Triumph Tiger 800

Autor Mrki, Siječanj 24, 2018, 10:35:11

« natrag - naprijed »

Špoki

Kad Mrki zamijeni narančastog, ja ću plavog :ooda: znači nikad :smijeh: :P
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

agolac

Citat: Špoki  u Siječanj 26, 2018, 22:30:08
Kad Mrki zamijeni narančastog, ja ću plavog :ooda: znači nikad :smijeh: :P

Pa što da ga mjenja, motor se tek razradio :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Milanezi

Svidja mi se ovaj motor od trenutka kada sa pojavio. Detalji na njemu su još uvek nepoznanica za većinu japanaca, filigranski uradjeni. Zvuk triple mašine, muzika za uši. Mnogo mi se svidja, strašan motor. Triumph mi je uvek bio nekako poseban, najbliži srcu od svih proizvodjača motocikala.
Vidim da su i oni podlegli novom trendu lcd instrumenata  :puke:


Patak

Odličan cestovni motocikl s 3 cilindra, kojeg proizvođač gura među dual sport (GS, off road vožnju) gdje mu nije mjesto.

Milanezi

Misliš da je gs sposobniji od xc verzije za offroad?
Meni je taj xc dosta slican f800.

Patak

Citat: Milanezi  u Siječanj 27, 2018, 00:35:04
Misliš da je gs sposobniji od xc verzije za offroad?
Meni je taj xc dosta slican f800.

Mrvicu bolji (F800GS).
Sličan jako sličan, ali bolji je agregat za cestu ovaj truimph - međuustalim je cestovni motor s odličnim agregatom ali marketing ga gura u dual sport segment velikih motora.

Radije bi ga uspoređivao s yamaha tracer-om.

Milanezi

Ne znam da li znaš, tiger 800 se radi u 2 verzije.
Roadie, sa 19 cola prednjim točkom i xc verzija koja ima 21 col prednji točak sa žbicama. Ta xc varijanta ima i drugačije ogibljenje, primerenije offroad vožnji. Po meni je ta verzija direktni konkurent f800.
Ova verzija sa 19 colovnim točkom kao što je na prethodnim fotkama prikazana jeste za uporedjivanje sa tracerom ili hondom crossrunner. 

Patak

Citat: Milanezi  u Siječanj 27, 2018, 01:19:33
Ne znam da li znaš, tiger 800 se radi u 2 verzije.
Roadie, sa 19 cola prednjim točkom i xc verzija koja ima 21 col prednji točak sa žbicama. Ta xc varijanta ima i drugačije ogibljenje, primerenije offroad vožnji. Po meni je ta verzija direktni konkurent f800.
Ova verzija sa 19 colovnim točkom kao što je na prethodnim fotkama prikazana jeste za uporedjivanje sa tracerom ili hondom crossrunner.

Probao oba dva, jednog imao :ooda:

Ponavljam, po mome skromnom mišljenju triumph bi više sreće našao da je taj 800 plasirao kao cestovni motor (3 cilindra  :thumbup:) ...

220kg i off road :smijeh: ne moj meni te fore pokušavati prodavati :vino:

Milanezi

Patak, ja te tek sada ništa ne razumem, al majkemi :)
Triumph i gura xr varijantu kao putni motor, a isto tako gura xc varijantu kao pandan f800, tj više offroad varijantu.
Kazes 220 kg i offroad ne idu zajedno. Ktm 990 adv ima neku kilu manje od tigera, a nova Africa skoro 15 kg više od njega, dct verzija skoro 20 kg. Kako je onda Afrika više enduro od tigera, a smatram da je i ona rame uz rame sa f800.
Kojeg tigera si imao?


Patak

Citat: Milanezi  u Siječanj 27, 2018, 01:46:24
Patak, ja te tek sada ništa ne razumem, al majkemi :)
Triumph i gura xr varijantu kao putni motor, a isto tako gura xc varijantu kao pandan f800, tj više offroad varijantu.
Kazes 220 kg i offroad ne idu zajedno. Ktm 990 adv ima neku kilu manje od tigera, a nova Africa skoro 15 kg više od njega, dct verzija skoro 20 kg. Kako je onda Afrika više enduro od tigera, a smatram da je i ona rame uz rame sa f800.
Kojeg tigera si imao?

Prepisuješ specifikacije, barataš s podacima a u stvarnosti 0 bodova. Si kad vozio +220 kg off road? Da jesi na bi znao o čemu pričam :smijeh:. Imao f800gs, 15000km pod nogama, probao još teže "dual sport" motore... 

KTM je priča za sebe - 990 nisam probao, budem skoro možda i kupio ako ne 1090 :shhh: BTW ktm šije gs, afričicu i ostale za 10 godina

Milanezi

Malo si drzak, a i bezobrazan.
Nista ja ne prepisujem, niti čitam specifikacije. Postavljam ti jednostavno pitanje prethodna 3 posta, na koja ti očigledno nemaš odgovor. Po čemu tiger 800 xc nije offroad motor???
Odgovor očigledno nemaš, jer da imaš napisao bi. Pominješ težinu, koja je u neki kilogram tu negde sa istima iz klase. Ima težih, a ima i lakših.
Kažeš triumph xc je čisto putni motor. To možda kod tebe, namunjenog offroad vozača. Kod svih ostalih je taj motor uz rame sa f800 i motor koji je napravljen od strane Triumpha da bude glavni konkurent bmw.
Ktm nisi probao ali znaš da šije ostale za 10 godina. Verovatno si čitao po forimima i gledao specifikacije, čim si stekao takav dojam, verovatno.
Pošto vidim da si opasan i namunjen offroad vozač, ne bih te više zadržavao. Aj zdravo.

Suki

Citat: Patak  u Siječanj 27, 2018, 02:05:48
KTM je priča za sebe - 990 nisam probao, budem skoro možda i kupio ako ne 1090 :shhh: BTW ktm šije gs, afričicu i ostale za 10 godina

...Patak, sad kažeš da je Africa afričica :), ali to nisi rekao kad si sjeo na nju :smijeh:. Zapravo, nisi ništa rekao zato jer ti se vilica objesila do poda :ooda: :-X

:buahaha:
:moto2:

098 9232180

Saxi

Patak je samo malo pače koje naglas gače, Miki 'naoada' činjenicama a ti vozio F800GS, ostalo nisi ali znaš bilje od njega koji jeste. Uz svo dužno poštovanje prema off-road turama koje praviš I voziš i koje čitam i uživam, u ovoj temi si nekorektno i načisto omanuo.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


tibertov

Najbolji motor za offroad i onroad je gsa... :smijeh:

Osy

Citat: tibertov  u Siječanj 27, 2018, 10:07:08
Najbolji motor za offroad i onroad je gsa... :smijeh:
:ooda: :ooda: :ooda: auuuuu...saće nas zatrpat zemljom :smijeh: