Revit Sand III

Autor bajki, Rujan 11, 2017, 13:21:54

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 12, 2017, 21:21:04
Ja bih isto doplahutao do Ri ili Zg pa se priključio nekoj ekipi ako bude mjesta.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Tebi treba sajam u Imoli .... mislim da je 3. vikend u ovom mjesecu (rujan). Tu imaš od motora, opreme, rezervnih dijelova, ma ima svega za kvalitetnu trgovinu.
Pazi sajam je na pisti, 5 km s lijeve i desne strane, na pid lajnu, u boxovima i retroboxovima. Ima svega za aute i za motore.

Evo ovaj vikend:
http://www.crame.it/imola-mostra-scambio.asp

http://visitareimola.it/fr/scambio/

Lavandić

Citat: Ponti  u Rujan 12, 2017, 22:04:48
Tebi treba sajam u Imoli .... mislim da je 3. vikend u ovom mjesecu (rujan). Tu imaš od motora, opreme, rezervnih dijelova, ma ima svega za kvalitetnu trgovinu.
Pazi sajam je na pisti, 5 km s lijeve i desne strane, na pid lajnu, u boxovima i retroboxovima. Ima svega za aute i za motore.

Evo ovaj vikend:
http://www.crame.it/imola-mostra-scambio.asp

http://visitareimola.it/fr/scambio/
Neću uzimati motore iz Italije i točka.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 12, 2017, 22:07:40
Neću uzimati motore iz Italije i točka.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ne radi se o motorima, radi se o novom rezervoaru za stroma, o arai kacigama sa par godina starim grafikama, nove po 150-200€. O revit ili dainese odijelima, o 50cm3 skuterima po 200 eura komad.... o striptizetama navečer u bircu itd. itd.
Ti si sada u tom poslu, kad tad ćeš krenuti širiti malo posao.

Lavandić

Citat: Ponti  u Rujan 12, 2017, 22:12:35
Ne radi se o motorima, radi se o novom rezervoaru za stroma, o arai kacigama sa par godina starim grafikama, nove po 150-200€. O revit ili dainese odijelima, o 50cm3 skuterima po 200 eura komad.... o striptizetama navečer u bircu itd. itd.
Ti si sada u tom poslu, kad tad ćeš krenuti širiti malo posao.
Neću da se zajebavam s time, zovu me mogu li im nabaviti rezervoar za četvera iz 64. Ma i ovako me jebu, nabavim NC 700 s običnim mjenjačem, e a zašto niste uzeli s DTC mjenjačem, kad nabavim s DTC-om e zašto nije za tu cijenu 750 a ne 700 ccm3. Pun mi je qurac i ovako pustih pitanja a još da i radnika imam, nisam lud. Da zaposlim Joku?!? De Ponti budi normalan. Sad kad sam bio u D kolegstvo Peco je uskočio kao prokurator. I to je to.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Rujan 12, 2017, 22:18:22
Neću da se zajebavam s time, zovu me mogu li im nabaviti rezervoar za četvera iz 64. Ma i ovako me jebu, nabavim NC 700 s običnim mjenjačem, e a zašto niste uzeli s DTC mjenjačem, kad nabavim s DTC-om e zašto nije za tu cijenu 750 a ne 700 ccm3. Pun mi je qurac i ovako pustih pitanja a još da i radnika imam, nisam lud. Da zaposlim Joku?!? De Ponti budi normalan. Sad kad sam bio u D kolegstvo Peco je uskočio kao prokurator. I to je to.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Nas dva moramo u Imolu na sajam, čisto da vidiš o čemu pričam.
Ovo možeš odmah prodati Mrkiju ... za tamo nekog budućeg caffe racera  :smijeh: :smijeh:
http://www.europlastsucci.com/imola.php

zorro

Citat: Ponti  u Rujan 12, 2017, 22:12:35
Ne radi se o motorima, radi se o novom rezervoaru za stroma, o arai kacigama sa par godina starim grafikama, nove po 150-200€. O revit ili dainese odijelima, o 50cm3 skuterima po 200 eura komad.... o striptizetama navečer u bircu itd. itd.
Ti si sada u tom poslu, kad tad ćeš krenuti širiti malo posao.
..Lava navečer u bircu   (nakon što nije na sajmu ništa kupio)  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

JZ

Citat: Lavandić  u Rujan 12, 2017, 21:21:04
Ja bih isto doplahutao do Ri ili Zg pa se priključio nekoj ekipi ako bude mjesta.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Dogovoreno...ako budem doma idemo ...javim jos sve unaprijed.. :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

zizu

Citat: JZ  u Rujan 13, 2017, 00:48:39
Dogovoreno...ako budem doma idemo ...javim jos sve unaprijed.. [emoji106]
I ja bi isao ako bude mjesta

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


sasaa

Kad malo bude blizi datum, probat napravit neku listu... pa vidjet i iskombinirat.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Iznajmimo kombi (cca 400-500 kuna), krenemo iz Osijeka i usput vas kupimo, ima 10 mjesta :thumbup:
Podijelimo troškove i idemo u Veronu za sitne pare ;)

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 08:26:12
Iznajmimo kombi (cca 400-500 kuna), krenemo iz Osijeka i usput vas kupimo, ima 10 mjesta :thumbup:
Podijelimo troškove i idemo u Veronu za sitne pare ;)

Dođite i po mene usput  :)

Mrki

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 08:26:12
Iznajmimo kombi (cca 400-500 kuna), krenemo iz Osijeka i usput vas kupimo, ima 10 mjesta [emoji106]
Podijelimo troškove i idemo u Veronu za sitne pare ;)
Ako ima 10 mjesta onda trebaš i vozača platiti..

Osy

Citat: Mrki  u Rujan 13, 2017, 08:29:10
Ako ima 10 mjesta onda trebaš i vozača platiti..
Ne trebaš, svake godine vozio kolege iz firme na raznorazne evente

Ponti

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 08:35:09
Ne trebaš, svake godine vozio kolege iz firme na raznorazne evente

Misli on da ti treba kategorija.