Trening sigurne vožnje 13.04.2019

Autor Ćoso, Travanj 11, 2019, 13:19:40

« natrag - naprijed »

Borko

Citat: Ćoso  u Svibanj 07, 2019, 11:05:14
Ja idem 19.05. na početni tečaj gdje ne izlaziš na pistu (http://www.99racingschool.com/99.rs?page=program-poligon)...za grupu od 4 motora je 200€ po osobi
...drugi i treći tečaj se voziš po pisti i košta 500€ (po tečaju)

@Borko, pogledaj malo i ove filmiće (http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,707.0.html)...Korisno

Hoću majstore, hvala!

Osy

Citat: Stjepko  u Svibanj 07, 2019, 16:23:23
Nikad neću kupit BMW jer bi shvatio da poslije 40  godina ne znam vozit  :-X
Nikad neću zaboraviti tvoj ulazak u prvi zavoj kad sam te još vidio poslije Opuzena, gdje smo se sastali na putu za Brela :gimme5:

agolac

Citat: Ponti  u Svibanj 07, 2019, 13:43:43

Sve stoji osim da je jelen onaj koji kupi ljubavnici zlatni lančić. Kod mene takvi su samo za veliku pohvalu jer onaj koji dariva je redovito velika duša, a onaj koji dariva zlato je i velika duša i veliki čovjek  :)

...a onaj koji taj dar kupi u tvojoj zlatarnici je božanstvo  :smijeh: :ebudale: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Svibanj 07, 2019, 20:01:45
...a onaj koji taj dar kupi u tvoj zlatarnici je božanstvo  :smijeh: :ebudale: :buahaha:

Ne, to je pravi jelen  :smijeh: :smijeh:

zorro

a jeste se nakačili  :buahaha:
Sve to VAMA neiskusnjarama može koristiti..dapače..al kak kaže Stjepko..ja koji vozim 40 god. motoriće da budem toliki jelen i nekom liku dam 200 ojra za jedno jebeno popodne ..ma mislim stvarno  :ebudale: ..i haj da je to  od grupe 200 ojra..nego u grupi bude 4-5 motora..čovječe on za jedno popodne mune soma eura..svaka mu čast  :klanjase: ..eeeee moji jeleni  :belj:   :buahaha:
i uspoređivat to sa ljubavnicom  ..ili pojest i popit s društvom..o KTJ žareni  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2019, 07:18:55
a jeste se nakačili  :buahaha:
Sve to VAMA neiskusnjarama može koristiti..dapače..al kak kaže Stjepko..ja koji vozim 40 god. motoriće da budem toliki jelen i nekom liku dam 200 ojra za jedno jebeno popodne ..ma mislim stvarno  :ebudale: ..i haj da je to  od grupe 200 ojra..nego u grupi bude 4-5 motora..čovječe on za jedno popodne mune soma eura..svaka mu čast  :klanjase: ..eeeee moji jeleni  :belj:   :buahaha:
i uspoređivat to sa ljubavnicom  ..ili pojest i popit s društvom..o KTJ žareni  :ebudale:

...a sad ga i ti drobiš bezveze :bzvz:. Nitko nije tebi rekao da nešto platiš ili učiniš :belj:.

Tko će što raditi sa svojom lovom njegova je stvar :ooda:, uostalom, 200e nekome je manje od 200kn drugome :thumbup:, a da će od svega Ćoso imati koristi to će sigurno :thumbup: (kao i bilo tko drugi).
:moto2:

098 9232180

Bagy

A treba čovjek i vratiti uloženo! Nije isto voziti na tuđem ili svojem motoru i riskirati pad i oštećenje istog...
mob: 095/573-6874

zorro

ma sve stoji  :thumbup:
..problem je jedino u toj cijeni ..nemrete me ubjedit da to nije nekome NIŠTA pa da ste kru pečeni  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2019, 07:57:12
ma sve stoji  :thumbup:
..problem je jedino u toj cijeni ..nemrete me ubjedit da to nije nekome NIŠTA pa da ste kru pečeni  :smijeh:
Evo ti ideje da zgrneš dobru lovu
Sve preduvjete imaš
Imaš iskustva, imaš ideju, a još bi i radio ono što voliš, kud ćeš bolje

Ponti

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2019, 07:57:12
ma sve stoji  :thumbup:
..problem je jedino u toj cijeni ..nemrete me ubjedit da to nije nekome NIŠTA pa da ste kru pečeni  :smijeh:

Zamisli tek jelene koji moj apartman plaćaju 90 eura dnevno  :smijeh:

Danijel 23

                                   :kokice:

zorro

Citat: Danijel 23  u Svibanj 08, 2019, 08:20:17
                                   :kokice:
haj da mi nisi žedan :beer:

:)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Mrki

Citat: zorro  u Svibanj 08, 2019, 07:57:12
ma sve stoji 
..problem je jedino u toj cijeni ..nemrete me ubjedit da to nije nekome NIŠTA pa da ste kru pečeni  :smijeh:
Znam ljude koje imaju primanja u kućanstvu 80000kn mjesečno.. njima je 1500kn ništa.. :)

zorro

Citat: Mrki  u Svibanj 08, 2019, 08:45:50
Znam ljude koje imaju primanja u kućanstvu 80000kn mjesečno.. njima je 1500kn ništa.. :)
ne poznam ih osobno..al čuo sam i ja za takve  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23