Sirija - Irak 2010

Autor Grba, Prosinac 11, 2020, 10:49:50

« natrag - naprijed »

Stjepko


Osy

Neću zaboraviti kad mi je Asq rekao da si bio u Karancu, samo nakratko, kad smo imali V Strom susret 2010...
I kaže, otišao Grba za Siriju... :-\ Reko, pa kako, šta nije ostao...Kaže Asq, otišao bez ičeg sa samo jednim koferom i nešto malo obleke :huh:
Ajde, ako se sjećaš, napiši što si nosio i za koliko dana :misli:
Btw. Svaka čast :thumbup:

Grba

One male bočne nesesere  :)
U jednom punjač za baterije fotića iz 80ih a u drugom tenesice. U centralnom po par gać i čarapa, rezervne hlače.
33 dana  :ooda:
098 737 604

Osy


Suki

:moto2:

098 9232180

damjandugi

Grba!
Da li bi sad, kad si malo stariji, imao muda ponovit tako neku avanturu?
Ovako ležerno.

Sirija, put oko svijeta??

P.s. Čuvam tvojo knjigo ko suho zlato! :thumbup:

Grba

Naravno frende, pa samo sam 10 godina stariji  :ooda:  Cijeli život živim tako  :thumbup:
Malo me par lomova usporilo i pandemija je tu ali imam dogovorenu turu na Tibetu u proljeće, za ljeto radim planove Iran a dugoročno Argentina-Aljaska  ;)
I firma je na nogama, muving je stalno, neka se pola želja ostvari ja sretan  :)
098 737 604

zare


Ponti

Citat: Grba  u Prosinac 12, 2020, 21:56:27
Naravno frende, pa samo sam 10 godina stariji  :ooda:  Cijeli život živim tako  :thumbup:
Malo me par lomova usporilo i pandemija je tu ali imam dogovorenu turu na Tibetu u proljeće, za ljeto radim planove Iran a dugoročno Argentina-Aljaska  ;)
I firma je na nogama, muving je stalno, neka se pola želja ostvari ja sretan  :)

Jel se može u Iran? Nešto je bilo da ne mogu više veći motori.

zander

motori preko 250cc nemogu u Iran od 2020....moj drugar koji je isao u Gruziju i voli te krajeve je istrazivao i dosao do tih podataka.
Naravno, treba to jos proveravati,.....ako uopste ima smisla o tome razmisljati :misli:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Paf

Citat: zander  u Prosinac 13, 2020, 10:51:58
motori preko 250cc nemogu u Iran od 2020....moj drugar koji je isao u Gruziju i voli te krajeve je istrazivao i dosao do tih podataka.
Naravno, treba to jos proveravati,.....ako uopste ima smisla o tome razmisljati :misli:
Ako se ide za Tibet,zar nije Iran usput... il bar malo sa puta...il prolazis uz njega...  :misli:

Zoran

Citat: Ponti  u Prosinac 13, 2020, 10:46:15
Jel se može u Iran? Nešto je bilo da ne mogu više veći motori.

Moze, nema vise problema s tim, tu zabranu su ukinuli jos prosle godine u 10-om ili 11-om mjesecu.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

zander

Super za Pontija....kad idemo? :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Grba

Točno. Ono kaj mene više brine je mogućnost zabrane ulaska u Ameriku nakon Irana
098 737 604

fatboy

 :wind:
Citat: Grba  u Prosinac 13, 2020, 11:28:11
Točno. Ono kaj mene više brine je mogućnost zabrane ulaska u Ameriku nakon Irana

Promjena putovnice ne bi pomogla?  :misli: