Ahh kad bi ovo video ...sa mog motorcica !

Autor zander, Siječanj 26, 2018, 21:35:06

« natrag - naprijed »

Ćoso


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

sasaa

Citat: Saxi  u Siječanj 26, 2018, 23:50:34
Argus i kum Duja i Srki KTM su bili gore, iznajmili su Royal Enfield 250cc mislim da je, kažu smrdi gore u 3 lepe, a prizor božanstven, pa pričao usput gde su sve spavali... kaže užas kako je prljavo ali bolje nema, nisu pare u pitanju već su takvi uslovi.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

bila moja ekipa s posla tako u Nepalu, ista stvar.. royal enfield i gas okolo, bas privlacno za otic.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "


Špoki

Pa ja ne kužim više što je ovdje tema :misli:,jel se uvijek nekako svede na  :butt:... :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zander

Citat: Špoki  u Siječanj 28, 2018, 14:20:11
Pa ja ne kužim više što je ovdje tema :misli:,jel se uvijek nekako svede na  :butt:... :smijeh:

I meni se cini tako...pisemo o putovanju u neku nedodjiju u Indji...a ovi o istovaranju po ulici, te kvarovima, te jupicama...te ovo te ono....no, nema sve to veze, bitno da  :). :butt: :butt:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

damjandugi

Kad bi dobio na lotu,odmah bi provozao to dionicu,pa naravno i ostale. :bravo: :moto2: :shhh:

zorro

Citat: damjandugi  u Siječanj 30, 2018, 23:16:55
Kad bi dobio na lotu,odmah bi provozao to dionicu,pa naravno i ostale. :bravo: :moto2: :shhh:
..a kolko bi Stromova podjelio  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Ako ja dobijem na lotu sve vas vodim u Frankfurt u najbolji hotel na 7 dana [emoji23]

Ponti

Citat: tibertov  u Siječanj 30, 2018, 23:25:31
Ako ja dobijem na lotu sve vas vodim u Frankfurt u najbolji hotel na 7 dana [emoji23]

Kupi nam stromove, kao ja  :)

tibertov


zorro

Citat: tibertov  u Siječanj 30, 2018, 23:25:31
Ako ja dobijem na lotu sve vas vodim u Frankfurt u najbolji hotel na 7 dana [emoji23]
..jebo te hotel..Lavandić bi nas vodio garant u muzeje..i to sa repetom od 3 x .. ..nema para..al ljudina je on  :klanjase:
:P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Ja te mogu vodit samo u ulicu crvenih svjetiljki, ali onda moramo promjenit drzavu [emoji3]

Ponti

Citat: tibertov  u Siječanj 30, 2018, 23:30:37
Moze, ali ne u Novemi.

Pazi, dogovaramo specijalnu seriju, posebne boje, numerirani od 1 do 100, s akrapovičem kao originalnom ugradnjom itd. itd.
100 takvih somara se ne kupuje u Novemi, nego u Japanu. :)

Ponti

Citat: zorro  u Siječanj 30, 2018, 23:31:14
..jebo te hotel..Lavandić bi nas vodio garant u muzeje..i to sa repetom od 3 x .. ..nema para..al ljudina je on  :klanjase:
:P
Citat: tibertov  u Siječanj 30, 2018, 23:32:07
Ja te mogu vodit samo u ulicu crvenih svjetiljki, ali onda moramo promjenit drzavu [emoji3]

Seks je zabava za siromahe!  :)