Mala Djirada

Autor Paf, Listopad 01, 2020, 16:16:27

« natrag - naprijed »

Paf

Citat: bansi  u Svibanj 14, 2021, 08:08:54
Mili odi im daj prijedlog izmjene zakona. Sigurno će biti prihvaćen kad vide da ti to odobravaš.
APPROVED BY PAF :moto2:
da iole sidi malo pametniji u prometnoj sjedalici sabora,sam bi to zakljucia,a ne svako malo ...Bia e nevidljiv pa ga nisam vidia ...   :misli:

Paf

         Danas Djir do Noveme...parenje ociju...neki par upravo kupio ovog prvog bilog Stroma,72.000 kn.,i opreme/ robe/ za 6.000 kn.,Strom je skroz gol,treba mu cila oprema...kostace ga jos...,ja sam trazio bocne kofere,i nema ono sto ja trazim,kupio sam samo maglenke 1.200 kn.,radi papira / glupog otiska broja nekog na staklu/,a iste su ka i moje od 100 kn.,al naravno-ove China nemaju taj ugravirani broj na staklu maglenke...koja je to politika... da mogu srediti papire za maglenke..., Djir je protekao OK...stao malo u Karlovcu na Kavu-Slag...Slunj na Platu...i nazad...vrime je bilo odlicno,puno Bajkera po cesti,malo kisica sitna priko Plitvica i to e to ...  :kava:
                                               

zubakis

Naša san gumu za Pafa koja ždere upaljače [emoji16][emoji16][emoji16]

Osy

 :) :smijeh: Sad će odmah minjat :-\

zorro

[emoji23][emoji1787][emoji28]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

  to e zadnja guma...bes to...  :bzvz:

Paf

      Neznam sto se komplicira sa tim nosacima mobitela i navigacije...evo jednostavno,eftino a  i efikasno rjesenje...  :kava:
                                                       

bansi

Kaj ti treba navigacija do kafića?  :huh: ;)

zorro

Jooooj kad vidim te plastičarske nosače na motoru..samoubio bih se odmah peruškom po glavi  :-\
Hajd u autu nema problema, al na motoru  :bzvz:
Nek ti Osy veli kak je on prošao s tim plastičnim sranjem   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

Citat: zorro  u Svibanj 24, 2021, 08:53:35
Jooooj kad vidim te plastičarske nosače na motoru..samoubio bih se odmah peruškom po glavi  :-\
Hajd u autu nema problema, al na motoru  :bzvz:
Nek ti Osy veli kak je on prošao s tim plastičnim sranjem   :)
;
..pa ništa se nije dogodilo Osyjevom nosaču  :P  on je bio ok, ali mobitel, e to je druga priča  :huh:  :shhh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

VUCIBATINA

Izgleda kao dobro i jeftino rješenje,al samo izgleda.
Ja san ima srice pa mi je mobitel upa u prednji kos od motora i osta tamo za razliku od osyja
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Osy

Mislim da moga ni cestari nisu našli...kako mi je ta situacija sjebala odličan vikend i uživanciju na motoru :samaranje: :-\ :huh: A Samsung bio star 2 mjeseca

Dadi

Šta je bilo s garancijom  :misli: :-*
˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

fatboy


Osy