2019 Forumski susret Medulin, Istra

Autor Black Betty, Prosinac 11, 2018, 21:47:52

« natrag - naprijed »

Black Betty

Oni koji misle doć samo đir nek budu spremni da unutar kampa neće moć uć sa motorinom , u kamp ulaze samo gosti.



Prepostavka je majka zajeba

agolac

Koliko vidim cijena po danu A4 je 100 kn više :misli:
Pa uzmite A4 kao da uzimate A2. To su samo dva dana. Znači plaćate 200 kn više a komfor samo takav... To je ukupno 200 kn, ne po glavi
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

Tako je cijena apartmana se dijeli na osobe
Prepostavka je majka zajeba

iviccaa

meni je ovaj datum za prijave baš ne paše, nema teorije da znam hoću dobiti godišnji.  :huh:
znam da se mora rano rezervirati zbog sezone, ali baš sam mislio doći malo zorro-a zajebavati.  :smijeh:  :beer:

aj vidit ćemo što će biti, hoću se moći kasnije priključiti, ako ne u kampu onda negdje u vlastitom aranžmanu.

Black Betty

Za neke nenadane ulete če se uvijek nač mjesta,ne za veči broj ,a i apartmani primaju do 5 osoba tako da če se uvijek nač još koji ležaj  ;)
Prepostavka je majka zajeba

agolac

Citat: iviccaa  u Prosinac 15, 2018, 11:11:33
meni je ovaj datum za prijave baš ne paše, nema teorije da znam hoću dobiti godišnji.  :huh:
znam da se mora rano rezervirati zbog sezone, ali baš sam mislio doći malo zorro-a zajebavati.  :smijeh:  :beer:

aj vidit ćemo što će biti, hoću se moći kasnije priključiti, ako ne u kampu onda negdje u vlastitom aranžmanu.

Ne treba ti godišnni, to je za vikend. Petak nakon posla pun gas autoputom i za čas si tamo. Za natrag, nedjelja, imaš cijeli dan da se vozikaš do gore...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy

A u ponedjeljak uzmes bolovanje... :bzvz:

iviccaa

Citat: agolac  u Prosinac 15, 2018, 13:36:38
Ne treba ti godišnni, to je za vikend. Petak nakon posla pun gas autoputom i za čas si tamo. Za natrag, nedjelja, imaš cijeli dan da se vozikaš do gore...
Ma mislio sam uzeti još koji dan kad već radim turu. Malo điravat po Istri ili Alpe ako bi se otvorile ceste. Aj vidit ćemo još.

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Dobro je...29 vas je, taman ko u Brestovcu :) :smijeh:

beli

 :) velim ti ja, to je to, za prvi susret sasvim dovoljno ..... bitno da je formirana 'jezgra' ....  :ooda: :smijeh:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Black Betty

E slušaj vamo(za tvrdo č čete se mora naviknuti jer sam ipak ja Istrijan)

Nekolicini forumaša nije jasno plaćanje, cijene itd, itd pa ću pokušati bit što jasniji

Primjer troškova za 4 osobe u A4 apartmanu za 4 osobe:

Apartman za 4-5 osoba je 517,50.kn/noćenju 
Dva noćenja su dakle 1035,00 kn

Doručak - večera je 120,00 kn po danu te jednu osobu u dva dana to košta 240,00 kn

Kad podijelimo cijenu apartmana s brojem osobama izlazi :

1035/4 osobe=258,75 kn po osobi

Kad zbrojimo sve troškove to ispada:
258,75 kn (apartman)+240 kn(doručak i večera)=498,75 po osobi za cijeli vikend apartman i hrana

Eto,nadam se da je jasnije.
Prepostavka je majka zajeba

beli

Pe-su-ne ..... dvije noći, app za 4-5 osoba je 1.035,00 kn
Petak večera, subota doručak-večera, nedjelja doručak... dva doručka i dvije večere ukupno 240 kn/osoba .. 

evo, to bi onda bilo to !?
(ljude je možda zbunilo 'dan', ili mene ...  ;))
.... imaj na umu 'Borovo' gumu