Pouzdanost motocikala

Autor Mrki, Veljača 20, 2018, 18:43:21

« natrag - naprijed »

keko

Citat: Ponti  u Veljača 20, 2018, 19:44:59
Ako gledamo postotke od dva advenčera zračnjaka na ovom forumu ili tvoj ili Tibijev ne valja  :buahaha: :buahaha:
:rofl: :rofl: :rofl:
Tibiiiiiii jes vidio ovo, veli Osy njegov ok, dakle tvoj je u qrcu  :P :smijeh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Volim ja zajebanciju Ponti, vise nego jesti! Sve ti je jasno onda... ;) Nemali broj puta sam se i sam smijao na svoj racun kad su fore bile dobre.
Ali brate mili ovo podjebavanje bavarskog cuda po svim temama, da ne kazem ruganje bespotrebno, meni jednostavno ide na nos...ako  ces iskreno
Isto ko i kategoriziranje zasto je tko kupio kakav motor, jer kako ces s njim u jebenu sumu ili ga polozit do fuzica u zavoj... :puke:

Pa kako god tko shvatio.... :-*

Mrki

Ma Fat se ljuti jer su Yamaha i Suzuki ispred Honde :)

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:00:03
Volim ja zajebanciju Ponti, vise nego jesti! Sve ti je jasno onda... ;) Nemali broj puta sam se i sam smijao na svoj racun kad su fore bile dobre.
Ali brate mili ovo podjebavanje bavarskog cuda po svim temama, da ne kazem ruganje bespotrebno, meni jednostavno ide na nos...ako  ces iskreno
Isto ko i kategoriziranje zasto je tko kupio kakav motor, jer kako ces s njim u jebenu sumu ili ga polozit do fuzica u zavoj... :puke:

Pa kako god tko shvatio.... :-*
..opet isto   :smijeh:
..puno se priča..malo se kaže..padaju flaše s naše stalaže  :bzvz:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:00:03
Volim ja zajebanciju Ponti, vise nego jesti! Sve ti je jasno onda... ;) Nemali broj puta sam se i sam smijao na svoj racun kad su fore bile dobre.
Ali brate mili ovo podjebavanje bavarskog cuda po svim temama, da ne kazem ruganje bespotrebno, meni jednostavno ide na nos...ako  ces iskreno
Isto ko i kategoriziranje zasto je tko kupio kakav motor, jer kako ces s njim u jebenu sumu ili ga polozit do fuzica u zavoj... :puke:

Pa kako god tko shvatio.... :-*
Apsolutno te potpisujem...a pogotovo jer se opetuje podjebavanje na moj račun kao koji sam jadnik jer nemam para, a vozim GSA...
Sve vas bi trebao bolit qrtz koliko tko ima novaca i kad tako nešto pročitam tu za mene prestaje zajebancija.
Tako da molim one koji to i dalje rade, iako sam već napisao da nije u redu, da se bolje suzdrže od komentara, jer tako pred svima ispadaju pametniji...
Eto toliko :gimme5:

zorro

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 20:06:58
Apsolutno te potpisujem...a pogotovo jer se opetuje podjebavanje na moj račun kao koji sam jadnik jer nemam para, a vozim GSA...
Sve vas bi trebao bolit qrtz koliko tko ima novaca i kad tako nešto pročitam tu za mene prestaje zajebancija.
Tako da molim one koji to i dalje rade, iako sam već napisao da nije u redu, da se bolje suzdrže od komentara, jer tako pred svima ispadaju pametniji...
Eto toliko :gimme5:
..a mislim..sad ga stvarno sereš u PM    :thumbdown:  ..nema šanse da je bilo tko aludirao na to što si napisao..tak da..ev ti jedan lajk za to  :puke:
;)  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:00:03
Volim ja zajebanciju Ponti, vise nego jesti! Sve ti je jasno onda... ;) Nemali broj puta sam se i sam smijao na svoj racun kad su fore bile dobre.
Ali brate mili ovo podjebavanje bavarskog cuda po svim temama, da ne kazem ruganje bespotrebno, meni jednostavno ide na nos...ako  ces iskreno
Isto ko i kategoriziranje zasto je tko kupio kakav motor, jer kako ces s njim u jebenu sumu ili ga polozit do fuzica u zavoj... :puke:

Pa kako god tko shvatio.... :-*

Pa, nisam ja napisao da se 40% bmw-a kvari.iii ito u ovoj temi. To je službeni podatak.  :buahaha:
U onoj temi onaj preskače balvan kao da na misu ide.  :smijeh:

