K: Jagdterriera

Autor Danijel 23, Lipanj 30, 2021, 09:16:10

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Taj depiliran laf mi liči  kao neki gajkerčina, a ne lafčina!  :belj:

Suki

Citat: munja  u Kolovoz 11, 2021, 10:35:46
Koliko kulena pojede taj lav?

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk
Lav jede samo dehidriranu pseću hranu odnosno one suhe keksiće i gdjekad dobije malo ostavoće od naše klope, ali malo, čist tolko da osjeti :).
:moto2:

098 9232180

Suki

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 11, 2021, 10:55:10
Taj depiliran laf mi liči  kao neki gajkerčina, a ne lafčina!  :belj:
:buahaha:
Nije gaj, metro je ;) :) :smijeh:.
:moto2:

098 9232180


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: Suki  u Kolovoz 11, 2021, 10:31:34
Šiško miško :), ostala samo glava i rep :smijeh:

:-*
Od Goldena do Labradora :) :thumbup: ;) :smijeh:

Grba

Citat: Suki  u Kolovoz 11, 2021, 10:31:34
Šiško miško :), ostala samo glava i rep :smijeh:

:-*
To je čuvena Zoriina peruška! :beer:
098 737 604

Danijel 23

Stigo Gestapo!  :)
Da bismo razumjeli povijest Jagdterriera, moramo cijeniti njemačku povijest u razdoblju između dva svjetska rata. Bilo je to razdoblje njemačke opsesije nacionalizmom i superiornošću zajedno s fascinacijom genetskim inženjeringom i Hitlerovim poimanjem ponosa, savršenstva i čistoće. :vino:

Saxi

Ja sam mislio da si ti u nekom Talijanskom fazonu, bleskasti tricolore koji se u svasta razume, al čitam i ne verujem, i ispade da se lozis na Hitlera i Musolinija, ili je to više bio cinizam koji nisam skapirao [emoji848]

Apropo rase, Nemački lovni terijer je jedina dobra stvar koja se u tom strašnom periodu rodila (sramnog za čovečanstvo zbog zla, patnje i sumanutih ideja koje su gurali nacisti). Taj mali srčani, ludi i neustrasivi jamar pun energije je kao paketić dinamita koji nezaustavljivo srlja ka plenu, ne razmišljajući o posledicama kad zaskoci divlju svinju. Svojeglavi su i tvrdoglavi i ne preporučuju se za ljubitelje pasa bez dobranog iskustva jer im je potrebna čvrsta ruka da obuzda i iskontrolise ludi temperament.

Grba

Citat: Danijel 23  u Rujan 11, 2021, 19:37:52
Stigo Gestapo!  :)
Da bismo razumjeli povijest Jagdterriera, moramo cijeniti njemačku povijest u razdoblju između dva svjetska rata. Bilo je to razdoblje njemačke opsesije nacionalizmom i superiornošću zajedno s fascinacijom genetskim inženjeringom i Hitlerovim poimanjem ponosa, savršenstva i čistoće. :vino:
Grebo mi pas malter ak ja razmem kaj je pjesnik štel reći  :misli:
098 737 604

Danijel 23

Citat: Grba  u Rujan 11, 2021, 22:57:49
Grebo mi pas malter ak ja razmem kaj je pjesnik štel reći  :misli:
Pitaj američanskog autora.  :vino:

Danijel 23

Citat: Saxi  u Rujan 11, 2021, 22:44:28
Ja sam mislio da si ti u nekom Talijanskom fazonu, bleskasti tricolore koji se u svasta razume, al čitam i ne verujem, i ispade da se lozis na Hitlera i Musolinija, ili je to više bio cinizam koji nisam skapirao [emoji848]

Apropo rase, Nemački lovni terijer je jedina dobra stvar koja se u tom strašnom periodu rodila (sramnog za čovečanstvo zbog zla, patnje i sumanutih ideja koje su gurali nacisti). Taj mali srčani, ludi i neustrasivi jamar pun energije je kao paketić dinamita koji nezaustavljivo srlja ka plenu, ne razmišljajući o posledicama kad zaskoci divlju svinju. Svojeglavi su i tvrdoglavi i ne preporučuju se za ljubitelje pasa bez dobranog iskustva jer im je potrebna čvrsta ruka da obuzda i iskontrolise ludi temperament.
Ne poznaš me i krivo si me procjenio. Ne furam se ja ni nacizam, fašizam, ustaštvo il HDZjstvo. Ja sam debeli pacifist, kad pukne petarda već gledam da bi zbriso. A palim se kolko mi život dozvoli na neki ajmo reć starovirski hedonizam...i upravo tražim recept za pečeni jarić u ilovaći!   :)

Grba

Tak reci "prepiso sam tekst"  :gimme5:
098 737 604

Danijel 23

Citat: Grba  u Rujan 12, 2021, 09:09:40
Tak reci "prepiso sam tekst"  :gimme5:
Nisam, da sam znao prepisivat bio bi negdje u saboru sa titulom dr. Mr. Sclo. Dipl. Ofr.... :)...u biti samo sam stisno: Copy_paste!  :belj:

Saxi

Citat: Danijel 23  u Rujan 12, 2021, 08:12:56
Ne poznaš me i krivo si me procjenio. Ne furam se ja ni nacizam, fašizam, ustaštvo il HDZjstvo. Ja sam debeli pacifist, kad pukne petarda već gledam da bi zbriso. A palim se kolko mi život dozvoli na neki ajmo reć starovirski hedonizam...i upravo tražim recept za pečeni jarić u ilovaći!   :)
U tom slučaju sam te krivo shvatio, dubok naklon uz izvinjenje što sam prespojio i pomislio vako nešto, obećavam da se neće ponoviti, a ako ti stogod ustreba za novog člana porodice, pitaj slobodno, veterinar sam, ulazem Kviska i rad sam da pomognem [emoji16]