Strom 650 vs. TDM 900

Autor Čox, Prosinac 18, 2017, 20:40:00

« natrag - naprijed »

Josip-Sepp

možda je TDM super, ali ja nisam shvatio koji se kua htjelo postići s njim ?

Putni motor ?! Zaštita od vjetra nikakva, udobnost još gora, svjetla žešća banana

Jedino vidim njegov smisao kao gradski motor za vožnje na posao ili plac.

On je meni k'o maketa stirlingovog motora, lijep za pogledati no potpuno beskoristan  :P

zorro

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 19, 2017, 19:26:04
možda je TDM super, ali ja nisam shvatio koji se kua htjelo postići s njim ?

Putni motor ?! Zaštita od vjetra nikakva, udobnost još gora, svjetla žešća banana

Jedino vidim njegov smisao kao gradski motor za vožnje na posao ili plac.

On je meni k'o maketa stirlingovog motora, lijep za pogledati no potpuno beskoristan  :P
Pa sport touring motor ..i za tu namjenu kak je i konstruiran..motor je odličan
Meni osobno se također ne sviđa ..ali znam da je motor dobar i da se s njim može dobro muški voziti
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 19, 2017, 19:26:04
možda je TDM super, ali ja nisam shvatio koji se kua htjelo postići s njim ?

Putni motor ?! Zaštita od vjetra nikakva, udobnost još gora, svjetla žešća banana

Jedino vidim njegov smisao kao gradski motor za vožnje na posao ili plac.

On je meni k'o maketa stirlingovog motora, lijep za pogledati no potpuno beskoristan  :P

U tome je čar motora, da ne služi ničemu osim zabavi.  :ooda:
Sve je puno lakše autom, pa opet svi mi ovdje volimo motore.
I čoperi nisu ni za što, pa ih opet ljudi vole. HD je kultni motor, a voziti preko 100kmh drhti i trese kao da ima 14 somarnih korpi. Čemu služi motor koji košta 30 T eura? Čemu služi Hoss Boss ili Gold Wing ..... ili čemu služi Aprilia Pegaso??  :buahaha:

Odgovor je... služe samo zabavi, ničemu drugom.

zorro

Citat: Ponti  u Prosinac 19, 2017, 20:13:02
..... ili čemu služi Aprilia Pegaso??  :buahaha:

Factory molim..Factory  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: zorro  u Prosinac 19, 2017, 20:17:09
Factory molim..Factory  :ebudale:

Oprostite, ubuduće ću paziti na taj vrlo bitni detalj


:belj:

Josip-Sepp

Citat: Ponti  u Prosinac 19, 2017, 20:13:02

Odgovor je... služe samo zabavi, ničemu drugom.

stvar je u tome da sa TDM-om nema zabave...........meni  :huh:

i zato bi bilo super da netko tko voli TDM napiše zašto ga voli, kaj ga to veseli,zabavlja i tjera da vozi baš taj motor
jer znam dva dečka koji su kupili i jako kratko vozili TDM, nijednom nije lego pa su ih se jako brzo riješil

zorro

Gato je ođe regan..sad ću mu javiti da ti dođe odgovorit na pitanje
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 19, 2017, 20:22:37
stvar je u tome da sa TDM-om nema zabave...........meni  :huh:

i zato bi bilo super da netko tko voli TDM napiše zašto ga voli, kaj ga to veseli,zabavlja i tjera da vozi baš taj motor
jer znam dva dečka koji su kupili i jako kratko vozili TDM, nijednom nije lego pa su ih se jako brzo riješil

A čuj, ljudi obožavaju tomose i s njima uživaju.... aloooo, kako netko može uživati na apn-u ili 14-ici??  Moj šogor ima somaru klv-a i barem 3-4 tomosa. Ubijem ga pljuvanjem po tim tomosima, a on više gušta s njima nego s pravim motorom. Ide u grad Korčulu (45 km) s apencom, a ne sa somarom. Meni je to hereza, a on uživa u tome.... i neka uživa. A eto i jedne poslovice ... svaka budala ima svoje veselje, tako i ja i on i mi svi.

Čox

Alooo, nisam ja reko da tdm ne valja i da nije zabavan, i reko sam da stromu fali tih 10-15 konja kojih tdm ima više. Kad sam kretao s tdm-om, tri put me dizo na zadnji, kod kretanja, kad se prva razvrti i kad prešaltam u drugu...a to je sa malim stromom znanstvena fantastika.
S druge strane od senja do karlobaga, tdm-u tih 15 konja ništa ne znači na brzinama preko 100...120 da ne kažem 160. Strom je tu apsolutni vladar zavoja i malo motora mu može pobjeć. A sa suputnicom se razlika još više osjeti. I tdm se brzo može vozit, ali...nije to to.

Josip-Sepp

Citat: zorro  u Prosinac 19, 2017, 20:26:31
Gato je ođe regan..sad ću mu javiti da ti dođe odgovorit na pitanje

:thumbup:

tak je,  jedan lagani osvrt kaj ga veseli kod tdm-a, kaj je čovjeku važno a za kaj ga boli briga
definitivno da tdm ima svojih prednosti i kvaliteta 

gianni

Mali Strom je inace zabavan za popizdit, nit ide nit koci :smijeh:
Prakticnost i pouzdanost su mu vrline :thumbup:
Ma bolje odoh odavde malo na KLE forum, tam ima i duhova :ebudale:

Gato

Citat: Josip-Sepp  u Prosinac 19, 2017, 19:26:04
možda je TDM super, ali ja nisam shvatio koji se kua htjelo postići s njim ?

Putni motor ?! Zaštita od vjetra nikakva, udobnost još gora, svjetla žešća banana

Jedino vidim njegov smisao kao gradski motor za vožnje na posao ili plac.

On je meni k'o maketa stirlingovog motora, lijep za pogledati no potpuno beskoristan  :P

Citat: zorro  u Prosinac 19, 2017, 20:26:31
Gato je ođe regan..sad ću mu javiti da ti dođe odgovorit na pitanje


Kolegstvo moje i ti bi da ja na ovakve nebuloze odgovaram...? :-X
To ti je otprilike kao kad bih pokušao objasniti notornom cajkarošu u čemu je ljepota bluesa ili rocka.

keko

Citat: Gato  u Prosinac 19, 2017, 23:47:45
Kolegstvo moje i ti bi da ja na ovakve nebuloze odgovaram...? :-X
To ti je otprilike kao kad bih pokušao objasniti notornom cajkarošu u čemu je ljepota bluesa ili rocka.
.. hahaha, dugo nisam pročital ovak dobar odgovor, Gato  :thumbup:
..svak od nas vozi ono kaj mu paše i kaj voli i to je jedina bit svega, neko voli fićeka, neko spaćeka  :)
.. uživajte u onom kaj volite  :vino:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: keko  u Prosinac 20, 2017, 06:49:09
.. hahaha, dugo nisam pročital ovak dobar odgovor, Gato  :thumbup:
..svak od nas vozi ono kaj mu paše i kaj voli i to je jedina bit svega, neko voli fićeka, neko spaćeka  :)
.. uživajte u onom kaj volite  :vino:
Pa narravno... :thumbup:

Ćoso

Citat: Gato  u Prosinac 19, 2017, 23:47:45
Kolegstvo moje i ti bi da ja na ovakve nebuloze odgovaram...?
To ti je otprilike kao kad bih pokušao objasniti notornom cajkarošu u čemu je ljepota bluesa ili rocka.


Evo po mog stroma dolazi u petak čovjek koji je do sada vozio TuDuM 900. Nadam se da se neće jako razočarati