maglenke sa ali-ja

Autor Shuky, Rujan 09, 2022, 16:12:11

« natrag - naprijed »

Ćoso

Sorry, ...koje je pitanje?


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


Martin

ja imam iste takve, nitko me ništa nije pitao....niti pogledao ih nije, što ne znači da neće  ;)

kad počnu zajebavati, ću da napravim atesat  :)
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Shuky

sta ako se kupe originalne? kako oni znaju da su original ili kopija,nesto trece?

zubakis

Citat: Shuky  u Rujan 10, 2022, 18:23:04
sta ako se kupe originalne? kako oni znaju da su original ili kopija,nesto trece?
Kako misliš originalne? Mislis kupit originalne Suzuki maglenke?

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


Shuky

pa da, kako ekipa na tehničkom razaznaje., koji dokaz uzima a da te ne salje na ATEST ili da te opcenito ne zajebava?

zubakis

Citat: Shuky  u Rujan 12, 2022, 07:34:38
pa da, kako ekipa na tehničkom razaznaje., koji dokaz uzima a da te ne salje na ATEST ili da te opcenito ne zajebava?
Ako su original maglenke stavljene tvornički onda to bude navedeno u opremi modela i kao takve se smatraju ispravne.
Npr. BMW GS adventure u serijskoj tvorničkoj opremi ima maglenke i kao takve su legalne.
Da bi ugradija original Suzuki maglenke sa njima dobiješ i certifikat odnosno papir da su za taj motor i kao takve ih možeš upisat u knjžicu. Naravno to nešto i košta.
Vridi isto ka i za auspuh.
Ako stavljaš ove kineske za koje si stavija link nisan siguran da mozes dobit nekakav papir za njih.
Original Suzuki mislim da će koštat ko Sv. Petra kajgana.



Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


Osy

Citat: zubakis  u Rujan 12, 2022, 09:56:09
Ako su original maglenke stavljene tvornički onda to bude navedeno u opremi modela i kao takve se smatraju ispravne.
Npr. BMW GS adventure u serijskoj tvorničkoj opremi ima maglenke i kao takve su legalne.
Da bi ugradija original Suzuki maglenke sa njima dobiješ i certifikat odnosno papir da su za taj motor i kao takve ih možeš upisat u knjžicu. Naravno to nešto i košta.
Vridi isto ka i za auspuh.
Ako stavljaš ove kineske za koje si stavija link nisan siguran da mozes dobit nekakav papir za njih.
Original Suzuki mislim da će koštat ko Sv. Petra kajgana.



Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk
Ovo svijetlo za naše motore sa Alija recimo ima E mark :-\

zubakis

Citat: Osy  u Rujan 12, 2022, 10:49:02
Ovo svijetlo za naše motore sa Alija recimo ima E mark :-\
Ma mogu oni naštancat sta oce, ali mora pratit nekakav dokument taj proizvod

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk


fatboy

Citat: zubakis  u Rujan 12, 2022, 11:34:47
Ma mogu oni naštancat sta oce, ali mora pratit nekakav dokument taj proizvod

Poslano sa mog YAL-L21 koristeći Tapatalk

Dokumente narucujes posebno...  :-\

orang

Skinuo sam s svojeg maglenke(kineske s alia) jer su me na tehničkom pilali kao sad prođi ,na sljedećem tehn. ne prolaziš ako ih ne homologiraš.Trebaju imati CE certifikat.

Poslano sa mog SM-A217F koristeći Tapatalk


zorro

A problema skinut maglenke pred tehnički i kasnije vratiti..čudo jedno [emoji43]‍[emoji94]

Poslano prek "one" stvari..

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..eto ja prije sat vremena došao sa tehničkog, sad vraćam sve LED žaruljice i jedan par maglenki, pol sata posla i opet imam dan ispred sebe  ;)
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Rujan 12, 2022, 20:37:08
..eto ja prije sat vremena došao sa tehničkog, sad vraćam sve LED žaruljice i jedan par maglenki, pol sata posla i opet imam dan ispred sebe  ;)
...jedan par maglenki vraćaš, a druga tri si ostavio na motoru :)
:moto2:

098 9232180