Michelin Road 5

Autor iviccaa, Listopad 27, 2017, 22:31:46

« natrag - naprijed »

tibertov

Gume drze odlicno po suhom i mokrom...malo su na pocetku bile cudne, nekako su tesko padale u zavoj, al sad nakon 1000km su odlicne...Na bokovima se tocno vidi da se trose, stvaraju se mrvice gume.

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 13, 2018, 20:02:10
Gume drze odlicno po suhom i mokrom...malo su na pocetku bile cudne, nekako su tesko padale u zavoj, al sad nakon 1000km su odlicne...Na bokovima se tocno vidi da se trose, stvaraju se mrvice gume.

Piše ti u manualu od gume ... U slučaju stvaranja mrvica, preteški ste. Ostavite suvozača ili sebe na prvoj benzinskoj pumpi.

tibertov

Onda je i Zare tezak [emoji23]

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 13, 2018, 20:14:48
Onda je i Zare tezak [emoji23]

Pa, ne vidim mrvice na njegovim gumama

Ćoso

Citat: Ponti  u Srpanj 13, 2018, 20:22:36
Pa, ne vidim mrvice na njegovim gumama
A ni Suzi [emoji23]

zare

Citat: tibertov  u Srpanj 13, 2018, 20:14:48
Onda je i Zare tezak [emoji23]
Znaš da i jesam, teško je mene trpiti  :smijeh:

zare

Citat: tibertov  u Srpanj 13, 2018, 20:02:10
Gume drze odlicno po suhom i mokrom...malo su na pocetku bile cudne, nekako su tesko padale u zavoj, al sad nakon 1000km su odlicne...Na bokovima se tocno vidi da se trose, stvaraju se mrvice gume.
Ma gume su odlične, ono baš im vjerujem kao ni jednim do sad

tibertov

Gume su po kisi odlicne u sto sam se uvjerio i danas...imale su jedino problema sa bitumenom na Passo Gardeni. Nigdje drugdje nego samo tamo su sklizale.

Nego prvi put imam problem da mi je na zadnjoj gumi ljevi i desni kraj gume skoro dosao do markera...ima mozda jos za cca 1500km, a sredina je kao nova...

Da li se guma mjenja kad se dođe do markera iako jos sredina moze puno odvozit il kaj?

Suki

...e da si se lijepo vozao po Slavoniji to ti se sigurno ne bi desilo. Ne, nego on mora u Alpe. E pa sad imaj ćelave gume :P.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Kada počnu dobro klizati onda ih mijenjaj  :)

Danijel 23

Citat: Ponti  u Srpanj 23, 2018, 22:34:03
Kada počnu dobro klizati onda ih mijenjaj  :)
A da prije bacanja proba sa ovim?


tibertov


bajki

Citat: tibertov  u Srpanj 23, 2018, 22:02:54
Gume su po kisi odlicne u sto sam se uvjerio i danas...imale su jedino problema sa bitumenom na Passo Gardeni. Nigdje drugdje nego samo tamo su sklizale.

Nego prvi put imam problem da mi je na zadnjoj gumi ljevi i desni kraj gume skoro dosao do markera...ima mozda jos za cca 1500km, a sredina je kao nova...

Da li se guma mjenja kad se dođe do markera iako jos sredina moze puno odvozit il kaj?

Koliko si napravio sa gumom?

tibertov


damjandugi

Citat: tibertov  u Srpanj 23, 2018, 22:02:54
Gume su po kisi odlicne u sto sam se uvjerio i danas...imale su jedino problema sa bitumenom na Passo Gardeni. Nigdje drugdje nego samo tamo su sklizale.

Nego prvi put imam problem da mi je na zadnjoj gumi ljevi i desni kraj gume skoro dosao do markera...ima mozda jos za cca 1500km, a sredina je kao nova...

Da li se guma mjenja kad se dođe do markera iako jos sredina moze puno odvozit il kaj?

Sada idi malo do Slavonije pa češ  i sredinu potrošiti. :smijeh: :-X :moto2: