Suzuki V Strom 800

Autor Grba, Veljača 20, 2024, 15:48:20

« natrag - naprijed »

Grba

Svugdje neke priče 800 RE ili 800 SE ali ja to službeno ne vidjeh nigdje. Ima 800 DE i 800
098 737 604

Grba

Danas regan i prvih 100 je palo. Kako je zima i u razradi je imam preliminarne dojmove. Motor je famoznog rada, uglađen,djeluje besprijekorno. Naspram Gs 750 ko violina vs tuberkulozna kineska kurva. QS je ugodno iznenađenje,prvi put ga koristim. U nižu kuplung,još mozak koči ali u višu milina bez trunke trzaja,ko najbolji automatik. No za mene je manje više pa bi i bez njega bil sretan.Položaj sjedenja odličan,volan širok,djeluje moćno. Info tabla 4 od 5,sve jasno i pregledno,turceler je mogal bit veći. Ubrzanje ko kaj je Payser reko- ko da je litra na struju a ne 800. Kočnice četveroklipne,jače nego na 800 DE,za mene neka druga dimenzija.Zamjerke:
ne znam...navodno svjetla nisu najbolja. Ima samo jedan USB port. Vizir je mogal bit ljepši ali zaštita bolja nego na 650. Sezona se bliži, bit će dobar.
Zapaprite me za više savjeta,uskoro
098 737 604

Grba

Nabacil koš na koji se veže CBar i šuspleh plastikaner. Koferčad,štit ručki,cobra,malo personalizirane nalje...
098 737 604

Grba

098 737 604

Mrki

:bravo: [emoji106]

Tko bi rekao da će Strom i uglađeno biti u istoj rečenici [emoji51]

Nego.. jer te neće sekirati što je naljepnica na rezervoaru ukoso zaljepljena [emoji85]

Poslano sa mog SM-S911B koristeći Tapatalk


Grba

Cijeli svijet je ukoso,prilagodi se ili izumri  🖖
098 737 604

Golileo

Moram priznati da u živo uopće nije toliko gadan kao na slikama !

jalni

Danas je neko protutnjal kroz Ivanec s 800, Grba!?
091 4410491

Grba

Jok, Karlovac i nazad. I nema zelenog u Hrvatskoj osim mog...bar se tak po selu priča
098 737 604

Špoki

Ajde neka si ga ozakonio :bravo: Nije da mi se ne sviđa, al nisam još nijednog vidio na cesti. Suzdržan sam po pitanju izgleda.  Sretni vam putevi, uživaj :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Super  :thumbup:  za nas 50 + ideala  :)   lijepo je to suzuki pogodio ..konačno nešto između somare i kenje  :-* 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zubakis

Bakica na prvoj slici je rekla sve.... :buahaha:

Ćoso

Izguštaj ga direktore [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Freshman

Sretno ti bilo moto putniče s ovim zmajem. Sad kad se sjetim da su za prvu generaciju stromova govorili da je ružan...No, ljepota je ionako u oku promatrača, tako da samo guštaj.

Bagy

Jedan domaći test Stroma 800 DE. Uglavnom, čovjek je oduševljen s ležanjem i snagom motora iako je to model s prednjim 21" kotačem. Znači da ovaj s 19" ide još bolje!  :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=WUshOKoQ954
mob: 095/573-6874