Sardinija 2022

Autor glažar, Rujan 19, 2022, 10:35:41

« natrag - naprijed »

glažar

Da i to smo videli u vukojebini  :smijeh: do najbljižnjeg vulkanizera koji ima gumu na lageru je bilo 110 km  :ooda: .Ništa krečemo polako kad smo došli do vulkanizera kod kojeg smo bili naručeni   :ooda: pogleda gumu ,ne kaže ništa samo krene u pisarnu izađe sa mobitelom i počne snimat i slikat :buahaha: :-\
kad završi pokliče radnika da mu kaže da treba promenit gumu kada vidi gumu ponovi prvo slikanje  onda menjava :ooda:.
Sto stavit gore na kraju odlučim staviti MICHELIN ANAKE ADVENTURE,što je na kraju izpalo odlično več sledeči dan :ooda:

glažar


glažar


glažar


glažar

Jel taj dan je ERIK poludio i stavio  puno ofrouda tu nema što kazat slike kažu sve :smijeh: :smijeh:

glažar


glažar


glažar

Da bilo i ovakvih znakova  :ooda:

glažar

I za kraj ova cesta koja je bolja od SEXA  :ooda: :-*

glažar

SEXSA  ;) :smijeh: stajemo mi na kavi i neka bejba pozira za dečka da jo slika  :ebudale: i ja ovako iz profila da se ne vidi stisnem fotku

glažar

Se hvalim uf bejba kada dođe Tone i kaže što je treba uradit kako treba :ooda:. Stane kod dečka uzme modi pogleda njegai  bejbu pokaže mobi dali može slikat :smijeh: oba se slažeta i opali  :ooda: :bravo:

glažar

Tako rade stari majstori   :).

To je to momci što kazat na kraju :thumbup: bilo odlično društvo :thumbup: ,vožnja mrak , :thumbup: ceste odlične .
Na kraju za 7 dana  pređenih 3,000km muških. Iz Livorna do bologne sva sa Ladotom išla još malo po stranskih cestah i onda kuči

Dečki dobro čitanje :thumbup:

Suki

Odlična avantura :thumbup:. Bravo za Erikove rute i tvoje nove gume :bravo: :gimme5:, paše mi sve :ooda: :).

I meni poslije vožnje s Osyjem treba 2 dana da se naučim vozit po zavojima :smijeh: :smijeh: :belj: :)
:moto2:

098 9232180

glažar

Citat: Suki  u Rujan 20, 2022, 12:57:53
Odlična avantura :thumbup:. Bravo za Erikove rute i tvoje nove gume :bravo: :gimme5:, paše mi sve :ooda: :).

I meni poslije vožnje s Osyjem treba 2 dana da se naučim vozit po zavojima :smijeh: :smijeh: :belj: :)

Auč ovo boli :smijeh:

Osy