Strom 650 vs. TDM 900

Autor Čox, Prosinac 18, 2017, 20:40:00

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: Suki  u Prosinac 18, 2017, 23:02:05
...prošo Željko :)...

ae. Eto, ti si imao skuter pa reci, kako je s africom 700 km i sa skuterom.  :misli:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Suki  u Prosinac 18, 2017, 23:03:07
...a tebi su zorro usporedbe nerealne :bzvz:...
..pa kad već idemo u nerealnost..što nebi i ja ..bio malo sarkastičan  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 18, 2017, 23:03:53
es ti vozio kad skutera od reciomo 500 cm3

Ja sam od 839 .... i po satu preko 200 kmh  :)  Udobnije od svakog motora, Gilera GP800 :thumbup:
Ide kao mahnita, samo kada staneš teška za poluditi ... mislim da je taj skuter teži od stare somare

agolac

Citat: zorro  u Prosinac 18, 2017, 23:03:53
es ti vozio kad skutera od reciomo 500 cm3

Nisam ali to su već motori koji se zovu skuter... E sad, ciklistika i udobnost, ne znam, ne vozio. Tko je neka gukne...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: tonciv666  u Prosinac 18, 2017, 23:04:54
To je Gato i komentira na motori.hr..
Gato se na kenji nije mogao voziti sa free riderima dok smo se još Munja i ja s njima vozili ..nakon toga je OPET uzeo TDM-a ..i vozio se u grupi bez problema
E sad..svak ima nekakve kriterije usporedbi..sama udobnost sica meni nije usporedba..ili to što će 100 km dnevno udobnije preći na kenji neg na TDM.u ..to za mene nisu kriteriji..ja imam malo drugačije kriterije u usporedbi 2 motora koji se ralikuju 50% u kubikaži
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Prosinac 18, 2017, 23:11:29
Gato se na kenji nije mogao voziti sa free riderima dok smo se još Munja i ja s njima vozili ..nakon toga je OPET uzeo TDM-a ..i vozio se u grupi bez problema
E sad..svak ima nekakve kriterije usporedbi..sama udobnost sica meni nije usporedba..ili to što će 100 km dnevno udobnije preći na kenji neg na TDM.u ..to za mene nisu kriteriji..ja imam malo drugačije kriterije u usporedbi 2 motora koji se ralikuju 50% u kubikaži

Čox je naviše govorio o ciklistiki koja je njemu bila pušiona i nije vjerovao motoru.  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: Ponti  u Prosinac 18, 2017, 23:07:38
Ja sam od 839 .... i po satu preko 200 kmh  :)  Udobnije od svakog motora, Gilera GP800 :thumbup:
Ide kao mahnita, samo kada staneš teška za poluditi ... mislim da je taj skuter teži od stare somare
ja sam vozio Gileru 500..jedva me Čmeki natjerao da se odem voziti dok mi je KLV bio na servisu..kad sam se vratio..skoro sam bio spreman mijenjati se  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 18, 2017, 23:13:53
ja sam vozio Gileru 500..jedva me Čmeki natjerao da se odem voziti dok mi je KLV bio na servisu..kad sam se vratio..skoro sam bio spreman mijenjati se  :smijeh:

Zamisli kako ide onda ova od 800 ... raketa, majke mi

Suki

Citat: Ponti  u Prosinac 18, 2017, 23:15:39
Zamisli kako ide onda ova od 800 ... raketa, majke mi
...GP 800 mi je bila uži izbor kad sam se riješavao Beva :thumbup:, ali bez obzira na sve, nisam pogriješio sa Stromom :ooda:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: agolac  u Prosinac 18, 2017, 23:12:56
Čox je naviše govorio o ciklistiki koja je njemu bila pušiona i nije vjerovao motoru.  :thumbup:
Ne vjerujem ni ja svojoj Apriliji ni 5% kad sam na obje 17-ice ..a kad sam ostavio prednju 19, a mijenjao sam zadnju cestovnu..to je bio drugi svijet..vozim ga ko bicikli..nemam šta lagat..zna i Suki i Osy ..za nevjerovat, al je tak
Dali je to nekakva navika na 17 i 19 jer se motor sasvim drugačije vozi i ruši (countersteering)..dok se na objema 17-icama motor više ruši tijelom nego volanom..ne znam..al znam da mi na 17-icama prednji kotač pobjegao nekoliko puta..dok na 17-19 nikad..ama baš nikad
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Prosinac 18, 2017, 23:19:38
Ne vjerujem ni ja svojoj Apriliji ni 5% kad sam na obje 17-ice ..a kad sam ostavio prednju 19, a mijenjao sam zadnju cestovnu..to je bio drugi svijet..vozim ga ko bicikli..nemam šta lagat..zna i Suki i Osy ..za nevjerovat, al je tak
Dali je to nekakva navika na 17 i 19 jer se motor sasvim drugačije vozi i ruši (countersteering)..dok se na objema 17-icama motor više ruši tijelom nego volanom..ne znam..al znam da mi na 17-icama prednji kotač pobjegao nekoliko puta..dok na 17-19 nikad..ama baš nikad

OK, ali to su sve subjektivni osjećaji nekoga tko je kupio motor i želi da se ne osjeća nesigurno u zavoju. Jebiga, strom je tu super, TDM očito nije. Fak it  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tonciv666

Sta se tice snage nisu uopce za usporedbu..zanima me kakav je jer sam ga ima negdi u pozadini da bi ga mozda cak uzea za prominu ali me nije kupia..

...


agolac

Citat: tonciv666  u Prosinac 19, 2017, 00:16:44
Sta se tice snage nisu uopce za usporedbu..zanima me kakav je jer sam ga ima negdi u pozadini da bi ga mozda cak uzea za prominu ali me nije kupia..

...

....pa si kupia drlo  :kisa: :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Prosinac 19, 2017, 00:27:46
....pa si kupia drlo  :kisa: :smijeh:
Ono je jeben motor, ima zvuk i radi ko avion. Nisam ga još provozao ali ne sumnjam da leti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Prosinac 19, 2017, 00:34:00
Ono je jeben motor, ima zvuk i radi ko avion. Nisam ga još provozao ali ne sumnjam da leti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


ali je bmw  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain