Splitski dogovori za đireve

Autor MaRi0_St, Kolovoz 31, 2020, 19:59:52

« natrag - naprijed »

MaRi0_St

ma zajebajen se malo... pa imas tu stranu dvi naprid, stavia san taj slavni Silkolene 15W50 pro4...

nisan ja od onih šta primjećuju razliku kad in guma popusti za 0,1 bar i razliku između 10w40 i 15w50 ulja al stvarno se motor prelagano šalta sad... ili ga dugo nisan vozia pa san zaboravia kolko je mekan  :smijeh:
nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Borko


ToWaRR

Citat: MaRi0_St  u Ožujak 31, 2021, 14:55:20
ma zajebajen se malo... pa imas tu stranu dvi naprid, stavia san taj slavni Silkolene 15W50 pro4...

nisan ja od onih šta primjećuju razliku kad in guma popusti za 0,1 bar i razliku između 10w40 i 15w50 ulja al stvarno se motor prelagano šalta sad... ili ga dugo nisan vozia pa san zaboravia kolko je mekan  :smijeh:
Ma zahebajen se i ja malo vise koji put. Amo nastavit ignorirat Borka, mislin da on to voli samo nemoj mu rec :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke

zubakis


zorro

Citat: zubakis  u Ožujak 31, 2021, 18:05:51
Borko u subotu je  :kisa:
lažu  :bzvz: ..isto ko za coronu..korona ne postoji ..Tito i Elvis Presley su isto živi  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Ožujak 31, 2021, 20:23:18
lažu  :bzvz: ..isto ko za coronu..korona ne postoji ..Tito i Elvis Presley su isto živi  :thumbup:

Elvisa sam sreo prošle godine, Tita od Kuće cvijeća nisam nikada vidio, a kako sam mu nosio štafetu, sigurno bi svratio u moje apartmane..... tako ne širi lažne vijesti  :)

zorro

Citat: Ponti  u Ožujak 31, 2021, 20:49:00
sigurno bi svratio u moje apartmane.....
Ne bi sigurno  :bzvz: ..rekao sam mu za tvog didu..nije mogao vjerovati  :huh: ..kaže da je tad znao da bi ti onu štafetu nabio u bulju  :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Borko

Splitski pozdrav sa polugranice države! Ništa kontra stroma!💪😎

Suki

:moto2:

098 9232180

Dadi

˝Osmijeh je jedna kriva linija koja može ispraviti mnoge stvari

zubakis


Borko

A hajduci otpadoše, pa Alibaba pošo sam. 😄

MaRi0_St

nakon Z750, Strom je kao lađa - spor i ljulja se

Borko


ToWaRR

Lol da, ja u crvenoj jaketi i sa led poziciom :)
Tomorrow never comes until is too late


Tko radi taj i grijesi........ rece pijetao i sidje sa patke