Strom 650 vs. TDM 900

Autor Čox, Prosinac 18, 2017, 20:40:00

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: agolac  u Prosinac 19, 2017, 00:37:17

ali je bmw  :smijeh:
Lako za njega, muči me puknut dihtung glave od kenje, i zamiješao je ulje i vodu, a voda u St nije za piće. Sto problema!!! Koliko dođe dihtung glave!

To se Osyu i Tibiju nikad neće dogoditi!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Prosinac 19, 2017, 00:42:35
Lako za njega, muči me puknut dihtung glave od kenje, i zamiješao je ulje i vodu, a voda u St nije za piće. Sto problema!!! Koliko dođe dihtung glave!

To se Osyu i Tibiju nikad neće dogoditi!!!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ma sića, 23 EUR

https://www.motorcyclespareparts.eu/suzuki-parts/motorcycles/dl650-v-strom-2006/front-cylinder-head-457071.aspx

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Nekako sumnjam da se voda mješa s uljem. :misli:
To kondenziranje svako malo neko spomene.

Opet da je ne znam šta, može biti brtva vodene pumpe koja je opet sića. Brtva poklopca i novo ulje će vjerovatno sve da riješe...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Vjerovatno je netko nakrivo stavio brtvu glave nakon čekinga ventila...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

fatboy


Osy

Eto, lijepo Suki jučer napiše da se hvali V Strom, a vi opet drvlje i kamenje... :-X

Špoki

Strom is the best, fuck the rest :ooda:, jel dobro ovako :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Osy


fatboy

Ti bolje upali klimu tamo di ti je akumulator, da ne smrzne..... :belj:

Špoki

Aj ti lagano pali i gasi onu svoju Hondu da ne krepa do proljeća :belj:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

zorro

Citat: tonciv666  u Prosinac 19, 2017, 00:16:44
Sta se tice snage nisu uopce za usporedbu..zanima me kakav je jer sam ga ima negdi u pozadini da bi ga mozda cak uzea za prominu ali me nije kupia..

...
Vozio sam ga jednom prilikom u Livnu, Gato mi dao..i nije mi "sjeo" .. i to je moj osobni dojam..vozio sam i kenju.. i jedino što mogu reći da je stvarno vozna i fluidna u niskim (po gradu i za kruzanje) ..ko biciklov :thumbup: ..i to je jedina prednost naspram TDM-a ..al opet..to je moje individualno mišljenje i osjećaj koji opet mogu povezati s onim dvije 17-ice i 17-19 na koje sam navikao i leži mi bolje svaki enduro motor 
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Citat: Špoki  u Prosinac 19, 2017, 07:25:23
Aj ti lagano pali i gasi onu svoju Hondu da ne krepa do proljeća :belj:

Nemaš brige...ako i krepa, riješit ćemo... :P

Josip-Sepp

pročitao sam četiri strane ovog rewieva i jebomepas ako sam našao više od tri suvisle rečenice  :misli:

opet se pokazalo da o malom stromu i tdm-u najviše znaju oni koji jedva da su sjeli na oba  :smijeh:

neću se ponavljati, tu na forumu je negdje moja impresija oba motora pa tko ima volje i želje naka potraži...........ali.........

meni i za ono što ja hoću i trebam, mali strom je zakon a novi veliki najbolji  :thumbup: (starog nisam probao)


update; evo našao sam
http://vstrom-klv.eu/index.php/topic,430.msg17253.html#msg17253

gianni

Na sektaskom forumu TDM ne moze nikako biti bolji od Kenye :misli:, na cesti je situacija ipak drugacija  :ooda:.
900 i 650 nisu bas za objektivnu usporedbu, vozio sam oba i to dovoljno puta.
A kome koji vise odgovara, pa te su price vec dosadile...

zorro

Citat: gianni  u Prosinac 19, 2017, 17:42:27
, na cesti je situacija ipak drugacija  :ooda:.
900 i 650 nisu bas za objektivnu usporedbu, vozio sam oba i to doviljno puta.
A kome koji vise odgovara, pa te su price vec dosadile...
:bravo: ..i meni trenutno zbog xy razloga više odgovara manji i lakši motor pa mi ne pada na pamet trubiti da je pegaso bolji od Caponorda..Stroma ..TDM-a il nedaj bože kraljice Afrike  :-*  .. itd. ..eto samo zato jer se vozi lako ko biciko  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: