Crash bar, somara 2014-

Autor bajki, Rujan 14, 2017, 14:32:39

« natrag - naprijed »

bajki

Citat: zare  u Rujan 14, 2017, 15:35:09
Ima, a mogli ste ga vidjeti i uzivo  :thumbup:
Vibracije i kojekave zvukove nisam cuo,

Znači i ti imaš taj H&B povišeni?

zare

Citat: bajki  u Rujan 15, 2017, 07:49:21
Znači i ti imaš taj H&B povišeni?
Da, i meni izgleda bas dobro, a vjerujem i da je koristan


zare


gogs


Saxi

Cena je super za Heed, dostava je uračunata u cenu na teritoriji EU, ali mi se čine kao sirotinjski HB, sa strane kad gledam kao da su se skupili malo [emoji848] Inače jako su predusretljivi, sinoć poslao upit, sabajle stigao odgovor da nisu za modele 2017 /2018 za Stroma 1000, ali će i njih izbaciti uskoro.

Saxi

Zahvaljujući Zaretu evo slika HB-a. Po meni najlepši ali na žalost skoro 500 evra košta, ja sam bio nesmotren dok mi Bajki nije otvorio oči i ukazao na sumanutu cenu. Givi je ovde 160 evra, a zvao sam Sebu da vidim sta njemu treba i za koliko para bi mogao da napravi kopiju HB u ledeno sivoj boji, kao prohromske cevi što su, da otvori malo motor. Večeras dobijem info.















Boja kao kod Zandera na GSA  :thumbup: za boju, ne za drlo  :shhh:


tibertov

Da Saxi, kaj tebe briga za tamo neki crashbar od somare, a? Da u garažu možda ne dolazi ili je već došla somara  :vino:

Saxi

Ma koji će meni somara kad u garazi imam GSA, sveže raspalog, upravo stigao sa opravke u garanciji , a ovde sam naučio da je GS najbolji motor na svetu, pa nisam valjda lud somaru da uzimam [emoji849]

Ko ne veruje može i da vidi [emoji39]

Ponti

Citat: Saxi  u Listopad 23, 2018, 17:10:20
Ma koji će meni somara kad u garazi imam GSA, sveže raspalog, upravo stigao sa opravke u garanciji , a ovde sam naučio da je GS najbolji motor na svetu, pa nisam valjda lud somaru da uzimam [emoji849]

Ko ne veruje može i da vidi

Čiji je ovo desno, noviji strom bez zrna opreme?

Saxi

Citat: Ponti  u Listopad 23, 2018, 17:25:37
Čiji je ovo desno, noviji strom bez zrna opreme?
Suzukijev  :shhh:

Ponti

Citat: Saxi  u Listopad 23, 2018, 17:51:25
Suzukijev  :shhh:
Koji je to.... daj bolju fotku, jel kenja ili somara

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Saxi

Pošto se Seba nije javio po dogovoru , okrenem ga i kaže čovek ovako, da uradi kao HB košta 200 evra u crnoj boji, ako hoću sivu posebnu onda još 20 evra farbanje. Pošto ne bih da ekspereimentisem dal ce da pogodi HB preko slika odlučio sam se za Givi [emoji16]

iviccaa

Kad ti dodje Crashbar odmah baci one Givi vijke, sto je moguce dalje.  ;)
Kupi neke kvalitetnije.