Lupanje u masini

Autor VUCIBATINA, Listopad 07, 2020, 16:59:37

« natrag - naprijed »

vedran

Ja bi coviku reka da mi je za, da sam trazi ko ce mu ga popravit. Makni se od problema kad je takvi

Poslano sa mog BV9500 koristeći Tapatalk


RoadRunner

Nece bez ulja, ha? Bas cudno...
Neki intelektualac taj novi vlasnik...

bajki

Citat: zorro  u Listopad 07, 2020, 19:28:11
KAPELA..može ga komotno jebat  :thumbdown:Lampica se ne pali nikad i da ostane totalno bez ulja jer on uopće nema lampicu za ulje

Djelomično si u pravu. Ima lampicu, ali to je lampica od pritiska ulja i kad se ona upali, onda je već gotovo!

VUCIBATINA

Je dobro ste procitali,ulija je 2l ulja na benzinskoj i sad je tek prozoric na pola.
Nema ni kapi vode u sistemu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Grba

Stromocid.
Udri ga sjekirom za primjer ostalima
098 737 604

zorro

Citat: bajki  u Listopad 08, 2020, 07:09:05
Djelomično si u pravu. Ima lampicu, ali to je lampica od pritiska ulja i kad se ona upali, onda je već gotovo!
Da..ima 10-ak god. kad se to desilo jednom zemi iz Tenje čini mi se..on ga je kupio novog i negdje na 5-6.000 mu se upalila lampica od pritiska..totalno osto bez ulja. Promjenio je novi agregat. To je bila ona serija kenja koje su baš trošile ulje  :-\(2006-2007 ne znam točno)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Black Betty

Naibolje je da se izuzmeš iz tog problema,jer ćeš si samo probleme nakalemit
Prepostavka je majka zajeba

Suki

...lagano ga izguraš iz dvorišta, zatvoriš kapiju i KAPELA, fićukaš dalje ;) :).
:moto2:

098 9232180

Ćoso

Citat: Black Betty  u Listopad 08, 2020, 08:11:45
Naibolje je da se izuzmeš iz tog problema,jer ćeš si samo probleme nakalemit
[emoji1303]

VUCIBATINA

Vec jesam,reka sam mu da ga dodje pokupiti pa nek radi s njim sto oce.

Da bude najgore zivi blizu mene i reka san mu da netriba placati nikome servise nego ga doveze kod mene i dvaput godisnje izminjamo sve sto triba,i to mu je ocito bilo tesko.
U 12000km je uspijs unistiti motor koji je bija ka nov.
Kad ga je brum pogleda bija na nekih 80 tisuca reka je nemogu virovati da je u ovako dobrom stanju i masina a i estetski dio.
Ful mi ga je zao
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Black Betty

Moja sućut,očemo raditi karmine za palog Stroma :misli:
Prepostavka je majka zajeba

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Listopad 08, 2020, 09:23:40

Kad ga je brum pogleda bija na nekih 80 tisuca reka je nemogu virovati da je u ovako dobrom stanju i masina a i estetski dio.

Meni to ništa ne znači  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: zorro  u Listopad 08, 2020, 07:55:52
Da..ima 10-ak god. kad se to desilo jednom zemi iz Tenje čini mi se..on ga je kupio novog i negdje na 5-6.000 mu se upalila lampica od pritiska..totalno osto bez ulja. Promjenio je novi agregat. To je bila ona serija kenja koje su baš trošile ulje  :-\(2006-2007 ne znam točno)
Tog je kupio naš svirac, Damba, bio kod tebe s njim i poslije ga prodao liku iz Splita koji je došao samo u jakni po njega, znači, bez ikakve opreme. S obzirom da je kupac imao skuter,  nije znao voziti motor sa brzinama, pa kad mu je Damba dao da proba, kroz ulicu je pičio u prvoj do jaja :) :smijeh: Kad je ovaj vidio s kim ima posla, zamolio ga da Stroma stave na vlak i tako ga je poslao kući  :bzvz:
Nakon nekog vremena  ga je nazvao i rekao da se motor zapalio :-X :samaranje: :thumbdown:
Eto, svakakvih likova ima

Paf

Taj Strom je bia OK.,cak sam ga skoro i ja uzea,al ima sam nekakve zamisli doci do novijeg,i uspia san,te sam super za sad zadovoljan...taj Tip ga e prodava posli,pisa je da je bia i do Milana s njim i curom...e,saad bees ga,on samo pali i vozi,a bice slabo baca koju kontrolu...ja svog Stroma ne izvozim iz garaze dok vizualno ne bacim pogled na sve osnovne stvari...,al neznam sta bi ni gleda,kad je sve uvik OK...al bolje prigledati malo,pa usput nadjes di kojeg komarca ili buhu zalipljenu,obrisese...itd... :thumbup:

Ponti

Citat: Paf  u Listopad 08, 2020, 14:06:16
Taj Strom je bia OK.,cak sam ga skoro i ja uzea,al ima sam nekakve zamisli doci do novijeg,i uspia san,te sam super za sad zadovoljan...taj Tip ga e prodava posli,pisa je da je bia i do Milana s njim i curom...e,saad bees ga,on samo pali i vozi,a bice slabo baca koju kontrolu...ja svog Stroma ne izvozim iz garaze dok vizualno ne bacim pogled na sve osnovne stvari...,al neznam sta bi ni gleda,kad je sve uvik OK...al bolje prigledati malo,pa usput nadjes di kojeg komarca ili buhu zalipljenu,obrisese...itd... :thumbup:

Jesi spustija cijene apartmana ovo lito? Kako si radija?