manžeta kvačila

Autor VUCIBATINA, Travanj 28, 2022, 14:34:14

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: Fantom  u Svibanj 13, 2023, 18:43:30
A lakse bi mi bilo ovako na centralnoj jer moram skinuti lancanik. Nema mi ko drzat zadnju brenzu pa konto neku fosnu zaglavit izmedju viljuske i felge.
..hmmm.  :misli: ..bilo bi najlakše udarnim odvijačem  :)
Ne mogu se sad sjetiti kak sam ja blokirao kad sam skidao lančanik  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Golileo

Blokirao si fosnom
Znaš ti znaš

Martin

Citat: Golileo  u Svibanj 14, 2023, 11:54:05
Blokirao si fosnom
Znaš ti znaš
nazovi ti doktora i pitaj kako je on na tvome skidao i poslije stezao prednji lančanik, kakvu je fosnu koristio za blokadu, kad ti se odvrno vijak  :smijeh:

možda je labelo negdje gurnuo  :finger:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Osy

Citat: Martin  u Svibanj 14, 2023, 16:45:14
nazovi ti doktora i pitaj kako je on na tvome skidao i posloje stezao prednji lančanik, kakvu je fosnu koristio za blokadu, kad ti se odvrno vijak  :smijeh:

možda je labelo negdje gurnuo  :finger:
:smijeh:

Golileo


VUCIBATINA

Neš bez udarnog ključa,teško i nikako.

Mo jedino primiti fosnu ko zorro ja i tuljan.
Nas dvoje smo je primili bez labela.bilo je magično
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

zorro

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 15, 2023, 08:33:14
Neš bez udarnog ključa,teško i nikako.

Mo jedino primiti fosnu ko zorro ja i tuljan.
Nas dvoje smo je primili bez labela.bilo je magično
:ebudale:

Da..čim god zablokiraš kad kreneš odvijati "rasteže se" špana se da imaš osječaj da će puknut il lanac il neki zupčanik unutra  :-\ .. ne znam kak bi drugačije objasnio. Međutim kad dobro našpanaš..treba opaliti čekićem po gedori (krutoj račvi) Al opet bi tu trebala dvojica  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Fantom

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 15, 2023, 08:33:14
Neš bez udarnog ključa,teško i nikako.

Mo jedino primiti fosnu ko zorro ja i tuljan.
Nas dvoje smo je primili bez labela.bilo je magično

Imam neki na struju i 32 gedoru sa nastavkom nego veci mi je problem kad taj stari semering izvucem jeli tu krene ulje da curi ili je to curenje minorno.
Mogu i nekom drvenom polugom stisnuti zadnju brenzu. Veca mi je frka jel moram ispustiti dio ulja prije zahvata ili ne.  :beer:

Suki

...eto kako Danska od Bosanca učini ekologa pa se čovjek brine koliko će uljno zagađenje napravit izvlačenjem nekog starog semeringa :) :smijeh:...
:moto2:

098 9232180

VUCIBATINA

namanije curilo ništa, jedino ako ga upališ onda šprica kada je zaklan
možda sam ružan ali sam zato glup!
091/892-7948

Fantom

Citat: Suki  u Svibanj 15, 2023, 11:50:24
...eto kako Danska od Bosanca učini ekologa pa se čovjek brine koliko će uljno zagađenje napravit izvlačenjem nekog starog semeringa :) :smijeh:...

:buahaha:  :bravo:
25 godina se sa raznim ribarskim udrugama borim da se napokon krene sa reciklazom plastike i ostalih sranja jer priroda na balkanu grca od smeca7. Zalosno, ali istinito je to da cemo u dogledno vrijeme biti u deficitu sa pitkom vodom.
Zadnju analizu koju smo radili na izvoru  rijeke Bosne pokazuje oneciscenje fekalijama.
Nalazi mesa ribe u vecini voda obiluje teskim metalima itd.
Nerijetko nakon "ribanja" oko peljesca pokupimo u barku par vreca albanske ambalaze koju morske struje tu konstantno nanose na plaze.
Strah me sta ostavljamo nasoj djeci !

