Michelin Road 5

Autor iviccaa, Listopad 27, 2017, 22:31:46

« natrag - naprijed »

Osy

Citat: tibertov  u Rujan 09, 2018, 21:27:51
5000
:-\ Katastrofa...nisam nikad bio u Alpama, ali jel moguće da se tamo tako potrošila

tibertov

Mislim da je ova guma na rubovima za mene premekana

Patak

Citat: tibertov  u Rujan 09, 2018, 21:31:20
Mislim da je ova guma na rubovima za mene premekana

Izgleda ko da će se raspasti... Ima neka nosivost?

Ništa izbaci kufere, ženu i porubi ju :smijeh: iako sumnjam da će pomoći.

tibertov

Mislim 225kg...tako nekako.

Ma guma drzi ko luda jos uvijek, cak i na bitumenu.

zare

Jesi siguran da je bio dobar pritisak u gumi baš uvijek, ja sam slično napravio pirelici na samo jednoj vožnji od par sto km, bila je malo ispod 2.5 bara

Patak

Citat: tibertov  u Rujan 09, 2018, 21:38:27
Mislim 225kg...tako nekako.

Ma guma drzi ko luda jos uvijek, cak i na bitumenu.

Bit će onda da si debelo prekoračio nosivost pa se deformirala :smijeh:.

U držanje ne sumljam.

tibertov

Sad vidio Indeks nosivosti 69 (325 kg)

Jel moze nejednako trosenje gume imat veze sa suspenzijom?

Suki

Ha dobro, šta sad, ful natovaren, grub asfalt, dobro si se peglo i to je to. Može ta guma još o-ho-ho.
:moto2:

098 9232180

tibertov

Ma ne zanima mene rub, nego ovi valovi na sredini, zasto je tako nejednako istroseno...

tibertov

Citat: zare  u Rujan 09, 2018, 22:02:39
Jesi siguran da je bio dobar pritisak u gumi baš uvijek, ja sam slično napravio pirelici na samo jednoj vožnji od par sto km, bila je malo ispod 2.5 bara

Ja prije svake voznje provjeravam pritisak...inace uvijek vozim na 2.9, ali jucer i danas je bio 2.8.

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 09, 2018, 22:51:38

Jel moze nejednako trosenje gume imat veze sa suspenzijom?
teško..tj. nikako
Tebi je bajo moj smotana osovina od točka..ona treba biti pod 90°u odnosu na vilicu..a ako se desio nekakav šus u rupu na cesti pod tolikim teretom..vrlo lako da je osovina izgubila kut..i sad ti jede jednu stranu gume
To je moja dijagnoza..al ne zamaraj se..svakak moje dijagnoze nitko ne shvaća za ozbiljno ..sve dok ih majstor ne opali po džepu ..tak da..jebe mi se  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Onda mi jede i drugu jer je lijeva strana vise ostrugana [emoji51]

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 09, 2018, 23:02:00
Onda mi jede i drugu jer je lijeva strana vise ostrugana [emoji51]
a onda ok..ja sam mislio da ti je samo desna strana takva
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Zasto je sredina tako neravna?

Ponti

Citat: zorro  u Rujan 09, 2018, 23:00:51
teško..tj. nikako
Tebi je bajo moj smotana osovina od točka..ona treba biti pod 90°u odnosu na vilicu..a ako se desio nekakav šus u rupu na cesti pod tolikim teretom..vrlo lako da je osovina izgubila kut..i sad ti jede jednu stranu gume
To je moja dijagnoza..al ne zamaraj se..svakak moje dijagnoze nitko ne shvaća za ozbiljno ..sve dok ih majstor ne opali po džepu ..tak da..jebe mi se  :smijeh:

Ne vidim na slici da se troši samo jedna strana gume. Treba slikati obje strane i po sredini, pa onda ćemo dati dijagnozu.
Ovo mrvljenje po rubovima je normalno ako je malo žešća vožnja. A i meni su ripne nekako nejednako potrošena na PR4. Ali drži i to je najvažnije.