RST PRO SERIES PARAGON V 1416 JACK SILVER FLO RED

Autor Bobi, Studeni 25, 2017, 08:18:31

« natrag - naprijed »

Bobi

Evo draga i ja se malo ponovili,jer smo prodali staru obleku,  i narucili novu tu : https://www.sportsbikeshop.co.uk/motorcycle_parts/content_prod/252158

njoj velicina L , meni 2 XL, i taman nam je. Odijela su dosla tek sinoc pa nisu isprobana u voznji.

Dosta su teska, ali imaju milion dzepova, patenata, tregere, i svasta nesto. Imaju i original ledjni protektor (prilicno me nervira sto kod vecine dobavljaca je to dodatna oprema uz ekstra placanje) . Kod RST je ukljuceno u cijenu.

Placeno paypalom, i dostavljeno u roku 5 dana ( zbog zivota na otoku, naravno).

Eto, to je to. Ako netko ima iskustva s ovim odijelima, neka podijeli






Suki

Lajkam :thumbup:.

Ako te zanimaju iskustva, to si trebao pitati prije kupnje :misli:. Sad je više-manje gotovo :).
:moto2:

098 9232180

Mrki

Lajkam i ja [emoji106]

Odlična boja, baš bi išla uz KLV-a :)

fatboy


iviccaa


tibertov

Koliko vidim nema odvojivu membranu, nego samo termo podstavu, stoga je za mene no no...ali lijepa je.

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ponti

Bravo Boby, želim puno sretnih kilometara u novim odijelima  :gimme5:

Bobi

Krokse su gratis. Ti hodas u moto cizmama po kuci ? :-)Savjet prije kupnje ionako ne bih poslusao,pa me samo interesira ako je netko imao istu robu prije. :-)

Ponti

Citat: Bobi  u Studeni 25, 2017, 18:46:05
Krokse su gratis. Ti hodas u moto cizmama po kuci ? :-)Savjet prije kupnje ionako ne bih poslusao,pa me samo interesira ako je netko imao istu robu prije. :-)

Ako nisi prvi u RH s tom firmom, onda si sigurno među prva tri. :)
Danas kada si mi rekao, prvi puta sam čuo za tu marku  :smijeh:

Bobi


Patak

Čestitke na kupnji :thumbup: :gimme5:! Marka je dosta nepoznata u nas, obećavajuća vjerujem da će se brzo probiti s obzirom na cijenu/kvalitetu/opcije.

Patak

Citat: tibertov  u Studeni 25, 2017, 10:00:56
Koliko vidim nema odvojivu membranu, nego samo termo podstavu, stoga je za mene no no...ali lijepa je.

Ovo je više touring jakna, ako te zanima adventure/enduro imaju i taj model :shhh:

RST Pro Series Bike/Motorcycle 1850 Adventure III  :thumbup: i cijena je odlična :want:!!!

tibertov

Bobi zivi na moru, a jakna bez skidive membrane se ne da nosit preko ljeta...umires u njoj.

Patak

Citat: tibertov  u Studeni 25, 2017, 21:41:27
Bobi zivi na moru, a jakna bez skidive membrane se ne da nosit preko ljeta...umires u njoj.

Nisam to znao, ali znam da imaju jakne s membranom koja se vadi (Adventure III) :thumbup:.