg. tu se to negdje iskompenzira..na bilo kojoj cesti (sem na autoputu)..2 alpari vozača će biti egal ..garantiram  ;)
Vozio sam somaru..i nakon nje..vidim i osjetim kak strada ide ..parira kenji 100% ..ko ne vjeruje..nek proba  :thumbup:

Nisi ti vozio kenju s akrapom i otvorenim filterom   :)   

Kada dođem bacamo neku trku, čisto da se malo nagutaš prašine  >:D

zorro

Citat: Ponti  u Kolovoz 04, 2017, 09:45:38

Kada dođem bacamo neku trku, čisto da se malo nagutaš prašine  >:D
Nećemo se trkat..prestari smo za to  ;) ..čist onak..malo uspoređivat..el možemo jedan drugog pratit..ubrzanje......  :gimme5:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Kolovoz 04, 2017, 09:43:26
..ok..možemo i o tom i ako ćemo o solo vožnji  :thumbup:
..Kenja ima 15-ak KS više .. moj konjić je lakši 30-ak kg. tu se to negdje iskompenzira..na bilo kojoj cesti (sem na autoputu)..2 alpari vozača će biti egal ..garantiram  ;)
Vozio sam somaru..i nakon nje..vidim i osjetim kak strada ide ..parira kenji 100% ..ko ne vjeruje..nek proba  :thumbup:
...nije samo stvar kak ide...strom je veći, jači, udobniji, komforniji, manje vibrira...bla, bla, bla...ljude koji se voze većinom ili isključivo po cesti tenerka niti ne zanima...
:moto2:

098 9232180