Probusio sam novu gumu

Autor Zoran, Veljača 04, 2021, 13:04:58

« natrag - naprijed »

agolac

Guma, vilice, baci to u smeće  :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Mislim da ce to tako i bit kupit cu si elektricni romobil i peglaj.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Branac

Citat: zubakis  u Veljača 07, 2021, 08:22:30
Cijena je skroz ok. Evo gledam ta guma u nas dođe 1120 kn.
Zoki, cijena te gume je ok, budući su tamo i primanja sigurno veća nego HR ... ja sam, npr. one godine 2014. kad sam morao mijenjati gume, prodao motor jer su mi obje gume izašle više od pola mirovine  :'( al' k'o što reče jedan moj prijatelj : ako nemaš novce , ne treba ti ni motor. 

Zoran

Citat: Branac  u Veljača 18, 2021, 09:13:57
Zoki, cijena te gume je ok, budući su tamo i primanja sigurno veća nego HR ... ja sam, npr. one godine 2014. kad sam morao mijenjati gume, prodao motor jer su mi obje gume izašle više od pola mirovine  :'( al' k'o što reče jedan moj prijatelj : ako nemaš novce , ne treba ti ni motor.

Je da gledao sam bas na raznim stranicama vrti se kojih stotinjak kuna gore dolje guma je vrhunska bas sportski nasrojena.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

zorro

Citat: Branac  u Veljača 18, 2021, 09:13:57
( al' k'o što reče jedan moj prijatelj : ako nemaš novce , ne treba ti ni motor.
Nebih se složio s tim prijateljem  :huh: ..kad odem u zasluženu(valjda) mirovinu..jebem li ga bit će bar za EMZ-u ak ništa drugo  , pa ne imao za kruh  :)
Dok vozim živim  :blato:
..kad ne bum mogao više vozit..opalte me lopatom po trbuVu..i kapela  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

Citat: zorro  u Veljača 18, 2021, 09:32:03
Nebih se složio s tim prijateljem  :huh: ..kad odem u zasluženu(valjda) mirovinu..jebem li ga bit će bar za EMZ-u ak ništa drugo  , pa ne imao za kruh  :)
Dok vozim živim  :blato:
..kad ne bum mogao više vozit..opalte me lopatom po trbuVu..i kapela  :bzvz:

Saglasan  :thumbup:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 18, 2021, 09:32:03
Nebih se složio s tim prijateljem  :huh: ..kad odem u zasluženu(valjda) mirovinu..jebem li ga bit će bar za EMZ-u ak ništa drugo  , pa ne imao za kruh  :)
Dok vozim živim  :blato:
..kad ne bum mogao više vozit..opalte me lopatom po trbuVu..i kapela  :bzvz:
Dok ti odes u penziju EMZ ce vridit pun kuki. Nega jel mogu tetovirat ovo "dok vozim živim" na livu gujicu? Baš si me dirnija [emoji91][emoji2380]

zorro

Citat: zubakis  u Veljača 18, 2021, 12:35:33
Dok ti odes u penziju EMZ ce vridit pun kuki. Nega jel mogu tetovirat ovo "dok vozim živim" na livu gujicu? Baš si me dirnija [emoji91][emoji2380]
ako je na livi guz..onda mere  :-*..na desni nema šanse..čak da to traže i Martin i Radanović  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Citat: zorro  u Veljača 18, 2021, 13:06:24
ako je na livi guz..onda mere  :-*..na desni nema šanse..čak da to traže i Martin i Radanović  :bzvz:
Desni cuvam za neku njihovu mudroslovicu, al mislim da bum se načekal [emoji1787][emoji1787]

Osy


Martin

Citat: zorro  u Veljača 18, 2021, 13:06:24
ako je na livi guz..onda mere  :-*..na desni nema šanse..čak da to traže i Martin i Radanović  :bzvz:
:hm: :prrr:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

munja

Citat: zorro  u Veljača 18, 2021, 09:32:03
Nebih se složio s tim prijateljem  :huh: ..kad odem u zasluženu(valjda) mirovinu..jebem li ga bit će bar za EMZ-u ak ništa drugo  , pa ne imao za kruh  :)
Dok vozim živim  :blato:
..kad ne bum mogao više vozit..opalte me lopatom po trbuVu..i kapela  :bzvz:
Javljam se da te lupim lopatom

Poslano sa mog LG-M200 koristeći Tapatalk


Black Betty

Citat: zubakis  u Veljača 18, 2021, 12:35:33
Dok ti odes u penziju EMZ ce vridit pun kuki. Nega jel mogu tetovirat ovo "dok vozim živim" na livu gujicu? Baš si me dirnija [emoji91][emoji2380]

Op,op,drva se spremaju za vatricu,baš sam sretan zbog vas
Prepostavka je majka zajeba