Trening sigurne vožnje 13.04.2019

Autor Ćoso, Travanj 11, 2019, 13:19:40

« natrag - naprijed »

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gogs  u Svibanj 07, 2019, 11:58:17
Ovaj poligon još možda i ima smisla..
Ima možda smisla za tatinu ćerkicu kojoj je tek kupio motor , a nema frendova da je malo poduče pa haj  :-\

Ali brate mili..pa vi vozite motore već 10 god. i po nekakvim saznanjima jako lijepo vozite  :thumbup:, učite jedni od drugih, netko u grupi bolje vozi od ostalih pa kad stanete vjerojatno komentirate kojekakve situacije..pogledate katkad koji video..vozite se solo..sa ženom..razmišljate o situacijama  tijekom vožnje (što je po meni najbitnije) ..pokušavate nekakve cake u vožnji..odete katkad na besplatne poligone ....i što se više voziš to je iskustvo veće.
Da je ovo 200-300 kn. pa haj ok ..ali 200 € aloooo ..ma mislim ono..boli me briga..svak za svoju lovu može radit što god želi..ali mi žao nekak..pa jebem mu..el moraš bit toliki jelen i da ti neko prodaje muda pod bubrege   :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

U kecovom poligonu ima puno elemenata sigurne vožnje, nije to samo naginjanje ima tu puno više toga.
200€ je đabe, a i čuti će nešto što nema na youtubu.
Samo naprijed Ćoso.  :thumbup:

Suki

...nek je burek 15 kn, za 200e moš pojest 100 bureka :want:
:moto2:

098 9232180

gogs

Citat: zorro  u Svibanj 07, 2019, 12:08:04
Ima možda smisla za tatinu ćerkicu kojoj je tek kupio motor , a nema frendova da je malo poduče pa haj  :-\

Ali brate mili..pa vi vozite motore već 10 god. i po nekakvim saznanjima jako lijepo vozite  :thumbup:, učite jedni od drugih, netko u grupi bolje vozi od ostalih pa kad stanete vjerojatno komentirate kojekakve situacije..pogledate katkad koji video..vozite se solo..sa ženom..razmišljate o situacijama  tijekom vožnje (što je po meni najbitnije) ..pokušavate nekakve cake u vožnji..odete katkad na besplatne poligone ....i što se više voziš to je iskustvo veće.
Da je ovo 200-300 kn. pa haj ok ..ali 200 € aloooo ..ma mislim ono..boli me briga..svak za svoju lovu može radit što god želi..ali mi žao nekak..pa jebem mu..el moraš bit toliki jelen i da ti neko prodaje muda pod bubrege   :huh:

Apsolutno se slažem....  :thumbup:   ..svaka ti je na mistu.  :gimme5: 
Pogotovo dio "...i što se više voziš to je iskustvo veće. "  :thumbup:

Ali svaka roba ima svog kupca. Koga veseli nek ide  ;)





Ponti

Pazi onog .... 100 bureka :buahaha:

Koliko bureka te koštali koferi?  :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 07, 2019, 12:48:59
Pazi onog .... 100 bureka :buahaha:

Koliko bureka te koštali koferi?  :smijeh:
a koliko su tebe oni tvoji neseseri sa kenje  :huh: ..svaki po 2 bureka (s mesom naravno..jer sa sirom i ostalim ni nije burek neg pita)   :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 07, 2019, 12:57:30
a koliko su tebe oni tvoji neseseri sa kenje  :huh: ..svaki po 2 bureka (s mesom naravno..jer sa sirom i ostalim ni nije burek neg pita)   :smijeh:

Suki je mislio na burek sa sirom  :)

zorro

Citat: Ponti  u Svibanj 07, 2019, 12:59:28
Suki je mislio na burek sa sirom  :)
nije ziher..pita sa sirom je 13 kn
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: Ponti  u Svibanj 07, 2019, 12:59:28
Suki je mislio na burek sa sirom  :)
...burek je burek. Sa sirom nije burek :).
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Svibanj 07, 2019, 13:15:56
...burek je burek. Sa sirom nije burek :).

Kako je ovaj svijet propao ..... kad se moraš i bosancima uvlačiti u guzicu  :smijeh:

Ponti

I burek sa sirom ... amen, gotovo, nema više, gasi internet  :smijeh:

zare

A jeste se zakačili  :bzvz: nekom je puno 200 eura nekom nije, ako će se čovjek sigurnije osjećati, isprobati neke situacije koje na cesti ne želi ni u ludilu i tko zna što još probati na treningu, zašto ne
Svakom tko se odluči na to  :thumbup:
a jeleni su i oni koje konobarica izjebe pa potroši 200 eura u birtiji ili oni koji ljubavnici kupe zlatni lančić ili oni koje policija čopi za..... jelena ima pun kurac
Samo me zanima da je tečaj 100 kn ili gratis koliko bi nas se prijavilo na njega, bez obzira što kao znamo voziti :bzvz:

zorro

Citat: zare  u Svibanj 07, 2019, 13:34:37
A jeste se zakačili  :bzvz: nekom je puno 200 eura nekom nije, ako će se čovjek sigurnije osjećati, isprobati neke situacije koje na cesti ne želi ni u ludilu i tko zna što još probati na treningu, zašto ne
Svakom tko se odluči na to  :thumbup:
a jeleni su i oni koje konobarica izjebe pa potroši 200 eura u birtiji ili oni koji ljubavnici kupe zlatni lančić ili oni koje policija čopi za..... jelena ima pun kurac
Samo me zanima da je tečaj 100 kn ili gratis koliko bi nas se prijavilo na njega, bez obzira što kao znamo voziti :bzvz:
o čem ti lupetaš  :huh: ..pa pričamo o bureku i pitama  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zare  u Svibanj 07, 2019, 13:34:37
A jeste se zakačili  :bzvz: nekom je puno 200 eura nekom nije, ako će se čovjek sigurnije osjećati, isprobati neke situacije koje na cesti ne želi ni u ludilu i tko zna što još probati na treningu, zašto ne
Svakom tko se odluči na to  :thumbup:
a jeleni su i oni koje konobarica izjebe pa potroši 200 eura u birtiji ili oni koji ljubavnici kupe zlatni lančić ili oni koje policija čopi za..... jelena ima pun kurac
Samo me zanima da je tečaj 100 kn ili gratis koliko bi nas se prijavilo na njega, bez obzira što kao znamo voziti :bzvz:


Sve stoji osim da je jelen onaj koji kupi ljubavnici zlatni lančić. Kod mene takvi su samo za veliku pohvalu jer onaj koji dariva je redovito velika duša, a onaj koji dariva zlato je i velika duša i veliki čovjek  :)