Michelin Road 5

Autor iviccaa, Listopad 27, 2017, 22:31:46

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: zubakis  u Listopad 01, 2020, 08:08:58
Sve [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
...ne, fakat ono...nisam vidio ovak šta🤨...i nekako mi uz Zareta ne ide slika takvih guma, odnosno guma u tak lošem stanju :-\.
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Listopad 01, 2020, 08:11:39
...ne, fakat ono...nisam vidio ovak šta🤨...i nekako mi uz Zareta ne ide slika takvih guma, odnosno guma u tak lošem stanju :-\.
Veliš..prije uz Osy-a  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Paf

Kad vidim tu potrosenu gumu...sad mi tek nije jasno,kako neko kupuje rabljene gume,il oni sto ih prodaju...pa za tu takvu gumu,treba nekom jos i platit da je odnese ca na gomilu...  :samaranje:

Bagy

Zare bolje da nisi stavio slike tih starih guma!  :smijeh:
mob: 095/573-6874

zare

Htio sam samo reći da je meni ta guma ulijevala povjerenje skroz do kraja, za razliku od Scorpiona koji poćeo klizati puno prije ovih
Slika iz 2018

zare

a i mislio sam progurati do nove sezone, al u zadnje dvije vikend vožnje su gnjeknule

Osy

Stvarno, što Suki piše, nikad nisam vidio takve Ćelestonke, pogotovo na Stromu :-\

zubakis

Citat: zare  u Listopad 01, 2020, 09:20:29
a i mislio sam progurati do nove sezone, al u zadnje dvije vikend vožnje su gnjeknule
Ma mogla je još do prolica. Šteta ne vidit kakva je žica ispod [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Paf

Ja sam sa Stromom dobia takve gume na njemu,lipe za asfalt,cudo...stvarno su OK...al isto tako,prebrzo se potrose,nema veze sto su nove,al skoro ih Lito podere...zato i Lipe dobro...,na prolice cu morati kupiti nove,al ipak necu te... ;)

Martin

Citat: zare  u Listopad 01, 2020, 09:15:38
Htio sam samo reći da je meni ta guma ulijevala povjerenje skroz do kraja, za razliku od Scorpiona koji poćeo klizati puno prije ovih
Slika iz 2018
lajkam tanjur za kotlovinu  :ooda: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zare


Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ćoso


zare

Prva vožnja i odmah kiša
Oćekivano sve 5  :thumbup:

Osy

Mislim da bi bilo u redu da već jednom kupiš GS-a i preneseš tablicu ;) :ooda: