Šator McKinley Arium 1

Autor jures, Srpanj 31, 2017, 12:09:21

« natrag - naprijed »

jures

Ja imam za sezonu ovaj šator, idealno ide unutra turbomaximus 80*180 i dva spavata ko kući. Inače uzimam izvan sezone apartmane


http://www.mckinley.eu/equipment/tents/arium-1.0-p141931

A sa 12V pumpo turbomaximus napunis i zvakumiras i sve ide u kofer + stvari za put
https://www.youtube.com/watch?v=7Dp0VvzbeZM
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Ti stanu tu stvari? Pogotovo ako je kišna noć, treba imati mjesta za svu moto robu, čizme itd. Ja bih isto najrađe u te male ali ne znam gdje bih s stvarima.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Treba pitat Gorana iz Crne Gore kaj misli o ovom šatoru ili Glažara  :smijeh:

Stjepko

Pa ti Tiho ni ne staneš u ovo

JZ

Citat: agolac  u Srpanj 31, 2017, 12:20:04
Ti stanu tu stvari? Pogotovo ako je kišna noć, treba imati mjesta za svu moto robu, čizme itd. Ja bih isto najrađe u te male ali ne znam gdje bih s stvarima.

Pustis ih na motoru...uzmes samo sto ti treba... ::)
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 31, 2017, 13:14:49
Pustis ih na motoru...uzmes samo sto ti treba... ::)

I spavaš u moto odjelu? Mokrom? Ili moto odjelo ostaviš na motoru da još više kisne? :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: agolac  u Srpanj 31, 2017, 13:17:26
I spavaš u moto odjelu? Mokrom? :buahaha:

Hebat ga sad...skines odijelo...uzmes samo trenirku I sapun I sta ce ti vise u satoru...ionako si rekao da ti kampovi imaju ormare za staviti robu...
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Srpanj 31, 2017, 13:20:14
Hebat ga sad...skines odijelo...uzmes samo trenirku I sapun I sta ce ti vise u satoru...ionako si rekao da ti kampovi imaju ormare za staviti robu...

Nisam rekao da imaju ormare za robu  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Onda najbolje onaj tvoj veliki uzeti....tamo stane sve... :)
Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Citat: Stjepko  u Srpanj 31, 2017, 13:14:23
Pa ti Tiho ni ne staneš u ovo

Ko priča u stajanju, nije bit u tome  :smijeh:

jures

zato imaš 3 kofere....barem ja sam ih za to kupio. I da 2 kofera ideta u šatorski dio prije (jedan na drugom). NE znam kako ste vi naviknuti al kad se ide na furo sve što ji treba su sviježe gačice i zubna pasta....:) i tjelo na tjelo. Treba znat momci
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Citat: jures  u Srpanj 31, 2017, 13:58:09
zato imaš 3 kofere....barem ja sam ih za to kupio. I da 2 kofera ideta u šatorski dio prije (jedan na drugom). NE znam kako ste vi naviknuti al kad se ide na furo sve što ji treba su sviježe gačice i zubna pasta....:) i tjelo na tjelo. Treba znat momci

Gdje držiš moto odjelo dok spavaš?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


jures

Uzmes iz kofera torbu i u njega das moto odjelu. U lijevog moje u desnog njezinog a u top 2x kaciga i jos nesto.

A torbe idu u sator. Nije tako mali :) a za one najzahtevnije ima i Aurium 2  :buahaha:

Naravno da to nije za tabor to je samo za spavanje. Jede se vani. Ajde 25.8 cu slat slike u zivo (al to ce biti blog vec)
Bio lud, i prodao Stroma

JZ

Citat: jures  u Srpanj 31, 2017, 14:43:46
Uzmes iz kofera torbu i u njega das moto odjelu. U lijevog moje u desnog njezinog a u top 2x kaciga i jos nesto.

A torbe idu u sator. Nije tako mali :) a za one najzahtevnije ima i Aurium 2  :buahaha:

Naravno da to nije za tabor to je samo za spavanje. Jede se vani. Ajde 25.8 cu slat slike u zivo (al to ce biti blog vec)

Di se ide 25.8...?

Kupujem polovnu kacigu