Kralj(evi) i njihova kilometraža

Autor Bagy, Studeni 27, 2017, 11:43:06

« natrag - naprijed »

Bagy

Malo o kraljevima - ipak je ovo V Strom forum!  ;)

DDuck - Igor Dorić zaražen je virusom putovanja, svojim je V-Stromom 650 iz 2008. obišao europski kontinent uzduž i poprijeko, a do danas prevalio više od 125.000 km...  :bravo:

Brmbi - Igor Kukec i njegova nagrada za najveću godišnju kilometražu...  :bravo:

Naravno, nisu ni do koljena Grbi!  ;)
mob: 095/573-6874

Grba

Dobar je,dobar...
Ja sam 2011. napravil 50 000km a 2019. se nadam bar pola od toga  :-\
098 737 604

Josip-Sepp

i zato mene najviše nasmiju oglasi za malog kralja alpi.........2005 godina, svi od 30.-40.000 km  :smijeh:

Lavandić

Citat: Josip-Sepp  u Studeni 27, 2017, 15:00:44
i zato mene najviše nasmiju oglasi za malog kralja alpi.........2005 godina, svi od 30.-40.000 km  :smijeh:
Iz osobnog iskustva kupci zaziru od motora s preko 50 tkm osim kad je u pitanju FJR ili GS. Pogotovo što imaju manje novaca bi motor sa što manje kilometara, staro 14 godina a očekivana kilometraža je max. 20 tkm.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Studeni 27, 2017, 15:08:48
Iz osobnog iskustva kupci zaziru od motora s preko 50 tkm osim kad je u pitanju FJR ili GS. Pogotovo što imaju manje novaca bi motor sa što manje kilometara, staro 14 godina a očekivana kilometraža je max. 20 tkm.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Šogi, 2005. KLV oko 20 Tkm, prvi vlasnik ...... a, takvih slučajeva ovdje je mali kamion.
Kupuju motore, registriraju ih i onda naprave do soma km godišnje.
I ništa tu nije čudno .. to je tako.

Josip-Sepp

ima izreka koja kaže da ne možeš prevariti čovjeka koji ne želi biti prevaren   :)

prije par godina stavio sam u oglas da dajem popust 50 € ili kilometri na satu po želji   :thumbup:

tibertov

Bivsi vlasnik mog crnog drla je ove godine napravio 200km :smijeh:

Zoran

Evo ja ove godine niti jedan kilometar, a necu ni sljedece po svoj prilici   :misli:
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 17:44:32
Bivsi vlasnik mog crnog drla je ove godine napravio 200km :smijeh:

Što ga naguzi. Posao ili obiteljske obveze?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 17:57:50
Covjek je na platformi.

Pa šta :smijeh:

I sasaa je na platformi, pa ga pitaj koliko napravi kad je doma
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Mozda covjek vise voli bit doma kad dođe, tko to zna...dat cu ti broj pa ga pripitaj ako te zanima [emoji3]

agolac

Citat: tibertov  u Studeni 27, 2017, 18:01:06
Mozda covjek vise voli bit doma kad dođe, tko to zna...dat cu ti broj pa ga pripitaj ako te zanima [emoji3]

Pa to kažem, obitelj onda.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

:moto2:

098 9232180

Josip-Sepp

nemojte sad ići u ekstreme  ;)

moj motor provede većinu godine pokriven ceradom pa opet napravim 6-9 tkm
a koliko bi tek napravio da se vozam na posao, da idem po susretima ili okupljanjima itd itd

kupio motor od Dadija prije dva mjeseca i napravio cca 1500-2000km a jedva da sam sjeo na motor, i onda 10-12 godina star motor i ima 30tkm ??
i takvih 3/4 ???

dajte ljudi  :smijeh: