Motori u dolasku!

Autor Lavandić, Rujan 15, 2017, 20:47:36

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 24, 2018, 20:34:10
Šta ti bmw ne valja  :buahaha:
Ma no, laprdam bezveze, ali se ujedno i pitam zašto bi neko duže vrijeme vozio jedan motor, kao što sam to napravio sa Klajvom...zašto ne bi mjenjao, kao Gianni npr. A i kad sam jednom davno išao gledati jednog FJR za Lavu, baš mi se svidio taj motor, onako, ljubav na prvi pogled...e sad, možda mi stoji ko piletu sise...ne znam :bzvz:

agolac

Citat: Osy  u Srpanj 24, 2018, 22:19:13
Ma no, laprdam bezveze, ali se ujedno i pitam zašto bi neko duže vrijeme vozio jedan motor, kao što sam to napravio sa Klajvom...zašto ne bi mjenjao, kao Gianni npr. A i kad sam jednom davno išao gledati jednog FJR za Lavu, baš mi se svidio taj motor, onako, ljubav na prvi pogled...e sad, možda mi stoji ko piletu sise...ne znam :bzvz:

Slažem se. Mjenjajte motore :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 24, 2018, 22:19:13
Ma no, laprdam bezveze, ali se ujedno i pitam zašto bi neko duže vrijeme vozio jedan motor, kao što sam to napravio sa Klajvom...zašto ne bi mjenjao, kao Gianni npr. A i kad sam jednom davno išao gledati jednog FJR za Lavu, baš mi se svidio taj motor, onako, ljubav na prvi pogled...e sad, možda mi stoji ko piletu sise...ne znam :bzvz:
Kaj si u pubertetu?  :smijeh:

Lavandić

Citat: Osy  u Srpanj 24, 2018, 22:19:13
Ma no, laprdam bezveze, ali se ujedno i pitam zašto bi neko duže vrijeme vozio jedan motor, kao što sam to napravio sa Klajvom...zašto ne bi mjenjao, kao Gianni npr. A i kad sam jednom davno išao gledati jednog FJR za Lavu, baš mi se svidio taj motor, onako, ljubav na prvi pogled...e sad, možda mi stoji ko piletu sise...ne znam :bzvz:
Malo je to za tebe! To je motor taman za moju visinu

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: Lavandić  u Srpanj 24, 2018, 22:28:59
Malo je to za tebe! To je motor taman za moju visinu

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
:thumbup:

bajki

Lava, stranica je odlična! :thumbup: :thumbup:

iviccaa

Bravo!

Mrki stavi link u prvi post da se odmah vidi.

Bagy

mob: 095/573-6874

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs


Black Betty

Bravo,izuzetno mi je drago što napreduješ,ma ti si meni naibolji,ti si vrh :vino:




Da si malo pomognem za sljedeči motor  :)
Prepostavka je majka zajeba

Neven

Super napravljeno.
Čestitam.

Dinko


Špoki

Stranica je mrak :thumbup:,lajkam
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!