Mikro brusilica

Autor Danijel 23, Siječanj 15, 2020, 20:38:24

« natrag - naprijed »

Osy


Ponti

Citat: Osy  u Siječanj 16, 2020, 11:54:35
:buahaha: :thumbup:

Kaže da nema tih firmi na netu .... jbt. skoro sam pao sa stolice od smijeha  :smijeh:

Osy

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2020, 14:01:55
Kaže da nema tih firmi na netu .... jbt. skoro sam pao sa stolice od smijeha  :smijeh:
I ja :ooda: ...nije skužio, jbga

keko

Citat: Danijel 23  u Siječanj 15, 2020, 20:56:11
Dali postoji još koja marka osim Proxxsona i Dremel (klasa lošija)?
..ja kupio od Skila prije par godina i radi odlično, a idu svi nastavci od Dremela, cjenovno ispod Dremela, a  ista grupa (Bosch).

Ak ti treba hitno javi se i posudim ti
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Danijel 23

Citat: Ponti  u Siječanj 16, 2020, 11:45:27
Ja pretjerao?? Pa, valjda su proizvođači i trgovci pretjerali  :smijeh:

A ako misliš da će ti ovi jeftini dobro raditi, varaš se. Malo stisneš, a on stane. Nađi nešto polovno od zubotehničara ili ovako nešto : https://www.njuskalo.hr/rucni-alati/makita-ravna-brusilica-bijaks-gd0601-oglas-20885464
:P
Da pretjero si i sa ovom njuškalo ponudom. Il ne kužiš čemu meni treba.  Nema veze hvala svima na trudu i informacijama.  :vino:

Danijel 23

Citat: keko  u Siječanj 16, 2020, 14:13:07
..ja kupio od Skila prije par godina i radi odlično, a idu svi nastavci od Dremela, cjenovno ispod Dremela, a  ista grupa (Bosch).

Ak ti treba hitno javi se i posudim ti
:-* :-* :-* :-*
Sused fala i fakat si LEGENDA. Hvala na ponudi ali ti nebi rad zafuflo biaksicu sa BMW alaminijem!  :belj:
Uzo sam za probu iz firme jednu jeftilen biaksicu i tekučinu za poliranje. ;) Zanima me i što znači snaga od 150W?!