Pouzdanost motocikala

Autor Mrki, Veljača 20, 2018, 18:43:21

« natrag - naprijed »

agolac

Citat: tibertov  u Veljača 20, 2018, 20:39:34
Mene staro drlo od bmwa sa 70tis km nije nigdje ostavilo za razliku od novog stroma sa 16tis km...tako da je ta statistika u kurcu [emoji23]

Eto, još jedan dokaz da je tvoj u banani a ne Osyev  :buahaha:
Prošli bio dobar, onda ovaj neće, 40%  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: tibertov  u Veljača 20, 2018, 20:39:34
Mene staro drlo od bmwa sa 70tis km nije nigdje ostavilo za razliku od novog stroma sa 16tis km...tako da je ta statistika u kurcu [emoji23]
Evo ga živ je, opravio GSA pa došao da podjebava, a za to vreme smo osuli paljbu po Osyju... sto se mene tice, vidim da će biti hebacine samo takve I sprdancije, mislim to je jedini cilj zbog kojeg se javljam ovde, jer da zezam hanumu kao vas ostale dobio bih pp picki I više me ne bi bilo [emoji23]
Znači, sve one koje sam hebo, hebacu jos i to isključivo jer ste mi dragi, a ako se neko oseća zapostavljenim, imajte na umu da mi je 20 godina bilo pre 2,5 decenije, uz svu želju nisam u formi, ali zato kad vam stanu ti Bemweji bicu prvi koji će da dodje da priskoci u pomoc i da vam priča viceve, jer se u mehaniku ne razumem ič a od alatki imam samo mozak i lizalicu [emoji16]🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zorro

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:39:28

Ti si podjebavao da su vonabići ovi sto su krenuli po terenu. Sad ti ne izlazis iz sume. Dobro znas kako sam se ja
Evo neću se referirati na ostalo jer si nadrobio da pas s maslom nebi mogao pojesti  :puke:
..nego samo na ovo citirano..jer iza toga i dalje stojim..VONABIĆI su mi i dalje oni koji s motorom od 250 KG idu..tj pokušavaju ići po kojekakvim hajmo reć..TEŠKIM terenima..a na kraj krajeva..vonabići su na onom forumu bili posebna UMIŠLJENA rasa koja je non stop žugeljala oko offanja na forumu..i više je to bilo u igri nego OFF s motorima.. ak ti to ne kužiš i ne možeš konačno shvatiti ..onda ti je definitivno salo pojelo mozak  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tonciv666


Ponti

Citat: fatboy  u Veljača 20, 2018, 20:39:28
Ajmo redom

Ponti - ja sam rekao da MENE zivcira to, nisam implicirao da je itko glup, a ako me imalo poznajete znate da ja nisam taj koji bi ista vrijeđao sto radi netko drugi, dokle god se ne tice nekih stvarnih vrijednosti (djeca, bliznji, postenje i sl)



Bitno da je cijeli svijet sto kupuje BMW i druge brandove glup...pametni su samo ovi sa japancima...mos mislit... :-X

Zašto te to živcira, zato što nisam u pravu glede bmw-a ili zato što ti voliš bmw, pa te diram u tvoje svetinje?

Kada već ne objašnjavaš " da ne kažem" a kažeš, objasni mi onda ovu tvoju rečenicu na dnu citata. Na koga se to referiraš? Na mene, jer ja zajebavam s postotcima?
Tko je uopće to pomislio što ti pišeš, odakle ti to?
Ti doslovno, jasno i nedvosmisleno kažeš da svi mi koji vozimo japance držimo ove druge glupima. Ili ih možda samo ja držim glupima?
I ne, vjerojatno moja baba nešto implicira, a ne ti.

Uostalom, kako bih se ja proveo na bmw forumu, razmisli malo i o tome. Ko im je kriv što su kupili bemveje  :buahaha:

gianni

Kad ono nejebica pocinje ozbiljnije djelovati :misli: oko pet banki ili :smijeh:

zorro

Citat: Ponti  u Veljača 20, 2018, 20:52:26

I ne, vjerojatno moja baba nešto implicira, a ne ti.
isto tak on misli da sam ja glup  :-\  pa da ne znam na kog on implicira ono :

..zasto je tko kupio kakav motor, jer kako ces s njim u jebenu sumu ili ga polozit do fuzica u zavoj...

..eheheeee..znam te ptico dok si golub bila  :buahaha:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: gianni  u Veljača 20, 2018, 20:55:49
Kad ono nejebica pocinje ozbiljnije djelovati :misli: oko pet banki ili :smijeh:
..ae...+ - 10 god.  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ponti

Citat: gianni  u Veljača 20, 2018, 20:55:49
Kad ono nejebica pocinje ozbiljnije djelovati :misli: oko pet banki ili :smijeh:

Kad si već počeo, prenesi nam svoje iskustvo  :buahaha:

fatboy


zander

Ljudi!!!! :) Opustite se malo! :ooda: Ne treba ni podjebavati, nije lepo, niti se ljutiti na podjebavanje kao malo dete!

Kad ga vec ima hahah....

I bilo koji motor nije ogledalo necije duse niti karaktera mozda da novcanika...ALI.....to je samo i jednostavno  PREVOZNO SREDSTVO!!! Bio GS ili Honda ili Suzuki ....ponavljam PREVOZNO SREDSTVO!!!

Evo ovaj motor vozio moj drug iz Francuske i kosta 35000E ....pa sta....skloporcija na dva tocka...

Ehhh i ja bio mlad ....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ponti

Citat: zander  u Veljača 20, 2018, 21:18:39
Ljudi!!!! :) Opustite se malo! :ooda: Ne treba ni podjebavati, nije lepo, niti se ljutiti na podjebavanje kao malo dete!

Kad ga vec ima hahah....

I bilo koji motor nije ogledalo necije duse niti karaktera mozda da novcanika...ALI.....to je samo i jednostavno  PREVOZNO SREDSTVO!!! Bio GS ili Honda ili Suzuki ....ponavljam PREVOZNO SREDSTVO!!!

Evo ovaj motor vozio moj drug iz Francuske i kosta 35000E ....pa sta....skloporcija na dva tocka...

Ehhh i ja bio mlad ....

Boja za 5     :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: zander  u Veljača 20, 2018, 21:18:39


Evo ovaj motor vozio moj drug iz Francuske i kosta 35000E ....pa sta....skloporcija na dva tocka...

moj ne košta ni toliko  :smijeh: .. ma mislim ono..Aprilija ko i Alfa..vječiti predmet sprdnje..pa šta bi se ja trebao ljutit ..pa boli me kuki ..nebi ga mjenjao za 2 GS-a (Tibijevog i Osyevog  :bzvz: )
..i još kad zajebancija dolazi od ljudi koje poznaš već godinama..ne kužim čemu ljutnja  :P
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

ček malo..tek sad vidim..piše 35 000 E  :what:
..ja mislio 3 500   :-X :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zander

  :ooda: :thumbup:  toliko bas 130KS, 1300ccm, zadnja guma ko za kiper...tezak ko tuc, nizak, vuce ko besan, ali jbga....
OPENMINDED PEOPLE WANTED