Svjećice

Autor gogs, Kolovoz 16, 2017, 12:47:32

« natrag - naprijed »

Grba

098 737 604

Danijel 23

Stavi Bosna Enker!  :vino:

Grba

Dakle,odgovor iz NN
"Poštovani, u malega štroma samo,only i isključivo MR8E9"
098 737 604

Black Betty

Ja sam imao Iridium svjećice i još su na motoru ,sad već imaju više od 25tkm...i još su dobre
Prepostavka je majka zajeba

Grba

Govorim o zadnjem modelu, 2017-
Za nj nema iridium ni išta osim gore navedene koju radi NGK za Suzuki
098 737 604

Black Betty

Aha,onda kupi stariji model Stroma pa si na miru ;)
Prepostavka je majka zajeba

Grba

Kupil sam, odvozil 170 000km pa uzel novi 😊
Sad čekam 4. generaciju. Drugu sam preskočil,didnt lajkit 😉
Ove svječice su 12e i ima ih,nije problem. Samo nema iridijum
098 737 604

keko

.. da, hebu ovi iz Zuzukija  :samaranje: i ove novije somare imaju takve slićne NGK svjećice  :huh: a o cijeni da ni ne govorim .. 1000 krznenih životinjica za 4 komada  :smajser: zato je Keko fino naručio iz England dva seta i platio 500 krznenih životinjica (8 komada)  :) naravno, treba čekati i uloviti akciju jer i tam su neznatno jeftinije nego kod nas i kad dodaš poštarinu, a sad i carinu i pdv (ovi mulci englanđani više nisu EU) ne isplati se, osim ak nisu na akciji  :'(
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Grba

Ove su 12, na popustu u Louisu budu i 9e...
Čisto korekt.
A gle,pametniji su uvjek kenjce vozili  :smijeh:
098 737 604

Danijel 23

Citat: keko  u Listopad 19, 2021, 19:30:09
.. da, hebu ovi iz Zuzukija  :samaranje: i ove novije somare imaju takve slićne NGK svjećice  :huh: a o cijeni da ni ne govorim .. 1000 krznenih životinjica za 4 komada  :smajser: zato je Keko fino naručio iz England dva seta i platio 500 krznenih životinjica (8 komada)  :) naravno, treba čekati i uloviti akciju jer i tam su neznatno jeftinije nego kod nas i kad dodaš poštarinu, a sad i carinu i pdv (ovi mulci englanđani više nisu EU) ne isplati se, osim ak nisu na akciji  :'(
Pa ti vozi somaru. Ja za te nofce repariram diferencijal, kupim svijećice i ostane mi za kremšnite u Maksimiru!  :belj:

Osy

Keko, bolje da si  :-X :) :smijeh:

keko

..zakaj da šutim, tak je kak je :vino: nije to beemvej pa da šutim o kardanima, plovcima i ostalom  :P
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zorro

Citat: keko  u Listopad 20, 2021, 06:31:33
..zakaj da šutim, tak je kak je :vino: nije to beemvej pa da šutim o kardanima, plovcima i ostalom  :P
Ja mislim da je to bilo samo na početku..sad ih vjerojatno ima na više strana pa su i jeftinije
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Listopad 20, 2021, 08:53:09
Ja mislim da je to bilo samo na početku..sad ih vjerojatno ima na više strana pa su i jeftinije
Jok.... Cijena dijelova za uljare ide u nebesa, kao da su zlatni, ali zato za 1250 je cjena kikiriki..... Npr, kpl mašina/agregat: 2500€. Neiplati se kupovat djelove za mjenjat kuplung...već kupiš čitavu mašunu!

zorro

Citat: Danijel 23  u Listopad 20, 2021, 10:44:44
Jok.... Cijena dijelova za uljare ide u nebesa, kao da su zlatni, ali zato za 1250 je cjena kikiriki..... Npr, kpl mašina/agregat: 2500€. Neiplati se kupovat djelove za mjenjat kuplung...već kupiš čitavu mašunu!
ja sam mislio na cijenu svjećica za Kekinu somaru
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: