BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: zorro  u Lipanj 24, 2023, 11:19:14..ooo  :sunce:  ti jebem ..pa do kud ovo ide..za koju godinu će biti ispravljanja potpisa..neće više biti SOMARA JE SOMARA, neg : "2 SOMA SU 2 SOMA"  :puke:
Navodno cijena ide 30+ [emoji33]...i opet će se prodavati k'o da je povoljan


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

agolac

:smijeh: Čeka se 2.0 motocikl :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

gianni

Citat: agolac  u Lipanj 25, 2023, 11:03:34:smijeh: Čeka se 2.0 motocikl :buahaha:
2.0 vec ima odavno, cak i 2.3

zorro

Citat: gianni  u Lipanj 25, 2023, 15:11:592.0 vec ima odavno, cak i 2.3
Ima da .al čekamo da uđu u standard većina..gs..ktm..strom... :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gianni

Citat: zorro  u Lipanj 25, 2023, 15:37:26Ima da .al čekamo da uđu u standard većina..gs..ktm..strom... :)
To nebu nikad

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Možda opet počnu ugrađivati turbo na motocikle  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

.. sve to postaje pomalo besmisleno, toliko kubika, kila  i ks za adventure je presmiješno  :bzvz:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: keko  u Lipanj 27, 2023, 09:55:34.. sve to postaje pomalo besmisleno, toliko kubika, kila  i ks za adventure je presmiješno  :bzvz:
Isto mislim :thumbup: .
Ducati MS 170ks🤪🤪

...što veći okretni moment :thumbup: , to je po meni najbolje, a BMW najviše ide u tom smjeru😏.
:moto2:

098 9232180

Grba

Besmisleni su i silni suvovi premium marki pa se prodaju ko alva. I reklame "okusi avanturu" i šabani sa "kupil sam si Đipa" forama
098 737 604

keko

Citat: Grba  u Lipanj 27, 2023, 10:21:11Besmisleni su i silni suvovi premium marki pa se prodaju ko alva. I reklame "okusi avanturu" i šabani sa "kupil sam si Đipa" forama
..imaš praF  :hm:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

iviccaa

Citat: Suki  u Lipanj 27, 2023, 10:18:25Isto mislim :thumbup: .
Ducati MS 170ks🤪🤪

...što veći okretni moment :thumbup: , to je po meni najbolje, a BMW najviše ide u tom smjeru😏.

Ode još jedan u sektu. :bzvz:

A zašto vi svi tražite smisao?
Nema ga u puno bitnijim stvarima od koliko kubika ima motor, pa opet nikom ništa.  :vino:

Josip-Sepp

beemveje apsolutno treba zabraniti, ljudi postanu šupci čim se dočepaju beemveja  :huh:
na primjer, danijel23 se uobrazio otkad je kupio geesa i više ga nema
damjan zvani dugi je još bio normalan dok je imao geesa a onda je kupio katisućušesto i on se uobrazio i nestao s foruma
pa da ne spominjem još par slovenaca i srba, a bogami i pokoji hrvat, sve redom vlasnici beemveja i svi nestali
nekako sumnjam da je i ponti kupio beemveja  :misli:

fatboy

Dosadno vam, a?  :samaranje:

keko

Citat: Josip-Sepp  u Lipanj 27, 2023, 19:28:39beemveje apsolutno treba zabraniti, ljudi postanu šupci čim se dočepaju beemveja  :huh:
na primjer, danijel23 se uobrazio otkad je kupio geesa i više ga nema
damjan zvani dugi je još bio normalan dok je imao geesa a onda je kupio katisućušesto i on se uobrazio i nestao s foruma
pa da ne spominjem još par slovenaca i srba, a bogami i pokoji hrvat, sve redom vlasnici beemveja i svi nestali
nekako sumnjam da je i ponti kupio beemveja  :misli:

..  :ebudale:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