PAIR sustav - DL1000A 2014

Autor bajki, Siječanj 21, 2019, 12:11:47

« natrag - naprijed »

Mrki

Ti gubiš garanciju ako to skineš :)

keko

Citat: Mrki  u Siječanj 21, 2019, 18:40:00
Ti gubiš garanciju ako to skineš :)
..osim garancije (mislio sam nakon garantnog roka  :belj: )
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Citat: keko  u Siječanj 21, 2019, 18:43:14
..osim garancije (mislio sam nakon garantnog roka  :belj: )
:)

Naravno da možeš, ali što sam ja proučavao to se radi kada se stavljaju aftermarket lonci da se ukloni pucanje (backfire) u loncu..

zubakis

Citat: keko  u Siječanj 21, 2019, 18:38:14
Jel ga je moguće ukloniti i što time dobivam/gubim
Ako ti ne puca iz airboxa, ne radi ništa.

gogs

Idem slikati svoj....ja imam aftermarket auspuh i puca ko u Petrinji 95-te kad pustim gas  :ooda:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

gogs

Čini mi se da je tu



Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.


Ponti

Zato meni slabo puca.... majku mu. A stavio sam i protočni zračni filter ne bi li počeo pucati, kad ono ništa ... nekad, nekad, vrlo rijetko kao beba podrigne i to je to. Dizaster  :huh:

keko

Citat: gogs  u Siječanj 21, 2019, 19:01:59
Čini mi se da je tu



Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.
..ko i kod mene
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Pair je samo problem, nema koristi za pravilno funkcioniranje agregata. Pair vraća dio ispušnih plinova nazad u airbox da bi to sve ponovo ušlo u cilindre i kao bolje izgorilo. Zato kad ljudi poremete smjesu pair u airbox vraća i više goriva pa vjerujem da su zato detonacije. Šta se mene tiče 100% beskorisna stvar koja samo još više smeta pravilnom radu motora. Čupaj odmah  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zare

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2019, 19:35:11
Sretnik.Tvoj ide bolje od Kekinog  :buahaha:
To uopće nije bitno, al Kekin i Gogsov je bolji  :thumbup:

gogs

Citat: agolac  u Siječanj 21, 2019, 19:26:37
Pair je samo problem, nema koristi za pravilno funkcioniranje agregata. Pair vraća dio ispušnih plinova nazad u airbox da bi to sve ponovo ušlo u cilindre i kao bolje izgorilo. Zato kad ljudi poremete smjesu pair u airbox vraća i više goriva pa vjerujem da su zato detonacije. Šta se mene tiče 100% beskorisna stvar koja samo još više smeta pravilnom radu motora. Čupaj odmah  :)

Odlično!  :-*  Ne čupam ni u ludilu  :)

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain