Triumph Tiger 800

Autor Mrki, Siječanj 24, 2018, 10:35:11

« natrag - naprijed »

Patak

Citat: Mrki  u Siječanj 28, 2018, 00:55:22
Sve je to meni jasno.. meni nije jasno zašto se ti toliko pjeniš zbog toga.. pa nismo na hardcore off road forumu..  :misli:
Jbg ljudi kupuju Mac-ove od 10000+kn da bi gledali jubitu i pisali u Wordu.. ajd ti njima objasni da je to overkill.. Ali jbg izreklamirano im je da im to treba.. :)

Kolega, ne pjenim se :vino: Nego ljudi ne razumiju to, i pokušavam im to na jeftiniji način objasniti tj. nisam mogao više progutati tu formu enduro. :blato:

Toni

Nu sta ste se naostrili. Ja vozin afriku  samo po asfaltu i ne pada mi na pamet vozat po makadamu. Jedino znam da ako bas budem mora mogu otic i sa asfalta. Da budem posten najvise sam je uzeja jer mi je bila lipa. Koliko je lipa za gledat lipa je za vozit. Patak ipak si u pravu. Sve je to sranje i reklama.
Nije mi nista.

Osy

Citat: Toni  u Siječanj 28, 2018, 05:03:48
Nu sta ste se naostrili. Ja vozin afriku  samo po asfaltu i ne pada mi na pamet vozat po makadamu. Jedino znam da ako bas budem mora mogu otic i sa asfalta. Da budem posten najvise sam je uzeja jer mi je bila lipa. Koliko je lipa za gledat lipa je za vozit. Patak ipak si u pravu. Sve je to sranje i reklama.
Potpisujem :thumbup:

damjandugi

To ti je isto ko kod automobila.Oče da nam uvale što više SUV,kao najbolji tip vozila.Za sve namjene.
Ma jok.Imao sam Ford Kuga točno 7 mjeseci,pa prodao sa takvim veseljem.Jedini plus je da se vidi dalje i da lakše sjedneš u njega.Sad kad se vozim ponovo u Volvo limuzini to je to.
A motor sa kojim se vozim je za samo vožnju po asfaltu i malkice lijepog makadama-ko onaj kad se spuštaš prema Štrbačkom buku.I ništa više.To ja znam.

zorro

Zato postoji termin PUTNI ENDURO..i tko je iole normalan..zna sto taj pojam znaci i koje su mogucnosti takvog motora..svako pretjerivanje vodi u vonabicizam [emoji16]

Poslano prekoku*ca

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Špoki

Meni je ovaj Tiger 800 skroz  :-* jel on samo za cestu ili je i za malo makadama ili je za off uopće mi ne smeta...nisam vonabić, neću na off tak da :belj:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Patak je pravi enduraš i normalno je da ga sekira kada se ljudi sa nazivima trpaju u nešto što nisu.. naravno ne svojom krivicom.. to je tako izreklamirano, i takvi termini se koriste..

Patak nisi ni svjestan šta si si napravio.. sada ćemo ti svaki put kada parkiramo motor na makadam slikati i ljepiti tu uz komentar da smo na Enduro vožnji :)

bansi


zorro

Bogumi negdi na 14:00 fino pljusnu  :-\
od polovice videa gledam nešto čudno  :huh: kakav je to motor u nekim trenucima ispred njega  :misli: .. kad pred kraj na 16:17  :ebudale:  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: zorro  u Veljača 19, 2019, 12:24:53
Bogumi negdi na 14:00 fino pljusnu  :-\
od polovice videa gledam nešto čudno  :huh: kakav je to motor u nekim trenucima ispred njega  :misli: .. kad pred kraj na 16:17  :ebudale:  :smijeh:

:smijeh: :smijeh:

Patak

400+ eu štete za samo 20 min :bravo:


bansi

Od kud si došo do te cifre :) :)

Bagy

Jebenica!  :thumbup: I, jel to na kraju enduro motor ili ne?!?  :misli:
mob: 095/573-6874

Patak

Citat: bansi  u Veljača 19, 2019, 13:59:12
Od kud si došo do te cifre :) :)

polomiš windscreen, handguards te volan saviješ i eto ti cifre...

Fino fijuče agregat :thumbup:

bansi

Citat: Patak  u Veljača 19, 2019, 19:32:15
polomiš windscreen, handguards te volan saviješ i eto ti cifre...

Fino fijuče agregat :thumbup:
Ma to sve Roki polemi :) :)