Zaštita od krađe auspuha

Autor Ćoso, Kolovoz 21, 2018, 14:14:45

« natrag - naprijed »

Vinko

Ćoso to bi najbolje odradio bravar koji ima zlatne ruke, vremena i maštovit je, blenda koja se na zajebani način može skinuti a pokriva cijeli prihvat auspuha na šasiju...više od tog ti nemrem pomoći  :misli:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Ćoso

Citat: Vinko  u Kolovoz 22, 2018, 11:15:35
Ćoso to bi najbolje odradio bravar koji ima zlatne ruke, vremena i maštovit je, blenda koja se na zajebani način može skinuti a pokriva cijeli prihvat auspuha na šasiju...više od tog ti nemrem pomoći  :misli:
Tako je...Mislio sam da se netko već sjetio to napraviti i da prodaje okolo..

Svejedno hvala svima [emoji1303]

zorro

Citat: Ćoso  u Kolovoz 22, 2018, 12:07:41
Tako je...Mislio sam da se netko već sjetio to napraviti i da prodaje okolo..

Svejedno hvala svima [emoji1303]
..eto budi ti 1. nek ti bravar napravi pa prodaj patent  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: Muha  u Kolovoz 21, 2018, 15:34:22
ovako nesto https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F372300084940
al da, nek ti netko pikne aparatom vijak i maticu i kad budes skidao prepilis.
Ne kužim, taj standar glave je već 10 godina u radionama!

Danijel 23

Citat: Patak  u Kolovoz 22, 2018, 10:53:08
VIJCI.COM - VIJCI KRANJEC || Najveći centar vijaka i spojne tehnike ...

https://vijci.com/
I?

Danijel 23

Ak se mene pita najbolja je ona fora...neko več spomeno... vijci na kontak bravama...steže se dok ne pukne glava, a ostane "mzakovica". Vijak košata cca 20 kn, a skida se rezanjem....kad ideš na servis.

Ćoso

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 22, 2018, 14:46:53
Ak se mene pita najbolja je ona fora...neko več spomeno... vijci na kontak bravama...steže se dok ne pukne glava, a ostane "mzakovica". Vijak košata cca 20 kn, a skida se rezanjem....kad ideš na servis.
Za 10K

tibertov

Citat: Ponti  u Kolovoz 22, 2018, 09:44:47
Ako tebi ukradu, ti ukradi nekom drugom  :smijeh: :buahaha:
[emoji23][emoji23]

Suki

Citat: Ponti  u Kolovoz 22, 2018, 09:44:47
Ako tebi ukradu, ti ukradi nekom drugom  :smijeh: :buahaha:

Citat: tibertov  u Kolovoz 22, 2018, 17:28:33
[emoji23][emoji23]

....kad se sve "zavrti", možda jednom ukrade onaj svoj koji su mu prvi ukrali :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Doda

Ureži veći, ali lijevi navoj...pa ce ti ga lopovi dotezati... :beer: (ako je vijak, onda je još jednostavnije...hehe)
Stavi nešto kao što stavljaju na alu felge...koliko toliko mu zakompliciraš...ali ako je matica sa one strane, jbg...onda tražiš onaj muško-ženski kao za namještaj)
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

RoadRunner

Ak se jednostavno skida, skini sam svog Akrapa svaki put kad ostavljaš motor bez nadzora... nešto kao Mr. Bean s volanom  :beer:  :smijeh: :) :beer:

zorro

Citat: RoadRunner  u Kolovoz 22, 2018, 23:27:03
Ak se jednostavno skida, skini sam svog Akrapa svaki put kad ostavljaš motor bez nadzora... nešto kao Mr. Bean s volanom  :beer:  :smijeh: :) :beer:
..bravo  :thumbup:
..ja mu poklonim onaj remen za gitaru..i nek nosi akrapa prek leđa kao tromblon ..Ponti će mu dat instrukcije kak se pravilno nosi  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Citat: zorro  u Kolovoz 22, 2018, 23:33:33
..bravo  :thumbup:
..ja mu poklonim onaj remen za gitaru..i nek nosi akrapa prek leđa kao tromblon ..Ponti će mu dat instrukcije kak se pravilno nosi  :smijeh:

:buahaha: :buahaha: :buahaha:

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]...luđaci

VUCIBATINA

Malo nezgodno je svaki put ga nositi sa sobom :buahaha:

Ja bi ga zategnija i samo pikova glavu vijka elektrodom.  Nije bas da iko ima razloga skidati auspuh osim ako nije doslo do velikog sranja na motoru a tad te zaboli kitica sto ces morati otkinuti mrvicu vara da skines auspuh.

Ili lipo prodaj bmw i za tu paru kupi 2 stroma pa nek kradu
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948