Michelin Road 5

Autor iviccaa, Listopad 27, 2017, 22:31:46

« natrag - naprijed »

Ponti


zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Ćoso

Ma piči samo...Ti si malo teži (+ oprema, žena) i gume se brže troše

Danijel 23

 :bzvz: Nije to ništ, ide to još ...samo gas! Sad se sam vozi i  pohoblaj ih do ruba.

Ponti

Pih..... tek si ih razradio  :)

Bagy

Citat: tibertov  u Srpanj 23, 2018, 22:02:54
Gume su po kisi odlicne u sto sam se uvjerio i danas...imale su jedino problema sa bitumenom na Passo Gardeni. Nigdje drugdje nego samo tamo su sklizale.

Nego prvi put imam problem da mi je na zadnjoj gumi ljevi i desni kraj gume skoro dosao do markera...ima mozda jos za cca 1500km, a sredina je kao nova...

Da li se guma mjenja kad se dođe do markera iako jos sredina moze puno odvozit il kaj?

Mijenjaj s nekim ko se vozi ko baba...  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Ćoso

Citat: Bagy  u Srpanj 24, 2018, 11:54:58
Mijenjaj s nekim ko se vozi ko baba...  :smijeh:
Ili s nekim iz Slavonije...ili

zorro

Može i samnom  :thumbup:..iz Slavonije sam i vozim se ko baba ..i imam uvijek kredu u džepu za nadobudne  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Ali kolko ja vidi toj gumi nije ustrošen rub.

fatboy

Citat: zorro  u Srpanj 24, 2018, 12:00:05
Može i samnom  :thumbup:..iz Slavonije sam i vozim se ko baba ..i imam uvijek kredu u džepu za nadobudne  :P

Jel to ona protiv žgaravice??  :smijeh: :smijeh: :smijeh:

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Suki

Citat: zorro  u Srpanj 24, 2018, 12:00:05
Može i samnom  :thumbup:..iz Slavonije sam i vozim se ko baba ..i imam uvijek kredu u džepu za nadobudne  :P
...lajnu vučem samo ak ju šmrčem :)...jbt i rimuje se :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zorro

Velim ja: ..neb zivio na jadranu da mi neko plati..kisa svaki 2. dan..vise neg  u slavoniji 5x.
Kaze Ponti: ..ma gdje kisa ???
Velim ja: ..pa u Rijeci...Puli ...
Kaze Ponti: ..pa to je sjeverni jadran..to nema veze s ovim juznim di je vise od 300 suncanih dana
Velim ja: ..a zoooo..ma nama u ZAPADNOJ Slavoniji to sve jadran..isto kak i vi mislite da je Slavonija samo OS-VU-VK...
[emoji14]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

iviccaa

Citat: zorro  u Srpanj 24, 2018, 13:37:57
Velim ja: ..neb zivio na jadranu da mi neko plati..kisa svaki 2. dan..vise neg  u slavoniji 5x.
Kaze Ponti: ..ma gdje kisa ???
Velim ja: ..pa u Rijeci...Puli ...
Kaze Ponti: ..pa to je sjeverni jadran..to nema veze s ovim juznim di je vise od 300 suncanih dana
Velim ja: ..a zoooo..ma nama u ZAPADNOJ Slavoniji to sve jadran..isto kak i vi mislite da je Slavonija samo OS-VU-VK...
[emoji14]

Poslano prekoku*ca
Slavonija je sve od Zagreba desno.
A i sjeverno od Zagreba.
[emoji23][emoji23]