A zajebancija je jebeni POJAM daleko od ruganja ili imenice "glup" koju mi imputiraš, kao da ja držim ljude koji su kupili nešto drugo od japanca. A to nije tako! Samo je zajebancija u pitanju. Boli me qc tko što vozi, koliko vozi i vozi li uopće ili ga glanca u garaži.
Samo mi nije jasno što ta zafrkancija tebe vrijeđa? Ako ti zafrkancija smeta ili želiš samo ozbiljne i REALNE teme i postove, imaš onaj IB-ov forum (to zato jer je zadnjih dana iznimno popularan :buahaha:)



fatboy

Citat: zorro  u Veljača 20, 2018, 20:04:19
..opet isto   :smijeh:
..puno se priča..malo se kaže..padaju flaše s naše stalaže  :bzvz:

Ne znam cemu se ti smijes, ali bitno da ti je veselo.... :P

A Ponti citam taj tvoj odgovor...jesi ti citao moj prije nego si pisao?

Ponti

Citat: Osy  u Veljača 20, 2018, 20:06:58
Apsolutno te potpisujem...a pogotovo jer se opetuje podjebavanje na moj račun kao koji sam jadnik jer nemam para, a vozim GSA...
Sve vas bi trebao bolit qrtz koliko tko ima novaca i kad tako nešto pročitam tu za mene prestaje zajebancija.
Tako da molim one koji to i dalje rade, iako sam već napisao da nije u redu, da se bolje suzdrže od komentara, jer tako pred svima ispadaju pametniji...
Eto toliko :gimme5:

Za ovo ćeš dobiti šamarčinu od mene, onako jednu odgojnu :tongue:

Kakve veze imaju tvoji, moji, nečiji novci s 40% pokvarenih bemveja :buahaha:

I zašto misliš da nemaš para, ja nemam para i ljut sam zbog toga ... eno prodaju se državni stanovi u Zg, a ne mogu kupiti niti jednog.... psm i državi i neimaštini i porezima i spomeničkoj renti i svemu ostalom

Mrki

Ponti se ima pravo zajebavati i nitko mu ne može zamjeriti... on vozi Reno.. :)

Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:18:57
Ne znam cemu se ti smijes, ali bitno da ti je veselo.... :P

A Ponti citam taj tvoj odgovor...jesi ti citao moj prije nego si pisao?

Ajde molim te objasni mi :  da ne kazem ruganje bespotrebno
Što ti to znači da ne kažem kada kažeš?

Ponti

Citat: Mrki  u Veljača 20, 2018, 20:19:32
Ponti se ima pravo zajebavati i nitko mu ne može zamjeriti... on vozi Reno.. :)

A i to što kažeš  :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:18:57
Ne znam cemu se ti smijes, ali bitno da ti je veselo.... :P

A Ponti citam taj tvoj odgovor...jesi ti citao moj prije nego si pisao?
Pa smijem se jer ono  :smijeh: ..ja osobno stvarno ne znam što bi napisao na te tvoje postove..sve nekak obilaženje ko lisica oko vruče kaše  :bzvz: ..i onda se čudiš kad ti Ponti odgovori onak kak bi i ja..al nisam baš toliko pismen ko on  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy

Ajmo redom

Ponti - ja sam rekao da MENE zivcira to, nisam implicirao da je itko glup, a ako me imalo poznajete znate da ja nisam taj koji bi ista vrijeđao sto radi netko drugi, dokle god se ne tice nekih stvarnih vrijednosti (djeca, bliznji, postenje i sl)

Zorro - shvatio sam ja cemu se ti smijes, salo mi jos nije mozak preuzelo. Stvar je u tome da ti svaki put ocekujes neku zvijersku repliku na sve. Valjda volis gledati kako ljudi istjeruju nesto. U rimsko doba bi bio u prvom redu arene.
I to ti njje prvi put da spominjes uz moje komentare.  Ne znam sta bi htio da napisem. Ja sam napisao sta.me smeta, ali sta? Nije dosta prosto ili krvavo ili sta li vec...
Ti si podjebavao da su vonabići ovi sto su krenuli po terenu. Sad ti ne izlazis iz sume. Dobro znas kako sam se ja popickao sa ib na forumu i zasto. Nisam primjetio da si mu to ti isao reci. U dijelu drugog foruma si cak imao pomirljiv ton nekoliko puta na neke njegove postupke, dok ovaj nije skroz prolupao... Jesam se ja tebi podsmjehivao?
Ti kad pomislis da se netko tebe dotice, skaces na zadnje noge. Ja izrazim svoje jebeno misljenje i ne inzistiram oko toga da ga svi prihvate, ti se cerekas?!? Zabavno? Meni ne...

tibertov

Mene staro drlo od bmwa sa 70tis km nije nigdje ostavilo za razliku od novog stroma sa 16tis km...tako da je ta statistika u kurcu [emoji23]