IPF LED glavna svjetla

Autor agolac, Listopad 05, 2017, 21:52:57

« natrag - naprijed »

agolac

Jako dobro izgleda. Također dizajnirano da zadrži pravilan beam pattern.

Made in Japan  :thumbup:



"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki

Sve lijepo i krasno jedino što kod nas nemožeš legalno proći tehnički! :thumbdown: :thumbdown:

tibertov


Špoki

Ovo izgleda kao na koncertu od Rolling Stonesa,ja u mraku a sve okolo svijetlo :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bajki

Citat: tibertov  u Listopad 06, 2017, 07:21:51
200 kn u džep i prolaziš.

Dok te nezaustavi nadobudni policajac i sprovede na vanredni tehnički!

tibertov


Špoki

Dok svima podijeliš ne isplati se, imaš više "davanja" nego za unos novog motora :smijeh:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

bajki

Meni su jednom kontrolirali, bome dečki dobro znaju šta treba kontrolirati!

agolac



Pa ako imaš beam pattern kao halogen neće nitko ni skužit/kenjat. Na DL650 imam xenon s projektorima. Nikom ne smeta i nitko me nikad nije ni gnjavio.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Ja imam MIVV spulje koje iako homologirane za DL1000 nisu u knjižici. Da ih upišem, iako imam sve papire, uhljebi su si namjestili da bih svejedno trebao plaćati par sto kuna za taj upis...mršš
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ćoso

Po tome ja bih padao i s Akrapovičem, i s Pure LED svijetlima, i s maglenkama...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

sasaa

Mene su za Tracera drkali na tehnickom.. Za nov motor da kakva su mi to svijetla (serijski LED).

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "


keko

..ove "made in usa" kaj sam ja naručio su čini mi se isključivo 12V, al to bumo videli kad dojdu, a ekipa koja ih je ugrađivala na motore je prezadovoljna, fale ih, no kak velim dok ne dođu i ne ugrade se ne želim davati sud
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