Citat: VUCIBATINA  u Svibanj 15, 2023, 13:43:32
namanije curilo ništa, jedino ako ga upališ onda šprica kada je zaklan

Super. Ta je informacija zlata vrijedna. Hvala ti  :beer:

Fantom

Sredjeno. Suh ko barut. Dobro kazu kolege bez udarnog pistolja nemojte ni pokusavati. Ono sto me naj vise iznenadilo je gumena zastita cilindra kvacila. Od cega se onako deformise katastrofa !? Skoro se udupla velicinom. 
Hvala na savjetima  :beer:

Osy

To je ono što smo pričali, većinom se zezamo i sprdamo na forumu, ali kad treba neka pomoć tehničke prirode, tu su znalci :vino: :beer:

Grba

Citat: Fantom  u Svibanj 16, 2023, 00:32:43
:buahaha:  :bravo:
25 godina se sa raznim ribarskim udrugama borim da se napokon krene sa reciklazom plastike i ostalih sranja jer priroda na balkanu grca od smeca7. Zalosno, ali istinito je to da cemo u dogledno vrijeme biti u deficitu sa pitkom vodom.
Zadnju analizu koju smo radili na izvoru  rijeke Bosne pokazuje oneciscenje fekalijama.
Nalazi mesa ribe u vecini voda obiluje teskim metalima itd.
Nerijetko nakon "ribanja" oko peljesca pokupimo u barku par vreca albanske ambalaze koju morske struje tu konstantno nanose na plaze.
Strah me sta ostavljamo nasoj djeci !


Svaka čast. Kad bi svi barem pola ko ti razmišljali.
U Bosni je stanje stvarno koma,pogotovo RS,oni se dave u smeću. CG i Albanija također. Govorim o mjestima koja intenzivno prolazim zadnjih par god. na turama. Ima prekrasnih njesta ali ih zaobilazim zbog deponija.
No ne "cveta cveće ni u naše preduzeće". Dobro sam se zacrvenil kad sam goste nabrijaval o nestvarnoj ljepoti Hvara a onda šamar. Čim siđeš s trajekta u Sućuraju nakon par km dočeka te deponija i gomile vreča kako vijore po stablima. Poslje do grada Hvara 80 km sve čisto ali gorak okus ostaje. Kod nas općenito najgore stanje u zaleđu Dalmacije. Ljude koji na traktorima istovaruju gomile otpada u prirodu treba slat na robiju
098 737 604

Fantom

Citat: Osy  u Svibanj 30, 2023, 13:11:25To je ono što smo pričali, većinom se zezamo i sprdamo na forumu, ali kad treba neka pomoć tehničke prirode, tu su znalci :vino: :beer:

Znam stari  :beer:

Citat: Grba  u Svibanj 30, 2023, 16:13:57Svaka čast. Kad bi svi barem pola ko ti razmišljali.
U Bosni je stanje stvarno koma,pogotovo RS,oni se dave u smeću. CG i Albanija također. Govorim o mjestima koja intenzivno prolazim zadnjih par god. na turama. Ima prekrasnih njesta ali ih zaobilazim zbog deponija.
No ne "cveta cveće ni u naše preduzeće". Dobro sam se zacrvenil kad sam goste nabrijaval o nestvarnoj ljepoti Hvara a onda šamar. Čim siđeš s trajekta u Sućuraju nakon par km dočeka te deponija i gomile vreča kako vijore po stablima. Poslje do grada Hvara 80 km sve čisto ali gorak okus ostaje. Kod nas općenito najgore stanje u zaleđu Dalmacije. Ljude koji na traktorima istovaruju gomile otpada u prirodu treba slat na robiju

Hvala Grba. Jebiga navodno svima smeta to smece, a niko nista neradi po tom pitanju osim sto okrene glavu na drugu stranu. Nismo samo mi balkanci supci. Nema veze o ovom sto pisemo, ali ima o tome kako ljudska glupost nepoznaje granice.
Citam nedavno anketu. Preko 90% Danaca je iskusilo da im ogrebu auto na parkingu trznog centra, a kada to oni ucine uvijek ostave cedulju sa podatcima (ime i polisu osiguranja).
Svi bi da se jebu, a niko nebi da mu uđe. Sve je nas isti kurac pravio ! Nekom poput mene i tebe te stvari smetaju i svjesni smo poslijedica. Vecina i nerazmislja o tome, i boli ih kurac za apokalipsu koju ostavljaju i mojim i svojim potomcima.