Čembo master cilindar

Autor agolac, Studeni 11, 2021, 17:39:00

« natrag - naprijed »

agolac

Frend kupio kinesku kopiju Bremba, od milja Čembo.  cca 50$ :smijeh:





Usporedba s mojim Brembom



Za sad mogu reći da koči brutalno. Koliko će trajati to nitko ne zna.... Eto, to bi bio Čembo... :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zubakis

Jel Čembo po tebi vridi išta? Onako na oko...

agolac

Citat: zubakis  u Studeni 11, 2021, 19:06:33
Jel Čembo po tebi vridi išta? Onako na oko...

Izgleda kao da je netko opljačkao Brembo tvornicu a i koči brutalno dobro.. E sad za kvalitetu, će vidimo nakom malo korištenja. Javim je li šta curi  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Kierran

Ako ima certifikate, neka je i Korejska ... ako nema, nisam siguran bi li to stavio na motor. Nije da ne vjerujem kineskoj izradi, ali ... to su bremze pa u to čovjek treba biti siguran na motoru (iako, koai u životu, nema garancija).

agolac

Citat: Kierran  u Studeni 11, 2021, 22:12:56
Ako ima certifikate, neka je i Korejska ... ako nema, nisam siguran bi li to stavio na motor. Nije da ne vjerujem kineskoj izradi, ali ... to su bremze pa u to čovjek treba biti siguran na motoru (iako, koai u životu, nema garancija).

Realno, ni moj origigi Brembo nema nikakve certifikate. To je de facto racing oprema i ne bi ni smjela biti na motoru koji se vozi po cesti. Na motoru smiješ imati samo stock. Sumnjam da je itko homologirao master cilindar za sve motore.... odnosno možda je i moguće to homologirati ali onda je to proces na tehničkom...
Ali da, ne bih ni ja stavio no ajd, sad kad je već frend stavio, da vidimo da li valja...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Propala mi nozna na pasatu iz cista mira na semaforu. Jedva se provukao izmedju auta sa 60- 70 kmh. Auto redovno servisiran u ovlastenom servisu.
Jel mislite da sam mogao bilo sta traziti od bilo koga da mi se nesto desilo ?
Te certifikate mozes zakacit za uho ako se nesto desi.

Danijel 23

Citat: Fantom  u Studeni 12, 2021, 14:03:04
Propala mi nozna na pasatu iz cista mira na semaforu. Jedva se provukao izmedju auta sa 60- 70 kmh. Auto redovno servisiran u ovlastenom servisu.
Jel mislite da sam mogao bilo sta traziti od bilo koga da mi se nesto desilo ?
Te certifikate mozes zakacit za uho ako se nesto desi.
Još jedan ovlešteni koji mjenja ulje sa injekcijom!  :bravo:

Fantom

Passat bio star 1 godinu tako da nije bilo do starosti kocione tecnosti. Preventivno su zamjenili glavni kocioni cilindar. Naravno o njihovom trosku.
Inace nakon isteka garancije sve tekucine mjenjam sam. Znam kako fusere servise  :thumbup:

Osy

Citat: Fantom  u Studeni 15, 2021, 12:54:10
Passat bio star 1 godinu tako da nije bilo do starosti kocione tecnosti. Preventivno su zamjenili glavni kocioni cilindar. Naravno o njihovom trosku.
Inace nakon isteka garancije sve tekucine mjenjam sam. Znam kako fusere servise  :thumbup:
Pa jel i tamo gdje živiš? Danska, Finska, Norveška :misli:...nisam popio ljekove :buahaha:

Fantom

Citat: Osy  u Studeni 15, 2021, 13:10:56
Pa jel i tamo gdje živiš? Danska, Finska, Norveška :misli:...nisam popio ljekove :buahaha:

Da.  :beer: